<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 21.1.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.15 0.200
2 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.28 0.156
3 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.57 0.147
4 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 07.59 0.188
5 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 07.61 0.147
6 152 Diószeghy AlexanderDiószeghy Alexander 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.74 0.188
7 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.93 0.254
8 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.98 0.178
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.1.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.28 0.198
2 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.36 0.289
3 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.47 0.247
4 Palušák TomášPalušák Tomáš 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 07.68 0.255
5 143 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.04 0.165
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.1.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.32 0.200
2 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 07.45 0.178
3 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 08.02 0.166
4 121 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.06 0.189
Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.28 0.198
2 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.32 0.200
3 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.36 0.289
4 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 07.45 0.178
5 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.47 0.247
6 Palušák TomášPalušák Tomáš 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 07.68 0.255
7 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 08.02 0.166
8 143 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.04 0.165
9 121 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.06 0.189
Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS

60 m - Juniori (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.28
2 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.32
3 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.36
4 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 07.45
5 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 07.47
6 Palušák TomášPalušák Tomáš 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.68
7 Jakubov PatrikJakubov Patrik 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 08.02
8 143 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.04
9 121 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.06
Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves DNS
Celkom 10 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.1.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.59 0.199
2 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.69 0.198
3 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.76 0.268
4 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 07.89 0.211
5 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.94 0.214
6 155 Baláž AdamBaláž Adam 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.15 0.258
7 Kováč AlešKováč Aleš 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 08.38 0.369
Gazdačko ErikGazdačko Erik 01 01 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.1.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.22 0.284
2 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 07.58 0.200
3 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.65 0.200
4 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.76 0.241
5 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.96 0.198
6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.97 0.222
7 Svat PatrikSvat Patrik 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.06 0.236
Línet SamuelLínet Samuel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 21.1.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.01 0.241
2 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 07.47 0.214
3 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.70 0.244
4 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 08.11 0.244
5 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.17 0.199
6 Hvišč MarkoHvišč Marko 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.43 0.200
7 Vrábel MárioVrábel Mário 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 08.52 0.236
Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.01 0.241
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.22 0.284
3 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 07.47 0.214
4 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 07.58 0.200
5 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.59 0.199
6 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.65 0.200
7 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.69 0.198
8 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.70 0.244
9 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.76 0.268
9 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.76 0.241
11 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 07.89 0.211
12 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.94 0.214
13 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.96 0.198
14 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.97 0.222
15 Svat PatrikSvat Patrik 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.06 0.236
16 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 08.11 0.244
17 155 Baláž AdamBaláž Adam 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.15 0.258
18 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.17 0.199
19 Kováč AlešKováč Aleš 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 08.38 0.369
20 Hvišč MarkoHvišč Marko 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.43 0.200
21 Vrábel MárioVrábel Mário 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 08.52 0.236
Gazdačko ErikGazdačko Erik 01 01 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DQ
Línet SamuelLínet Samuel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS
Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.05 0.188
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.32 0.265
3 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.47 0.178
4 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 07.50 0.211
5 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.61 0.236
6 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.65 0.199
7 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.85 0.265
Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.01
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.22
3 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.47
5 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.59
6 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.65
7 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.69
8 Karabin PatrikKarabin Patrik 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 07.70
9= Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10 07.76
9= Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 07.76
11 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11 07.89
12 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 07.94
13 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13 07.96
14 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14 07.97
15 Svat PatrikSvat Patrik 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 15 08.06
16 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 16 08.11
17 155 Baláž AdamBaláž Adam 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17 08.15
18 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18 08.17
19 Kováč AlešKováč Aleš 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 19 08.38
20 Hvišč MarkoHvišč Marko 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20 08.43
21 Vrábel MárioVrábel Mário 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 21 08.52
Línet SamuelLínet Samuel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 24 DNS
Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 23 DNS
Gazdačko ErikGazdačko Erik 01 01 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22 DQ
Celkom 23 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švec ĽubomírŠvec Ľubomír 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.08 0.265
2 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 08.57 0.245
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.81 0.288
4 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 08.97 0.289
5 Jusko KevinJusko Kevin 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.18 0.300
6 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.19 0.315
Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.15 0.265
2 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.44 0.247
3 Špacir LucasŠpacir Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.81 0.258
4 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.27 0.211
5 Baránek KarolBaránek Karol 03 03 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 09.77 0.247
Gulič JakubGulič Jakub 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Šima AndrejŠima Andrej 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNF 0.300
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 21.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 07.91 0.214
2 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.16 0.214
3 147 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.18 0.258
4 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.24 0.236
5 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.26 0.269
6 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30 0.258
7 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.70 0.258
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 21.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 07.67 0.258
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.87 0.365
3 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.93 0.366
4 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.64 0.211
5 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.77 0.354
6 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.88 0.247
Floryk MarkoFloryk Marko 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ -0.070
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 07.67 0.258
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.87 0.365
3 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 07.91 0.214
4 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.93 0.366
5 Švec ĽubomírŠvec Ľubomír 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.08 0.265
6 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.15 0.265
7 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.16 0.214
8 147 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.18 0.258
9 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.24 0.236
10 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.26 0.269
11 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30 0.258
12 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.44 0.247
13 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 08.57 0.245
14 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.64 0.211
15 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.70 0.258
16 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.77 0.354
17 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.81 0.288
17 Špacir LucasŠpacir Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.81 0.258
19 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.88 0.247
20 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 08.97 0.289
21 Jusko KevinJusko Kevin 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.18 0.300
22 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.19 0.315
23 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.27 0.211
24 Baránek KarolBaránek Karol 03 03 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 09.77 0.247
Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 DNS
Gulič JakubGulič Jakub 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Šima AndrejŠima Andrej 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNF 0.300
Floryk MarkoFloryk Marko 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ -0.070

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.66 0.258
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.75 0.259
3 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.88 0.236
4 Švec ĽubomírŠvec Ľubomír 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.96 0.144
5 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.98 0.241
6 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.01 0.110
7 147 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.18 0.244
Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 07.67
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.87
3 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.91
4 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.93
5 Švec ĽubomírŠvec Ľubomír 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.08
6 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 08.15
7 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.16
8 147 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.18
9 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 08.24
10 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 08.26
11 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 08.30
12 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12 08.44
13 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 13 08.57
14 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14 08.64
15 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15 08.70
16 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 17 08.77
17= Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18 08.81
17= Špacir LucasŠpacir Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 19 08.81
19 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 20 08.88
20 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 21 08.97
21 Jusko KevinJusko Kevin 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 22 09.18
22 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23 09.19
23 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24 09.27
24 Baránek KarolBaránek Karol 03 03 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 25 09.77
Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 16 DNS
Gulič JakubGulič Jakub 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 27 DNS
Šima AndrejŠima Andrej 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28 DNF
Floryk MarkoFloryk Marko 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26 DQ
Celkom 28 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.76 0.255
2 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.78 0.297
3 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.97 0.247
4 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.27 0.265
5 184 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.35 0.254
6 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.49 0.288
7 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.84 0.247
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.48 0.258
2 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.22 0.236
3 186 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.44 0.268
4 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.61 0.222
5 181 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.75 0.158
6 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.77 0.199
Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.73 0.262
2 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.13 0.266
3 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.36 0.234
4 180 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.57 0.247
5 Toth TimurToth Timur 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.59 0.244
6 170 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.69 0.252
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.70 0.147
2 173 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.84 0.158
3 191 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.11 0.265
4 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.24 0.265
5 Gaľa MichalGaľa Michal 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.43 0.255
6 Morek SamuelMorek Samuel 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.50 0.244
7 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.90 0.248
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.26 0.245
2 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.48 0.236
3 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.58 0.259
4 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.63 0.265
5 188 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.13 0.214
6 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.40 0.148
7 Sivák KristiánSivák Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.43 0.222
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.48 0.258
2 183 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.70 0.147
3 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.73 0.262
4 174 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.76 0.255
5 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.78 0.297
6 173 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.84 0.158
7 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.97 0.247
8 191 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.11 0.265
9 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.13 0.266
10 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.22 0.236
11 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.24 0.265
12 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.26 0.245
13 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.27 0.265
14 184 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.35 0.254
15 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.36 0.234
16 Gaľa MichalGaľa Michal 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.43 0.255
17 186 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.44 0.268
18 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.48 0.236
19 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.49 0.288
20 180 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.57 0.247
21 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.58 0.259
22 Toth TimurToth Timur 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.59 0.244
23 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.61 0.222
24 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.63 0.265
25 170 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.69 0.252
26 181 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.75 0.158
27 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.77 0.199
28 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.84 0.247
29 188 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.13 0.214
30 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.40 0.148
31 Sivák KristiánSivák Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.43 0.222
32 Morek SamuelMorek Samuel 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.50 0.244
33 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.90 0.248
Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.38 0.217
2 183 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.61 0.219
3 174 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 08.66 0.225
4 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.71 0.222
5 173 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 08.78 0.231
6 191 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.93 0.214
7 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.95 0.214
8 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.00 0.236
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.48
2 183 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 08.70
3 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.73
4 174 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.76
5 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.78
6 173 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.84
7 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.97
8 191 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.11
9 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 09.13
10 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 09.22
11 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11 09.24
12 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 09.26
13 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 09.27
14 184 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 14 09.35
15 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15 09.36
16 Gaľa MichalGaľa Michal 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 16 09.43
17 186 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 17 09.44
18 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18 09.48
19 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 19 09.49
20 180 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 20 09.57
21 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21 09.58
22 Toth TimurToth Timur 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22 09.59
23 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 23 09.61
24 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24 09.63
25 170 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25 09.69
26 181 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26 09.75
27 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 27 09.77
28 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28 09.84
29 188 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 29 10.13
30 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30 10.40
31 Sivák KristiánSivák Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 31 10.43
32 Morek SamuelMorek Samuel 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 32 10.50
33 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 33 10.90
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34 DNS
Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 35 DNS
Celkom 35 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 21.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.04 0.178
MS Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.92 0.265
3 Ulianinová RomanaUlianinová Romana 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.52 0.200
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 21.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 08.40 0.265
2 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.83 0.265
3 Šustová ViktóriaŠustová Viktória 00 00 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 12.36 0.334
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.29 0.258
2 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 08.87 0.178
3 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.20 0.299
4 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.23 0.199
5 Pončáková TamaraPončáková Tamara 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.63 0.148
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.33 0.220
2 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.54 0.214
3 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.70 0.178
4 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.91 0.199
5 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.00 0.217
6 Krštieňová SáraKrštieňová Sára 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 09.46 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.29 0.258
2 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.33 0.220
3 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.54 0.214
4 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.70 0.178
5 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 08.87 0.178
6 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.91 0.199
7 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.00 0.217
8 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.20 0.299
9 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.23 0.199
10 Krštieňová SáraKrštieňová Sára 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 09.46 0.198
11 Pončáková TamaraPončáková Tamara 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.63 0.148

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.32 0.298
2 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.40 0.241
3 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.44 0.222
4 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.66 0.214
5 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.71 0.365
6 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.75 0.300
7 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 09.01 0.259
8 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.01 0.258
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.29
2 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.33
3 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.54
4 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.70
5 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 08.87
6 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.91
7 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.00
8 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.20
9 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 9 09.23
10 Krštieňová SáraKrštieňová Sára 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10 09.46
11 Pončáková TamaraPončáková Tamara 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 09.63
Celkom 11 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.1.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.68 0.258
2 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.69 0.244
3 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 09.06 0.247
4 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.33 0.300
5 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.36 0.236
6 Rdaraková EmaRdaraková Ema 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.83 0.321
Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.1.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajčovičová PatríciaKajčovičová Patrícia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.33 0.258
2 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.43 0.320
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.67 0.299
4 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.11 0.236
5 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.14 0.241
6 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.34 0.311
7 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 09.59 0.222
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 21.1.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.46 0.199
2 118 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.47 0.288
3 Lörincová LauraLörincová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.05 0.218
Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS
Malá IvanaMalá Ivana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajčovičová PatríciaKajčovičová Patrícia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.33 0.258
2 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.43 0.320
3 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.46 0.199
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.67 0.299
5 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.68 0.258
6 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.69 0.244
7 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 09.06 0.247
8 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.11 0.236
9 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.14 0.241
10 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.33 0.300
11 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.34 0.311
12 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.36 0.236
13 118 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.47 0.288
14 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 09.59 0.222
15 Rdaraková EmaRdaraková Ema 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.83 0.321
16 Lörincová LauraLörincová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.05 0.218
Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 DNS
Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS
Malá IvanaMalá Ivana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.13 0.178
2 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.44 0.199
3 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.62 0.247
4 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.91 0.236
5 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.94 0.258
Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ -0.023
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajčovičová PatríciaKajčovičová Patrícia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.33
2 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.43
3 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.46
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.67
5 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.68
6 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.69
7 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 09.06
8 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.11
9 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 09.14
10 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 09.33
11 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11 09.34
12 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 09.36
13 118 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 09.47
14 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14 09.59
15 Rdaraková EmaRdaraková Ema 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15 09.83
16 Lörincová LauraLörincová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 10.05
Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 17 DNS
Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 18 DNS
Malá IvanaMalá Ivana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 20 DNS
Celkom 19 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.1.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.58 0.200
MS Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.92 0.222
3 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.22 0.236
4 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.23 0.233
5 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.24 0.265
6 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 09.70 0.212
7 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.98 0.214
8 133 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.52 0.215
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.1.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.00 0.222
2 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.16 0.199
3 Tkáčová PaulaTkáčová Paula 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 09.82 0.358
4 109 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.04 0.218
5 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 10.07 0.366
6 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.21 0.248
7 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.36 0.258
8 106 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.97 0.341
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 21.1.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.91 0.236
2 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 09.22 0.199
3 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.46 0.236
4 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.67 0.198
5 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.86 0.222
6 134 Urbánová NatáliaUrbánová Natália 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.04 0.415
7 128 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.29 0.214
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 21.1.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 09.34 0.222
2 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.51 0.258
3 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.82 0.360
4 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.17 0.266
5 120 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.27 0.120
6 131 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.72 0.247
7 Pramuková IvanaPramuková Ivana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.88 0.365
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 21.1.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.18 0.241
2 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.43 0.258
3 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.45 0.222
4 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.48 0.248
5 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.59 0.247
6 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.64 0.321
7 129 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.07 0.258
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.58 0.200
2 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.91 0.236
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.92 0.222
4 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.00 0.222
5 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.16 0.199
6 115 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.18 0.241
7 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.22 0.236
7 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 09.22 0.199
9 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.23 0.233
10 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.24 0.265
11 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 09.34 0.222
12 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.43 0.258
13 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.45 0.222
14 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.46 0.236
15 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.48 0.248
16 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.51 0.258
17 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.59 0.247
18 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.64 0.321
19 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.67 0.198
20 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 09.70 0.212
21 Tkáčová PaulaTkáčová Paula 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 09.82 0.358
21 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.82 0.360
23 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.86 0.222
24 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.98 0.214
25 109 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.04 0.218
25 134 Urbánová NatáliaUrbánová Natália 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.04 0.415
27 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 10.07 0.366
27 129 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.07 0.258
29 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.17 0.266
30 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.21 0.248
31 120 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.27 0.120
32 128 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.29 0.214
33 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.36 0.258
34 133 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.52 0.215
35 131 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.72 0.247
36 Pramuková IvanaPramuková Ivana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.88 0.365
37 106 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.97 0.341

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.61 0.233
2 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.92 0.288
3 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.07 0.214
4 115 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.16 0.254
5 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.28 0.211
6 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 09.31 0.236
7 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.36 0.199
8 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.70 0.365
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.58
2 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.91
MS Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.92
4 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.00
5 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.16
6 115 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.18
7= Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 8 09.22
7= Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.22
9 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 09.23
10 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 09.24
11 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11 09.34
12 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 09.43
13 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13 09.45
14 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 14 09.46
15 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15 09.48
16 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 16 09.51
17 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 17 09.59
18 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18 09.64
19 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19 09.67
20 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 20 09.70
21= Tkáčová PaulaTkáčová Paula 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 22 09.82
21= Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21 09.82
23 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 23 09.86
24 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24 09.98
25= 109 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 25 10.04
25= 134 Urbánová NatáliaUrbánová Natália 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 26 10.04
27= 129 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28 10.07
27= Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 27 10.07
29 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29 10.17
30 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30 10.21
31 120 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 31 10.27
32 128 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 32 10.29
33 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 33 10.36
34 133 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 34 10.52
35 131 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 35 10.72
36 Pramuková IvanaPramuková Ivana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 36 10.88
37 106 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 37 10.97
Celkom 37 pretekárov