<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bilšák PeterBilšák Peter 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 45.74
2 Artim FabiánArtim Fabián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 47.40
3 Floryk MarkoFloryk Marko 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 53.29
4 175 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 54.44
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváth KristiánHorváth Kristián 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 47.61
2 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 48.01
3 Gulič JakubGulič Jakub 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 54.63
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.19
2 144 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 49.40
3 140 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 50.47
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 21.1.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.45
2 Švec ĽubomírŠvec Ľubomír 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 41.59
3 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 58.21
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.45
2 Švec ĽubomírŠvec Ľubomír 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 41.59
3 Bilšák PeterBilšák Peter 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 45.74
4 Artim FabiánArtim Fabián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 47.40
5 Horváth KristiánHorváth Kristián 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 47.61
6 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 48.01
7 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.19
8 144 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 49.40
9 140 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 50.47
10 Floryk MarkoFloryk Marko 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 53.29
11 175 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 54.44
12 Gulič JakubGulič Jakub 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 54.63
13 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 58.21

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 40.45
2 Švec ĽubomírŠvec Ľubomír 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.59
3 Bilšák PeterBilšák Peter 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 45.74
4 Artim FabiánArtim Fabián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 47.40
5 Horváth KristiánHorváth Kristián 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 47.61
6 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 48.01
7 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 49.19
8 144 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 49.40
9 140 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 50.47
10 Floryk MarkoFloryk Marko 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 53.29
11 175 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 54.44
12 Gulič JakubGulič Jakub 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 54.63
13 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 58.21
Celkom 13 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 45.92
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 47.15
3 107 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.92
4 109 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 48.19
5 Malá IvanaMalá Ivana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 48.23
6 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 48.41
7 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 48.84
8 116 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 49.08
9 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 49.96
10 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 51.90
11 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 51.95
12 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 52.80
13 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 53.04
14 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 54.64
15 Rdaraková EmaRdaraková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 56.07
16 118 Jakubová ViktóriaJakubová Viktória 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 65.81
Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit DNS
Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
Celkom 18 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 47.92
2 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 48.41
3 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 53.04
Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.92
2 109 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 48.19
3 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 51.95
4 118 Jakubová ViktóriaJakubová Viktória 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 65.81
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 21.1.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 47.15
2 Malá IvanaMalá Ivana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 48.23
3 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 49.96
Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 21.1.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 51.90
2 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 52.80
3 Rdaraková EmaRdaraková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 56.07
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 21.1.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 48.84
2 116 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 49.08
3 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 54.64
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.92
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 47.15
3 107 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 47.92
4 109 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 48.19
5 Malá IvanaMalá Ivana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 48.23
6 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 48.41
7 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 48.84
8 116 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 49.08
9 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 49.96
10 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 51.90
11 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 51.95
12 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 52.80
13 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 53.04
14 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 54.64
15 Rdaraková EmaRdaraková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 56.07
16 118 Jakubová ViktóriaJakubová Viktória 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 65.81
Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 DNS