<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 08:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.23 0.248
2 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.72 0.258
3 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.35 0.511
4 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.42 0.214
5 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.70 0.147
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 08:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.80 0.158
2 195 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.08 0.198
3 175 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 13.37 0.188
4 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13.38 0.258
5 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.44 0.236
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.80 0.158
2 195 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.08 0.198
3 164 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.23 0.248
4 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.72 0.258
5 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.35 0.511
6 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.42 0.214
7 175 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 13.37 0.188
8 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13.38 0.258
9 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.44 0.236
10 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.70 0.147
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 08:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.80
2 195 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.08
3 164 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.23
4 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.72
5 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12.35
6 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.42
7 175 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 13.37
8 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13.38
9 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13.44
10 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13.70
178 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 DNS
Celkom 11 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.21 0.123
2 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 12.08 0.245
3 122 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.45 0.288
4 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.36 0.217
118 Jakubová ViktóriaJakubová Viktória 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.08 0.247
2 136 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 13.33 0.147
3 104 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.72 0.158
4 105 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14.18 0.200
Marcinová MichaelaMarcinová Michaela 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.21 0.123
2 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 12.08 0.245
2 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.08 0.247
4 136 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 13.33 0.147
5 122 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.45 0.288
6 104 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.72 0.158
7 105 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14.18 0.200
8 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.36 0.217
118 Jakubová ViktóriaJakubová Viktória 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Marcinová MichaelaMarcinová Michaela 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.21
2= Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12.08
2= Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.08
4 136 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 13.33
5 122 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13.45
6 104 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 13.72
7 105 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14.18
8 118 Jakubová ViktóriaJakubová Viktória 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 14.36
130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Marcinová MichaelaMarcinová Michaela 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... DNS
Celkom 10 pretekárov