<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 150155160165170175178181183186
1 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 183 - - o o o - xo xxo xo x
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155160165170175178181
1 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 178 - - - - - - - o o xxo xo xxx
2 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 175 - - - - o o o o xxo o xxx
3 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 170 - - - - o o o o o xxx
4= Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 165 - - - - o o o xxo xxx
4= 128 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 165 - - - - o o o xxo xxx
6 Melega DominikMelega Dominik
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 150 - - - - xo xxx
7= Samseli JánSamseli Ján
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 145 o o o o xxx
7= Kubiček MartinKubiček Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 145 - o o o xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130135140145150155160165
1 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 160 - - - - - - - o xo o o xxx
2 136 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 160 - - - - - - - o o o xxo xxx
3= 135 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 155 - - - - - o o o o xo xxx
3= Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 155 - - - - - o o o o xo xxx
5 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 155 - - - - o o o o xxo xo xxx
6 Vraník SebastiánVraník Sebastián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 145 - o o o o o xo xo xxx
7 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 140 - o o o o o o xxx
8 Bilšák PeterBilšák Peter
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 140 o o o o o xo xo xxx
9 Riják SamuelRiják Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 135 o o o o o o xxx
10 Stredný AdamStredný Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 130 o o o o o xxx
11 Tovarňák MariánTovarňák Marián
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 130 o o xo xo xo xxx
12 Hančár DominikHančár Dominik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 130 o o o xxo xo xxx
13 144 Orlej DanielOrlej Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 125 o o o xo xxx
14 Horváth KristiánHorváth Kristián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 120
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130135140145150155160
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 150 o o o o o o o xo o xxx
2 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 140 o o o o o o o xxx
3 169 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 135 o o xo xo xo o xxx
4 Lichvár AdamLichvár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 130 o o o o o xxx
5 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 130 o o o xo xo xxx
6 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 130 o o o o xxo xxx
7 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 120 o o xxo
8 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 115 o xo xxx
9 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 115 xo xo xxx
10= Packo TomášPacko Tomáš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 110 o xxx
10= Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 110 o xxx
Žofčin DominikŽofčin Dominik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 NM xxx
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 NM - -
187 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 NM xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130135140145150
1 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 140 - o o o xxo o xxx
2 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 140 - - o o o o xxx
3 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 135 - o xo o xxx
4= Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 135 - - o o o xo o xxx
4= Laktičová DominikaLaktičová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 135 - - o - o o xo xxx
6= Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 130 - - o o xxo o xxx
6= Sučková TimeaSučková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 130 - - - o o o xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130135140145150
1 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 140 - - - o o o o o xxx
2 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 140 - xo o o o xxo xxo o xxx
3 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 135 - o - o o xo o xxx
4 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 130 - o o o o xxo xxx
5 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 125 o o o xo xxo xxx
6 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 120 - o o xo xxx
7 121 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 120 o xxo o xo xxx
8 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 110 o o xxx
9 106 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 110 xo xo xxx
MS Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 140 - o o o o o o o xxx
Celkom 10 pretekárov