<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (21. 1. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.1.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 09.40 0.236
2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.42 0.247
3 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.24 0.258
4 Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 11.87 0.222
5 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.24 0.214
6 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.80 0.214
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 21.1.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.40 0.299
2 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 11.01 0.241
3 119 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.87 0.236
4 Sedláková SophiaSedláková Sophia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.09 0.214
Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 09.40 0.236
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.40 0.299
3 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.42 0.247
4 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.24 0.258
5 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 11.01 0.241
6 Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 11.87 0.222
6 119 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.87 0.236
8 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.24 0.214
9 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.80 0.214
10 Sedláková SophiaSedláková Sophia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.09 0.214
Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 21.1.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 09.40
1= Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.40
3 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.42
5 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11.01
6= Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 11.87
6= 119 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11.87
8 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12.24
9 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.80
10 Sedláková SophiaSedláková Sophia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.09
Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit DNS
Celkom 10 pretekárov