<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 09.70 09,14 09,02 09,70 9.70 09,01
2 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 08.15 07,88 07,89 07,57 7.89 08,15
3 195 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 08.07 07,11 08,07 08,04 8.07 07,92
4 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 06.97 06,74 06,68 06,97 6.97 x
5 183 Jančik DanielJančik Daniel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 06.88 06,88 x 06,67 6.88 06,37
6 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 06.55 06,43 06,41 x 6.43 06,55
7 Morek SamuelMorek Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 06.30 05,93 06,30 05,30 6.30
8 191 Nyíri KristófNyíri Kristóf
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 06.17 06,17 06,12 06,05 6.17 06,15
9 167 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 06.10 04,71 06,10 6.10
10 Hornáček JakubHornáček Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 06.04 06,04 06,02 6.04
11 192 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 05.21 x 05,21 5.21
12 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 04.13 03,74 04,13 4.13
190 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 NM x - - - - - -
186 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 NM x - - - - - -
Sarnecký MartinSarnecký Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 NM x - - - - - -
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 11.36 10,82 x x 10.82 11,36
2 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
01 01 08.80 07,87 08,80 x 8.80 08,30
3 105 Hajduková IzabelaHajduková Izabela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 05.99 04,99 05,24 05,99 5.99 05,65
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 09.81 09,16 x 09,81 9.81 x
2 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 09.45 09,45 08,49 08,23 9.45 08,88
3 110 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 09.20 08,83 08,13 09,20 9.20 08,85
4 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 08.38 08,12 08,38 07,66 8.38 07,90
5 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 08.21 08,08 07,82 08,21 8.21 07,90
6 119 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 07.05 06,24 06,40 06,89 6.89 07,05
7 Lauffová NinaLauffová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 06.90 06,46 06,83 06,90 6.90 -
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 136 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 09.19 09,19 08,84 08,76 9.19 08,84
2 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 09.03 08,42 08,94 08,34 8.94 09,03
3 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 07.91 07,62 07,87 07,56 7.87 07,91
4 300 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 07.40 07,00 06,74 07,40 7.40 07,26
5 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 07.36 06,85 07,36 07,13 7.36 06,29
6 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 06.85 06,85 04,95 06,27 6.85 06,64
7 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 06.64 06,64 x - 6.64
8 107 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 06.60 06,59 06,60 06,33 6.60 06,22
9 122 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 06.60 05,77 06,17 06,06 6.17 06,60
10 Balázs RitaBalázs Rita
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 05.87 x 05,87 - 5.87
11 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 05.42 05,26 05,42 - 5.42
12 134 Urbánová NatáliaUrbánová Natália
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 05.23 05,05 05,23 - 5.23
13 131 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 04.84 03,98 04,84 - 4.84
Peršalová MichaelaPeršalová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 NM x x - - - - -
Celkom 14 pretekárov