<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 23.14
2 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.93
3 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.49
4 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 26.99
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.45
2 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 24.67
3 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 24.90
4 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 27.38
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.57
2 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.79
Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palušák TomášPalušák Tomáš 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 25.42
2 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.83
3 Petreň DávidPetreň Dávid 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 27.76
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 23.14
2 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.57
3 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.93
4 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.45
5 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 24.67
6 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.79
7 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 24.90
8 Palušák TomášPalušák Tomáš 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 25.42
9 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.49
10 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.83
11 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 26.99
12 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 27.38
13 Petreň DávidPetreň Dávid 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 27.76
Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS

200 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.14
2 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.57
3 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.93
4 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.45
5 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 24.67
6 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.79
7 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 24.90
8 Palušák TomášPalušák Tomáš 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.42
9 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.49
10 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.83
11 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26.99
12 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 27.38
13 Petreň DávidPetreň Dávid 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.76
Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves DNS
Celkom 14 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.06
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.95
3 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 24.51
4 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.55
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.45
2 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.80
3 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 26.66
Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 26.15
2 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 27.65
3 Bogdaň MatušBogdaň Matuš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 30.46
Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.84
2 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 28.29
3 Hvišč MarkoHvišč Marko 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 28.29
Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 25.37
2 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.73
3 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.35
4 131 Olejár OliverOlejár Oliver 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 27.51
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.63
2 Svat PatrikSvat Patrik 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 27.00
129 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.06
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.95
3 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.45
4 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 24.51
5 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.80
6 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 25.37
7 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.55
8 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.63
9 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.73
10 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.84
11 159 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 26.15
12 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.35
13 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 26.66
14 Svat PatrikSvat Patrik 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 27.00
15 131 Olejár OliverOlejár Oliver 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 27.51
16 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 27.65
17 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 28.29
17 Hvišč MarkoHvišč Marko 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 28.29
19 Bogdaň MatušBogdaň Matuš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 30.46
Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 DNS
129 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.06
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.95
3 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.45
4 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.51
5 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.80
6 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.37
7 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.55
8 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.63
9 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.73
10 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.84
11 159 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 26.15
12 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.35
13 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 26.66
14 Svat PatrikSvat Patrik 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 27.00
15 131 Olejár OliverOlejár Oliver 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.51
16 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 27.65
17= Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 28.29
17= Hvišč MarkoHvišč Marko 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.29
19 Bogdaň MatušBogdaň Matuš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 30.46
Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou DNS
Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou DNS
Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou DNS
129 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 23 pretekárov

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 27.35
2 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 28.62
3 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 29.34
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.16
2 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 29.34
Krštienová SáraKrštienová Sára 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.16
2 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 27.35
3 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 28.62
4 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 29.34
4 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 29.34
Krštienová SáraKrštienová Sára 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNS

200 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.16
2 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 27.35
3 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 28.62
Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 29.34
4 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 29.34
Krštienová SáraKrštienová Sára 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.45
2 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 27.98
3 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 28.41
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.71
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hladíková PetraHladíková Petra 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.11
2 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.22
3 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 31.73
4 105 Hajduková IzabelaHajduková Izabela 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 36.84
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 30.03
2 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 31.06
3 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 31.19
4 Pončáková TamaraPončáková Tamara 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 35.05
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.45
2 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 27.98
3 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 28.41
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.71
5 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 30.03
6 Hladíková PetraHladíková Petra 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.11
7 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.22
8 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 31.06
9 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 31.19
10 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 31.73
11 Pončáková TamaraPončáková Tamara 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 35.05
12 105 Hajduková IzabelaHajduková Izabela 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 36.84

200 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.45
2 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.98
3 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.41
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.71
5 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 30.03
6 Hladíková PetraHladíková Petra 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 30.11
7 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.22
8 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 31.06
9 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 31.19
10 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 31.73
11 Pončáková TamaraPončáková Tamara 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 35.05
12 105 Hajduková IzabelaHajduková Izabela 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 36.84
Celkom 12 pretekárov