<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:14.01
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:10.33 11.00
2 2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:11.19 9.00
3 13 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 PB 2:12.06 8.00
4 6 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 2:12.60
5 11 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:14.77 7.00
6 7 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:16.19 6.00
7 9 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:16.36 5.00
8 5 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 2:22.99 4.00
9 3 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:33.17 3.00
10 14 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:43.88 2.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:24.03
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:32.27 11.00
2 33 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 PB 2:34.51 9.00
3 41 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:39.80 8.00
4 32 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:56.73 7.00
5 23 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:57.63 6.00
6 25 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:08.38 5.00
7 22 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:14.53 4.00
8 28 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 3:18.20 3.00
9 16 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:19.69 2.00
Celkom 9 pretekárov