<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:14.40
2 153 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:16.57
3 154 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:29.85
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 159 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:12.65
2 131 Olejár OliverOlejár Oliver 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:22.54
3 129 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:23.66
128 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:30.95
2 146 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 2:34.12
3 137 Mikita JurajMikita Juraj 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 2:38.53
4 147 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13 2:38.70
5 140 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:50.65
6 142 Olejár MartinOlejár Martin 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:51.14
7 136 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:51.51
8 138 Mrúz MichalMrúz Michal 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 2:58.70
9 135 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 3:07.71
10 134 Kacvinský MatúšKacvinský Matúš 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 3:10.50
11 144 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 3:27.27
143 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 DNS
132 Alštok DavidAlštok David 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 13 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 21.1.2018 - 08:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 104 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:48.54
2 106 Kolcunová SoňaKolcunová Soňa 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 3:10.41
3 105 Hajduková IzabelaHajduková Izabela 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 3:20.74
Celkom 3 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 21.1.2018 - 08:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 109 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:35.31
2 116 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 2:41.50
3 115 Spišáková BarboraSpišáková Barbora 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 2:55.05
4 110 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:56.28
5 119 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 2:57.65
6 107 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:00.90
7 113 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 3:02.56
8 114 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 3:02.63
9 118 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 3:09.01
113 Halovská ViktóriaHalovská Viktória 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
111 Mošková ZuzanaMošková Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 11 pretekárov