<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 631 631 x 599 631 625 627 x
2 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 578 x x x - x x 578
3 Petreň DávidPetreň Dávid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 499 473 496 489 496 489 257 499
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 624 x 605 x 605 624 611 x
2 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 581 573 560 566 573 x 581 573
3 Krokavec RomanKrokavec Roman
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 553 - - 459 459 501 553 541
4 Karabin PatrikKarabin Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
01 01 553 553 532 - 553 - - -
5 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 525 400 525 417 525 478 520 505
6 Bačišin JánBačišin Ján
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
02 02 515 462 489 454 489 515 x 513
7 Samseli JánSamseli Ján
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 511 494 466 511 511 495 497 492
8 Kubiček MartinKubiček Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 452 437 452 x 452 - 424 450
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 562 532 556 556 560 562
2 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 522 522 521 522 510 506
3 Janok MarekJanok Marek
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 491 x 491 491 488 466
4 Bilšák PeterBilšák Peter
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 490 420 436 436 x 490
5 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 472 356 472 472
6 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 468 420 432 432 x 468
7 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 450 442 435 442 443 450
8 Vraník SebastiánVraník Sebastián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 445 435 445 445 440 432
9 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 417 417 377 417
10 Kubáni SamuelKubáni Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 365 x 365 365
11 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 358 348 358 358
12 Horváth KristiánHorváth Kristián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 322 322 302 322
13 Riják SamuelRiják Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 320 320 236 320
14 Tovarňák MariánTovarňák Marián
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 302 x 302 302
Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 NM x x -
Horváth KevinHorváth Kevin
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 NM -
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 446 441 427 441 446 x
2 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 435 x 435 435 x x
3 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 428 428 420 428 x 402
4 181 Hudák TimotejHudák Timotej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 420 x 420 420 x x
5 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 356 323 344 344 348 356
6 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 354 354 335 354 x 347
7 Gaľa MichalGaľa Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 352 348 352 352
8 Horvath RichardHorvath Richard
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 350 338 x 338 x 350
9 Kažimír ŠimonKažimír Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 325 325 x 325
10 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 311 311 202 311
11 180 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 309 291 309 309
12 193 Pončák TomášPončák Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 306 306 268 306
13 Novák LukášNovák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 304 x 304 304
14 194 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 267 247 267 267
Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 NM x x -
Dula RichardDula Richard
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 NM x x -
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 NM -
Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 NM x x -
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ulianinová RomanaUlianinová Romana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 357 293 321 321 x 357
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 479 476 479 479 456 463
2 Krštieňová SáraKrštieňová Sára
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 432 x 432 432 - x
3 Vranovská MáriaVranovská Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 421 x x - 421 x
4 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 362 x x - 350 362
5 Pončáková TamaraPončáková Tamara
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 361 361 271 361 307 319
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 528 x 528 528 x x
2 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 487 487 463 487 466 476
3 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 437 437 x 437 322 349
4 Pisarčíková PetraPisarčíková Petra
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
03 03 436 436 434 436 x 349
5 Bohunová TamaraBohunová Tamara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 434 434 403 434 403 410
6 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 424 407 421 421 424 419
7 Šantručeková DianaŠantručeková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 411 x 411 411 - -
8 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 410 402 396 402 409 410
9 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 399 347 399 399
10 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 395 386 395 395
11 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 387 387 369 387
12 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 334 334 322 334
13 Ballova NataliaBallova Natalia
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
03 03 329 329 x 329
14 118 Tomečková TimeaTomečková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 328 237 328 328
15 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 327 x 327 327
16 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 319 319 293 319
17 Rdaraková EmaRdaraková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 294 294 x 294
18 Sučková TimeaSučková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 291 291 x 291
116 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 NM x x -
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 458 458 x 458 422 415
2 199 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 381 355 346 355 366 381
3 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 373 371 354 371 373 265
4 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 369 369 366 369 339 354
5 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 366 366 347 366 x 351
6 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 339 288 339 339 308 334
7 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 336 296 332 332 308 336
8 108 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 336 336 x 336 313 x
9 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 325 325 320 325
10 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 319 319 241 319
11 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 315 315 315
12 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 296 267 296 296
13 105 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 295 295 293 295
14 110 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 293 x 293 293
15 Pramuková IvanaPramuková Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 273 273 265 273
16 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 251 251 244 251
17 133 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 229 220 229 229
18 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 225 x 225 - 225 - - -
19 Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 032 032 x 32
Celkom 19 pretekárov