<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 12:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.30
2 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.94
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:50) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.49 9.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 11.57 8.00
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.76 5.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 12.09 3.00
5 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.50
Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 11.46 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 11.68 7.00
3 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.76 6.00
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.86 4.00
5 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.21
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 12:50) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 12.13 2.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.13 1.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.26
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 12.70
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.78
6 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 13.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 12:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 12.77
2 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.93
3 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.07
4 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.13
5 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.20
6 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 12:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 12.87
2 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.02
3 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.17
4 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 13.24
5 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.27
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.38
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 11.46 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.49 9.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 11.57 8.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 11.68 7.00
5 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.76 5.00
5 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.76 6.00
7 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.86 4.00
8 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 12.09 3.00
9 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 12.13 2.00
9 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.13 1.00
11 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.21
12 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.26
13 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.48
14 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.50
15 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 12.70
16 6 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 12.77
17 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.78
18 5 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 12.87
19 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.93
20 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.02
21 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.07
22 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 13.08
23 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.13
24 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.17
25 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.20
26 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 13.24
27 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.70
28 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.27
29 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.38
Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF

100 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.03
2 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.18
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.62
4 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.89
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 SB 13.07 9.00
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.20 8.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.44 5.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.55 4.00
5 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.60 3.00
6 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 13.22 7.00
MS Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.63
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.74 2.00
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 13.83 1.00
5 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.04
6 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 14.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 14.17
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 14.28
3 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.55
4 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 14.57
5 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 14.67
6 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 15.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 12.80 11.00
2 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.36 6.00
MS Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 13.79
4 Ristová PatríciaRistová Patrícia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.93
5 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 17.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 14.59
2 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.62
3 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.07
4 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.07
5 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 16.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 28.6.2020 - 13:05) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.64
2 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 15.25
3 16 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.65
4 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 16.49
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 12.80 11.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 SB 13.07 9.00
3 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.20 8.00
4 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 13.22 7.00
5 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.36 6.00
6 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.44 5.00
7 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.55 4.00
8 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.60 3.00
9 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.63
10 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.74 2.00
11 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 13.79
12 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 13.83 1.00
13 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.91
14 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.04
15 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 14.17
16 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 14.28
17 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 14.45
18 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.55
19 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 14.57
20 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 14.59
21 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.62
22 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.64
23 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 14.67
24 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.07
24 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.07
26 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 15.10
27 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 15.25
28 16 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.65
29 Ristová PatríciaRistová Patrícia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.93
30 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 16.24
31 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 16.49
32 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 17.05

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.96
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.30
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.33
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.17 11.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 23.61 9.00
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.26 8.00
4 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.26 7.00
Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.29 6.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 24.36 5.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.98
4 8 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.33
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.52
6 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 24.73 3.00
2 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 24.74 2.00
3 2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 25.27 1.00
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.67
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.68 4.00
2 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.37
3 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.41
4 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.31
Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.64
2 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 27.11
3 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.86
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.59
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.17 11.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 23.61 9.00
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.26 8.00
3 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.26 7.00
5 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.29 6.00
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 24.36 5.00
7 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.68 4.00
8 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 24.73 3.00
9 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 24.74 2.00
10 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.98
11 2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 25.27 1.00
12 8 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.33
13 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.52
14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.60
15 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.67
16 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.37
17 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.41
18 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.64
19 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 27.11
20 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.31
21 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.86
22 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.59
Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 15:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.77
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.21
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.61
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.73
5 15 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.35
6 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 29.69
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 15:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 25.93 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.16 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.57 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.36 7.00
5 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.22 5.00
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 15:25) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.55 6.00
2 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.79 3.00
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 29.33 1.00
4 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 30.96
5 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.40
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 15:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.78
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.43 4.00
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 29.01 2.00
4 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 29.92
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 31.65
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 25.93 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.16 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.57 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.36 7.00
5 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.55 6.00
6 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.78
7 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.22 5.00
8 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.43 4.00
9 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.79 3.00
10 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 29.01 2.00
11 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 29.33 1.00
12 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 29.92
13 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 30.96
14 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 31.65
15 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.40
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 0:53.35
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 0:51.39 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.47 9.00
3 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:55.41 8.00
4 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:56.12 6.00
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:56.95 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:55.87 7.00
2 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:56.70 5.00
3 7 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:59.46 3.00
4 19 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:05.01 2.00
5 Mižialko KristiánMižialko Kristián 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 1:10.87 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 0:51.39 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.47 9.00
3 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:55.41 8.00
4 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:55.87 7.00
5 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:56.12 6.00
6 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:56.70 5.00
7 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:56.95 4.00
8 7 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:59.46 3.00
9 19 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:05.01 2.00
10 Mižialko KristiánMižialko Kristián 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 1:10.87 1.00

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:03.13
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 1:00.91 11.00
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 1:01.77 9.00
3 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.24 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.87 7.00
5 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:05.17 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:04.42 6.00
2 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:07.96 4.00
3 32 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:08.88 3.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:09.39 2.00
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:10.99 1.00
6 22 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:12.74
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 1:00.91 11.00
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 1:01.77 9.00
3 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.24 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.87 7.00
5 37 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:04.42 6.00
6 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:05.17 5.00
7 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:07.96 4.00
8 32 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:08.88 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:09.39 2.00
10 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:10.99 1.00
11 22 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:12.74

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:14.01
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:10.33 11.00
2 2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:11.19 9.00
3 13 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 PB 2:12.06 8.00
4 6 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 2:12.60
5 11 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:14.77 7.00
6 7 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:16.19 6.00
7 9 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:16.36 5.00
8 5 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 2:22.99 4.00
9 3 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:33.17 3.00
10 14 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:43.88 2.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:24.03
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:32.27 11.00
2 33 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 PB 2:34.51 9.00
3 41 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:39.80 8.00
4 32 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:56.73 7.00
5 23 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:57.63 6.00
6 25 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:08.38 5.00
7 22 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:14.53 4.00
8 28 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 3:18.20 3.00
9 16 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:19.69 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 4:54.70 11.00
2 245 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 4:59.52 9.00
3 14 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 5:08.66 8.00
4 13 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 PB 5:09.24 7.00
5 211 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 5:09.78 6.00
6 234 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:10.32 5.00
7 4 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 5:13.08 4.00
8 219 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 5:18.47 3.00
9 12 Vesperín AndrejVesperín Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 15 PB 5:19.68 2.00
10 225 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 6:17.45 1.00
231 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 DNS
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 77 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 5:49.22
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 6:22.59 11.00
2 3 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 6:26.53 9.00
3 29 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 6:33.96 8.00
4 244 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 7:08.93 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 12:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.70
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.21
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 15.41
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 17.67
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:40) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.48 11.00
2 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.20 9.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.66 7.00
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 17.82 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:40) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 17.41 8.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.37 5.00
3 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.94 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.48 11.00
2 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.20 9.00
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 17.41 8.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.66 7.00
5 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 17.82 6.00
6 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.37 5.00
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.94 4.00

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 12:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 14.75 11.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 15.54 9.00
3 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 18.10 8.00
4 18 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 18.93 7.00
5 3 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.76 6.00
6 20 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.03 5.00
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:39.64
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:39.51 11.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:40.12 9.00
3 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:40.28 8.00
4 20 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:50.40 3.00
5 19 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:55.26 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:43.39 7.00
2 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:43.86 6.00
3 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:44.83 5.00
4 3 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:50.20 4.00
5 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:52.14 2.00
Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:39.51 11.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:40.12 9.00
3 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:40.28 8.00
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:43.39 7.00
5 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:43.86 6.00
6 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 0:44.83 5.00
7 3 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:50.20 4.00
8 20 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:50.40 3.00
9 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:52.14 2.00
10 19 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:55.26 1.00
Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNS

300 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:41.87
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 0:44.39 11.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:48.69 8.00
3 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:49.88 7.00
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:52.24 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.06 9.00
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 0:50.69 6.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:53.27 4.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:58.02 3.00
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:01.37 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:03.96 1.00
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:04.52
3 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:19.73
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 0:44.39 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.06 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:48.69 8.00
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:49.88 7.00
5 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 0:50.69 6.00
6 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:52.24 5.00
7 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:53.27 4.00
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:58.02 3.00
9 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:01.37 2.00
10 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:03.96 1.00
11 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:04.52
12 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:19.73

2000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 6:35.99
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 7:11.16 11.00
2 19 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 7:14.72 9.00
3 43 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 7:18.41 8.00
4 45 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 7:19.56 7.00
5 20 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 7:34.78 6.00
6 42 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 7:44.92 5.00
7 49 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 7:52.80
8 26 Valko AndrejValko Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 9:12.75 4.00
Celkom 8 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:53.28 11.00
2 31 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 9:00.84 9.00
3 35 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 9:28.63 8.00
4 27 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10:04.16 7.00
5 30 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11:31.35 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 21:28.27 11.00
2 49 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 26:01.83 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 241 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16:44.86 11.00
2 222 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22:50.81 9.00
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180185190 Body
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 185 ----ooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189192195198201204207210213216219 Body
1 4 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 PB 170 o-xoooxx 11.00
2 Balogh DenisBalogh Denis
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 PB 160 oxoxoxxx 9.00
3 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 160 ooxxoxxx 8.00
4= Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 4 SB 155 oxoxxx 6.50
4= Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 6 155 oxoxx 6.50
6 14 Jobb JakubJobb Jakub
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 2 PB 150 oxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178181184187190193196199 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 PB 160 oooooooxxx 11.00
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 11 PB 155 o-ooooxxx 9.00
3= Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 150 --oooxxx 7.50
3= Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 6 PB 150 oooooxxx 7.50
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 PB 150 oooxxoxoxxx 6.00
6 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 150 --ooxxoxr 5.00
7 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 9 145 ooooxxx 4.00
8 222 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 145 oooxoxx 3.00
9 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 140 ooxoxx 2.00
10 Príkazská LindaPríkazská Linda
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 PB 140 ooxxoxxx 1.00
11 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 4 135 xxooxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280290300310320330340350360370380390400410420430440 Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 4 410 -----------oooxoxxooxxx 11.00
2 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 PB 300 oooooxoxxx 9.00
3 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 280 -xoooxxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200220 Body
1 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 PB 200 ooxoxx 11.00
2 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 200 ooxxoxx 9.00
3 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 000 xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 9 PB 605 +1.0 m/s x591  +1.7605  +1.0605xxx 11.00
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 7 PB 599 +0.3 m/s 578  +1.1599  +0.3594  +1.4599577  +0.0-- 9.00
3 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 11 562 +0.7 m/s 514  +1.5546  +1.2562  +0.7562511  +0.0546  -0.2558  +1.8 8.00
4 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 PB 560 +0.7 m/s 518  +0.0518  +0.8541  +0.9541523  +1.0539  +0.0560  +0.7 7.00
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 PB 551 +1.3 m/s 444  +0.0547  +1.3551  +1.3551518  +0.0541  +0.0x 6.00
6 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 535 +1.4 m/s 507  +1.4535  +1.4x535x-- 5.00
7 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 2 PB 534 +0.0 m/s 534  +0.0448  +2.2471  +1.3534r 4.00
8 Šebík DanielŠebík Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 524 -0.1 m/s 524  -0.1508  +1.5505  +1.3524487  +0.0483  +0.0486  +1.2 3.00
9 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 PB 513 +2.2 m/s 501 +1.2 m/s 465  +0.0501  +1.2513  +2.2513 2.00
10 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 3 SB 472 +0.0 m/s 472  +0.0xx472
11 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 12 PB 455 +1.0 m/s 447  +1.7455  +1.0391  +0.8455 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 2 SB 528 +0.7 m/s 515  +0.4528  +1.5528  +0.7528
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 448 +0.0 m/s 442  +1.2x444  +0.0444448  +0.0394  +0.2421  +0.9
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 24 566 +0.6 m/s 558  +0.5566  +0.6-566--- 11.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 20 PB 539 +0.0 m/s x539  +0.0534  +1.2539524  +1.2-- 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 22 518 +0.0 m/s 512  +1.4504  +2.0518  +0.0518xxx 8.00
4 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 23 498 +1.5 m/s 486  +1.2474  +1.7498  +1.5498483  +2.3xx 7.00
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 21 487 +0.0 m/s 475  +1.6465  +0.0484  +2.4484477  +0.0487  +0.0469  +1.1 6.00
6 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16 PB 474 +1.5 m/s 465  +1.5474  +1.5335  +0.3474xx432  +1.3 5.00
7 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 19 467 +1.0 m/s x457  +0.4457  +1.1457x467  +1.0x 4.00
8 Majerská KristínaMajerská Kristína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 PB 458 +0.6 m/s 399  -0.3458  +0.6432  +0.0458x-- 3.00
9 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 17 450 +1.7 m/s 450  +1.7422  +1.0433  +1.5450 2.00
10 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 12 PB 444 +1.2 m/s 424  +0.0433  +0.9444  +1.2444
11 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 14 441 +0.0 m/s 437  +0.0441  +0.0413  +0.7441 1.00
12 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 5 SB 429 +1.6 m/s 394  +0.0429  +1.6415  +1.9429
13 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 PB 423 +0.0 m/s x417  +2.2423  +0.0423
14 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 PB 415 +2.6 m/s 409 +1.1 m/s 402  -0.6409  +1.1415  +2.6415
15 Valášková GrétaValášková Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 PB 414 +0.0 m/s 367  +0.7398  +1.3414  +0.0414
16 Šottníková DanielaŠottníková Daniela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 PB 393 +1.0 m/s 393  +1.0345  +1.5355  +0.0393
17 23 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 13 391 +0.0 m/s 389  +0.0391  +0.0385  +1.8391
18 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 391 +1.3 m/s 329  +0.0391  +1.3x391
19 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 1 PB 371 +1.3 m/s 357  +0.0361  +0.9371  +1.3371
20 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 6 369 +0.8 m/s xx369  +0.8369
21 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 10 364 +0.0 m/s x356  +1.1364  +0.0364
22 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 9 342 +1.5 m/s 338  +0.5342  +1.5340  +0.0342
23 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 4 246 +1.3 m/s xx246  +1.3246
Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 18 DNS 0.0
Celkom 24 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 1 PB 14.97 +0.0 m/s 13.94  -0.214.96  +0.714.97  +0.014.9712.98  +0.6x-
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 4 PB 12.30 +1.5 m/s 11.73  -0.512.21  +1.212.08  +1.312.2111.92  +0.012.12  +0.412.30  +1.5 11.00
2 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 1 PB 11.96 +0.9 m/s 11.96  +0.911.85  +0.011.53  +0.011.9610.34  +0.711.35  +0.811.18  +0.0 9.00
3 4 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 11.40 +1.5 m/s 10.90  -0.911.04  +0.9-11.0411.38  +0.010.61  +0.011.40  +1.5 8.00
4 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 2 PB 11.40 +2.4 m/s 11.04 +0.0 m/s 10.76  +0.010.81  +1.7x10.8111.03  +0.711.04  +0.011.40  +2.4 7.00
5 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 11.31 +1.2 m/s 11.25  -0.611.31  +1.2x11.31r 6.00
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 PB 11.19 +0.0 m/s 11.19  +0.010.95  +0.211.18  +0.911.1911.00r 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 6 10.96 +0.9 m/s 10.96  +0.910.87  +0.010.86  +0.010.9609.43  +0.0r 9.00
3 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 4 09.56 +1.4 m/s 09.55  +0.009.44  +1.209.43  +2.109.5509.56  +1.4xr 8.00
4 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 1 PB 09.34 +1.9 m/s 09.17  -0.509.10  +0.809.34  +1.909.3408.98  +0.708.89  +0.009.08  +0.0 7.00
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 PB 08.10 +0.0 m/s 07.63  -0.307.83  +1.807.88  +2.007.88x07.75  +0.008.10  +0.0 6.00
6 25 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 07.97 +0.6 m/s 07.70  +0.0x07.91  +2.207.9107.78  +1.307.97  +0.607.90  +0.0 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 19 PB 11.51 11.0211.5110.8111.5110.9811.44x 11.00
2 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 9 PB 10.50 07.7109.8808.8409.8807.2710.50x 9.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 20 PB 10.33 10.3310.1310.0410.3309.8610.0409.99 8.00
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 18 10.22 10.2209.7708.5010.2209.5509.5009.52 7.00
5 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 PB 10.19 10.0109.7709.4610.0109.9810.1909.85 6.00
6 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 PB 09.71 09.7109.0008.4909.7109.0309.2409.06 5.00
7 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 14 09.58 09.3609.2908.8309.3609.5808.8008.80 4.00
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 15 09.38 08.6509.3808.9209.3808.9608.4508.07 3.00
9 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 13 09.33 08.2808.9009.3309.33 2.00
10 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 SB 09.28 08.8008.7609.2809.28 1.00
11 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 16 09.20 09.0809.1309.2009.20
12 Matúšová MonikaMatúšová Monika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 2 PB 08.96 07.5708.9608.9408.96
13 Matulová NatáliaMatulová Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 PB 08.90 07.9108.8508.9008.90
14 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 3 PB 08.80 06.3308.8005.8008.80
15 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 8 08.47 07.6508.4707.9208.47
16 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 08.46 08.4608.0907.8008.46
17 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 7 PB 08.43 08.1608.3508.4308.43
18 41 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 08.01 07.2608.0107.6208.01
19 27 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 4 07.72 07.4907.7207.7007.72
20 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 6 07.19 06.9106.1207.1907.19
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 PB 08.02 07.1807.1407.6207.6207.4007.9208.02
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 9 PB 14.17 x14.0014.0014.0013.5513.4714.17 11.00
2 Fáber RenéFáber René
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 14.09 13.4013.7714.0914.0914.0113.7612.44 9.00
3 Prochác FilipProchác Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 8 PB 13.38 12.3712.34x12.3713.3813.3213.30 8.00
4 Mráz MárioMráz Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 7 11.98 11.0711.5610.4711.56x11.9811.42 7.00
5 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 6 11.88 10.3311.1910.6511.1910.6011.88x 6.00
6 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 1 PB 11.05 10.3510.4710.7110.7110.4011.0510.05 5.00
7 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 11 PB 10.87 10.8310.87r10.87 4.00
8 Čermák VladislavČermák Vladislav
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 4 09.96 09.9609.8609.8009.96 3.00
9 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 5 09.83 09.1909.6209.8309.83 2.00
10 Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 12 PB 08.93 08.2708.9308.4008.93 1.00
11 Rajčák SamuelRajčák Samuel
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 2 PB 06.61 06.1106.6105.5706.61
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 PB 16.04 12.62xx12.6212.52x16.04
2 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 PB 11.44 x11.44x11.44xxx
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 30.85 0.0
2 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 PB 24.73 0.0
3 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 PB 18.42 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 15 27.29 0.0 11.00
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 13 26.27 0.0 9.00
3 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 PB 26.10 0.0 8.00
4 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 12 25.62 0.0 7.00
5 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 14 25.38 0.0 6.00
6 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 11 24.41 0.0 5.00
7 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 23.56 0.0 4.00
8 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 5 PB 21.84 0.0 3.00
9 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 4 PB 21.02 0.0 2.00
10 Geseová LeaGeseová Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 1 PB 20.54 0.0 1.00
11 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 7 20.12 0.0
12 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 18.73 0.0
13 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 18.02 0.0
14 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 2 15.27 0.0
15 30 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 3 14.00 0.0
Celkom 15 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Prochác FilipProchác Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 12 PB 46.25 0.0 11.00
2 Fáber RenéFáber René
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 40.30 0.0 9.00
3 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 11 PB 39.50 0.0 8.00
4 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 9 33.29 0.0 7.00
5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 10 29.16 0.0 6.00
6 Čermák VladislavČermák Vladislav
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 8 25.07 0.0 5.00
7 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 PB 24.44 0.0 4.00
8 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 4 PB 22.54 0.0 3.00
9 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 7 PB 22.21 0.0 2.00
10 Mižialko KristiánMižialko Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 3 PB 17.20 0.0 1.00
11 Michalička ErikMichalička Erik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 6 16.18 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 PB 43.86 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 40.47 0.0 11.00
2 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 5 PB 35.86 0.0 9.00
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 34.42 0.0 8.00
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 7 26.17 0.0 7.00
5 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 25.32 0.0 6.00
6 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 PB 24.97 0.0 5.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 1 PB 21.59 0.0 4.00
8 30 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 2 PB 21.35 0.0 3.00
9 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 21.02 0.0 2.00
Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 NM 0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 30.23 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čermák VladislavČermák Vladislav
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 12 39.00 0.0 11.00
2 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 2 PB 38.42 0.0 9.00
3 Demian TomášDemian Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 1 PB 32.95 0.0 8.00
4 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 7 PB 31.55 0.0 7.00
5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 11 27.00 0.0 6.00
6 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 8 PB 26.69 0.0 5.00
7 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 9 PB 26.00 0.0 4.00
8 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 6 PB 24.06 0.0 3.00
9 Vojtek JakubVojtek Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 4 PB 20.96 0.0 2.00
10 Michalička ErikMichalička Erik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 5 PB 20.76 0.0 1.00
11 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 3 PB 19.99 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 15:25) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 12 PB 38.86 0.0 11.00
2 Matulová NatáliaMatulová Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 11 35.30 0.0 9.00
3 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 9 PB 30.54 0.0 8.00
4 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 30.36 0.0 7.00
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 PB 27.77 0.0 6.00
6 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 7 PB 25.97 0.0 5.00
7 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 19.43 0.0 4.00
8 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 2 PB 19.00 0.0 3.00
9 41 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 18.51 0.0 2.00
10 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 5 16.48 0.0 1.00
11 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 3 16.17 0.0
12 Miklovičová LeaMiklovičová Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 PB 16.15 0.0
13 65 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 1 PB 12.22 0.0
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 PB 20.72 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 13 PB 45.75 0.0 11.00
2 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 12 41.36 0.0 9.00
3 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 14 38.96 0.0 8.00
4 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 1 PB 34.97 0.0 7.00
5 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 11 34.95 0.0 6.00
6 Zubák AdamZubák Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 9 PB 33.38 0.0 5.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 PB 28.85 0.0 4.00
8 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 7 PB 26.55 0.0 3.00
9 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 PB 23.35 0.0 2.00
10 Rajčák SamuelRajčák Samuel
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 3 PB 22.49 0.0 1.00
11 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 10 21.20 0.0
Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 4 NM 0.0
Vojtek JakubVojtek Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 NM 0.0
Celkom 13 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopúch, Svoreň, Seko, Čery Lopúch, Svoreň, Seko, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.91 11.00
2 Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:46.98 9.00
3 45 Šebík, Hruška, Rojka, Pollák Šebík, Hruška, Rojka, Pollák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.88 8.00
4 Krahulec, Batka, Halabrín, Zubák Krahulec, Batka, Halabrín, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 0:51.89 5.00
Pobjecký, Kročka, Bartek, Hrubala Pobjecký, Kročka, Bartek, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocian, Medovič, Moravčík, Pecko Kocian, Medovič, Moravčík, Pecko AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:48.24 7.00
2 43 Hlaváček, Vadovič, Žembera, Remiš Hlaváček, Vadovič, Žembera, Remiš AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:51.51 6.00
3 Kožík, Biely, Novák, Müller Kožík, Biely, Novák, Müller AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.21 4.00
4 Demian, Jobb, Vesperín, Plačko Demian, Jobb, Vesperín, Plačko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:54.58 3.00
5 47 Mižialko, Konrád, Hulka, Michalička Mižialko, Konrád, Hulka, Michalička CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:59.30 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopúch, Svoreň, Seko, Čery Lopúch, Svoreň, Seko, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.91 11.00
2 Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:46.98 9.00
3 45 Šebík, Hruška, Rojka, Pollák Šebík, Hruška, Rojka, Pollák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.88 8.00
4 Kocian, Medovič, Moravčík, Pecko Kocian, Medovič, Moravčík, Pecko AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:48.24 7.00
5 43 Hlaváček, Vadovič, Žembera, Remiš Hlaváček, Vadovič, Žembera, Remiš AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:51.51 6.00
6 Krahulec, Batka, Halabrín, Zubák Krahulec, Batka, Halabrín, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 0:51.89 5.00
7 Kožík, Biely, Novák, Müller Kožík, Biely, Novák, Müller AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.21 4.00
8 Demian, Jobb, Vesperín, Plačko Demian, Jobb, Vesperín, Plačko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:54.58 3.00
9 47 Mižialko, Konrád, Hulka, Michalička Mižialko, Konrád, Hulka, Michalička CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:59.30 2.00
Pobjecký, Kročka, Bartek, Hrubala Pobjecký, Kročka, Bartek, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF

4 x 100 m kluby - Dorastenky

Dorastenky 01 (ne, 28.6.2020 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová, Nováková, Mlíchová, Ďurišová Mišovičová, Nováková, Mlíchová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:52.51 11.00
2 Macháčková, Poláková, Blahová, Petrovičová Macháčková, Poláková, Blahová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:53.52 9.00
3 Farkas, Horváth, Prohácková, Malovecká Farkas, Horváth, Prohácková, Malovecká Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:53.95 8.00
4 Koptáková, Hrajnohová, Režnáková, Vašková Koptáková, Hrajnohová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 0:53.97 7.00
5 3 Janeková, Slobodová, Bohunická, Geseová Janeková, Slobodová, Bohunická, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:54.90 5.00
6 22 Havjerová, Kučerová, Plšeková, Scholtzová Havjerová, Kučerová, Plšeková, Scholtzová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:02.41 1.00
Celkom 6 pretekárov
Dorastenky 02 (ne, 28.6.2020 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková, Flajžíková, Mišová, Ravasová Gučková, Flajžíková, Mišová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:54.28 6.00
2 Hudeková, Fáberová, Pacalajová, Urminská Hudeková, Fáberová, Pacalajová, Urminská AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:56.58 4.00
3 Zápražná, Valášková, Ristová, Sedgwick Zápražná, Valášková, Ristová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:59.15 3.00
4 Gorbatenková, Kusá, Gorbatenková, Šeniglová Gorbatenková, Kusá, Gorbatenková, Šeniglová AK Junior HoličAK Junior Holič 3 1:01.40 2.00
Celkom 4 pretekári