<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 9 PB 605 +1.0 m/s x 591  1,70 605  1,00 605 x x x 11.00
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 7 PB 599 +0.3 m/s 578  1,10 599  0,30 594  1,40 599 577  0,00 - - 9.00
3 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 11 562 +0.7 m/s 514  1,50 546  1,20 562  0,70 562 511  0,00 546  -0,20 558  1,80 8.00
4 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 PB 560 +0.7 m/s 518  0,00 518  0,80 541  0,90 541 523  1,00 539  0,00 560  0,70 7.00
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 PB 551 +1.3 m/s 444  0,00 547  1,30 551  1,30 551 518  0,00 541  0,00 x 6.00
6 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 535 +1.4 m/s 507  1,40 535  1,40 x 535 x - - 5.00
7 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 2 PB 534 +0.0 m/s 534  0,00 448  2,20 471  1,30 534 r 4.00
8 Šebík DanielŠebík Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 524 -0.1 m/s 524  -0,10 508  1,50 505  1,30 524 487  0,00 483  0,00 486  1,20 3.00
9 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 PB 513 +2.2 m/s 501 +1.2 m/s 465  0,00 501  1,20 513  2,20 513 2.00
10 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 3 SB 472 +0.0 m/s 472  0,00 x x 472
11 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 12 PB 455 +1.0 m/s 447  1,70 455  1,00 391  0,80 455 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 2 SB 528 +0.7 m/s 515  0,40 528  1,50 528  0,70 528
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 448 +0.0 m/s 442  1,20 x 444  0,00 444 448  0,00 394  0,20 421  0,90
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 24 566 +0.6 m/s 558  0,50 566  0,60 - 566 - - - 11.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 20 PB 539 +0.0 m/s x 539  0,00 534  1,20 539 524  1,20 - - 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 22 518 +0.0 m/s 512  1,40 504  2,00 518  0,00 518 x x x 8.00
4 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 23 498 +1.5 m/s 486  1,20 474  1,70 498  1,50 498 483  2,30 x x 7.00
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 21 487 +0.0 m/s 475  1,60 465  0,00 484  2,40 484 477  0,00 487  0,00 469  1,10 6.00
6 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16 PB 474 +1.5 m/s 465  1,50 474  1,50 335  0,30 474 x x 432  1,30 5.00
7 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 19 467 +1.0 m/s x 457  0,40 457  1,10 457 x 467  1,00 x 4.00
8 Majerská KristínaMajerská Kristína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 PB 458 +0.6 m/s 399  -0,30 458  0,60 432  0,00 458 x - - 3.00
9 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 17 450 +1.7 m/s 450  1,70 422  1,00 433  1,50 450 2.00
10 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 12 PB 444 +1.2 m/s 424  0,00 433  0,90 444  1,20 444
11 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 14 441 +0.0 m/s 437  0,00 441  0,00 413  0,70 441 1.00
12 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 5 SB 429 +1.6 m/s 394  0,00 429  1,60 415  1,90 429
13 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 PB 423 +0.0 m/s x 417  2,20 423  0,00 423
14 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 PB 415 +2.6 m/s 409 +1.1 m/s 402  -0,60 409  1,10 415  2,60 415
15 Valášková GrétaValášková Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 PB 414 +0.0 m/s 367  0,70 398  1,30 414  0,00 414
16 Šottníková DanielaŠottníková Daniela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 PB 393 +1.0 m/s 393  1,00 345  1,50 355  0,00 393
17 23 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 13 391 +0.0 m/s 389  0,00 391  0,00 385  1,80 391
18 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 391 +1.3 m/s 329  0,00 391  1,30 x 391
19 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 1 PB 371 +1.3 m/s 357  0,00 361  0,90 371  1,30 371
20 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 6 369 +0.8 m/s x x 369  0,80 369
21 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 10 364 +0.0 m/s x 356  1,10 364  0,00 364
22 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 9 342 +1.5 m/s 338  0,50 342  1,50 340  0,00 342
23 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 4 246 +1.3 m/s x x 246  1,30 246
Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 18 DNS
Celkom 24 pretekárov