<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

Skok do výšky - Muži

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 185 190 Body
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 185 - - - - o o o o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 183 186 189 192 195 198 201 204 207 210 213 216 219 Body
1 4 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 PB 170 o - xo o o xx 11.00
2 Balogh DenisBalogh Denis
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 PB 160 o xo xo xxx 9.00
3 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 160 o o xxo xxx 8.00
4= Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 4 SB 155 o xo xxx 6.50
4= Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 6 155 o xo xx 6.50
6 14 Jobb JakubJobb Jakub
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 2 PB 150 o xxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 163 166 169 172 175 178 181 184 187 190 193 196 199 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 PB 160 o o o o o o o xxx 11.00
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 11 PB 155 o - o o o o xxx 9.00
3= Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 150 - - o o o xxx 7.50
3= Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 6 PB 150 o o o o o xxx 7.50
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 PB 150 o o o xxo xo xxx 6.00
6 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 150 - - o o xxo xr 5.00
7 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 9 145 o o o o xxx 4.00
8 222 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 145 o o o xo xx 3.00
9 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 140 o o xo xx 2.00
10 Príkazská LindaPríkazská Linda
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 PB 140 o o xxo xxx 1.00
11 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 4 135 xxo o xxx
Celkom 11 pretekárov