<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 18.42
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.28
3 147 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.30
4 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.60
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.42
2 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 20.82
3 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.96
4 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.46
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.04
2 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.74
Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS
Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 21.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 22.43
2 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.79
3 Novák DávidNovák Dávid 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.21
4 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.31
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 21.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.13
2 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
3 142 Olejár MartinOlejár Martin 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.94
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 18.42
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.28
3 147 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.30
4 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.42
5 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.60
6 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 20.82
7 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.04
8 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.13
9 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 22.43
10 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.74
11 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.79
12 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.96
13 Novák DávidNovák Dávid 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.21
14 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.31
15 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
16 142 Olejár MartinOlejár Martin 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.94
17 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.46
Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 DNS
Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 18.42
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.28
3 147 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.30
4 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.42
5 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.60
6 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 20.82
7 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.04
8 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.13
9 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.43
10 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.74
11 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.79
12 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.96
13 Novák DávidNovák Dávid 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.21
14 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.31
15 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.67
16 142 Olejár MartinOlejár Martin 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.94
17 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 25.46
Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou DNS
Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou DNS
Celkom 19 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.95
2 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.05
3 173 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.76
4 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.80
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 22.35
2 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.69
3 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.16
4 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.79
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.82
2 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.86
3 170 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.25
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.37
2 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.17
3 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.78
4 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 24.14
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 22.76
2 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.18
3 187 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 25.04
4 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.82
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 23.55
2 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.77
3 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.02
Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.75
2 196 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.64
3 Toth TimurToth Timur 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.76
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.09
2 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.90
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.95
2 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.05
3 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.37
4 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.75
5 173 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.76
6 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.09
7 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.17
8 174 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 22.35
9 196 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.64
10 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.69
11 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 22.76
12 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.78
13 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.90
14 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 23.55
15 Toth TimurToth Timur 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.76
16 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.77
17 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.82
18 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.86
19 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 24.14
20 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.16
21 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.18
22 170 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.25
23 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.79
24 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.80
25 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.02
26 187 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 25.04
27 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.82
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20.95
2 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.05
3 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 21.37
4 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.75
5 173 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 21.76
6 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.09
7 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.17
8 174 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 22.35
9 196 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.64
10 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.69
11 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 22.76
12 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.78
13 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.90
14 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 23.55
15 Toth TimurToth Timur 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.76
16 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.77
17 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.82
18 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.86
19 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 24.14
20 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.16
21 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 24.18
22 170 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.25
23 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.79
24 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 24.80
25 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 25.02
26 187 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 25.04
27 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 25.82
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 DNS
Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 29 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.94
2 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 3 21.16
3 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.30
4 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.86
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.24
2 Bohunová TamaraBohunová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.39
3 Dzivá KarinDzivá Karin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.87
4 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.26
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajčovičová PatríciaKajčovičová Patrícia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.67
2 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 22.38
3 Lörincová LauraLörincová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.03
Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 21.1.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 22.07
2 111 Mošková ZuzanaMošková Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.36
Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 21.1.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.09
2 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.10
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajčovičová PatríciaKajčovičová Patrícia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.67
2 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.94
3 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 3 21.16
4 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.24
5 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 22.07
6 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.30
7 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 22.38
8 Bohunová TamaraBohunová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.39
9 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.86
10 Dzivá KarinDzivá Karin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.87
11 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.09
12 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.26
13 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.10
14 111 Mošková ZuzanaMošková Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.36
15 Lörincová LauraLörincová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.03
Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 DNS
Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajčovičová PatríciaKajčovičová Patrícia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.67
2 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.94
3 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 21.16
4 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.24
5 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.07
6 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.30
7 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.38
8 Bohunová TamaraBohunová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.39
9 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.86
10 Dzivá KarinDzivá Karin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.87
11 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.09
12 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.26
13 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.10
14 111 Mošková ZuzanaMošková Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.36
15 Lörincová LauraLörincová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.03
Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 DNS
Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok DNS
Celkom 17 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.97
2 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 23.24
3 107 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.14
4 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 26.02
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.87
2 104 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.32
3 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 23.74
4 109 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.72
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.87
2 115 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 23.75
3 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.30
4 114 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.46
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.29
2 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.68
3 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.09
4 120 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.77
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.28
2 301 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.41
3 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.67
4 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.43
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.14
2 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 23.58
3 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.30
4 Pramuková IvanaPramuková Ivana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.54
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 23.06
2 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.80
3 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.93
4 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.04
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.65
2 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.02
3 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.24
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.95
2 Tkáčová PaulaTkáčová Paula 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 24.28
Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.87
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.97
3 121 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.29
4 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.65
5 199 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.87
6 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.02
7 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 23.06
8 198 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.14
9 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 23.24
10 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.28
11 104 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.32
12 301 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.41
13 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 23.58
14 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.67
15 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.68
16 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 23.74
17 115 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 23.75
18 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.80
19 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.93
20 135 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.95
21 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.04
22 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.09
23 107 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.14
24 Tkáčová PaulaTkáčová Paula 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 24.28
25 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.30
26 114 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.46
27 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.24
28 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.30
29 109 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.72
30 120 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.77
31 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 26.02
32 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.43
33 Pramuková IvanaPramuková Ivana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.54
Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.87
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.97
3 121 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.29
4 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.65
5 199 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.87
6 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.02
7 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.06
8 198 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.14
9 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 23.24
10 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.28
11 104 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.32
12 301 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.41
13 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 23.58
14 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 23.67
15 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.68
16 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.74
17 115 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 23.75
18 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.80
19 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.93
20 135 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.95
21 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.04
22 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 24.09
23 107 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 24.14
24 Tkáčová PaulaTkáčová Paula 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.28
25 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 24.30
26 114 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.46
27 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.24
28 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.30
29 109 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 25.72
30 120 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 25.77
31 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 26.02
32 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 26.43
33 Pramuková IvanaPramuková Ivana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.54
Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 DNS
Celkom 34 pretekárov