<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky atléta

  • Fáber René
  • 04.12.2003
  • ŠK ŠOG Nitra
Dátum Súťaž (usporiadateľ) Disciplína Por. Oddiel Výkon
26.09.2020 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ guľa 5 kg/Dci 1 ŠK ŠOG Nitra 14.58
26.09.2020 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ disk 1,5 kg/Dci 1 ŠK ŠOG Nitra 46.72
26.09.2020 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ 100 m/Dci/B01 6 ŠK ŠOG Nitra 11.64
06.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek guľa 5 kg/Dci 3 ŠK ŠOG Nitra 14.33
05.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek disk 1,5 kg/Dci 2 ŠK ŠOG Nitra 44.19
01.09.2020 M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva (NRSOG) guľa 5 kg/Dci 3 ŠK ŠOG Nitra 14.19
01.09.2020 M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva (NRSOG) 100 m/Dci/R02 2 ŠK ŠOG Nitra 11.78
01.09.2020 M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva (NRSOG) disk 1,5 kg/Dci 1 ŠK ŠOG Nitra 42.85
01.09.2020 M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva (NRSOG) 100 m/Dci/F 6 ŠK ŠOG Nitra 11.83
29.08.2020 2.KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV DOROSTU A JUNIORŮ disk 1,5 kg/Dci 3 Atletický klub Olomouc z.s. 44.95
29.08.2020 2.KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV DOROSTU A JUNIORŮ kladivo 5 kg/Dci MS Atletický klub Olomouc z.s. 25.82
29.08.2020 2.KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV DOROSTU A JUNIORŮ guľa 5 kg/Dci 5 Atletický klub Olomouc z.s. 15.01
11.07.2020 M MAS DOROSTENECKÝCH A JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV - 1.KOLO disk 1,5 kg/Dci 4 Atletický klub Olomouc z.s. 38.36
11.07.2020 M MAS DOROSTENECKÝCH A JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV - 1.KOLO guľa 5 kg/Dci 4 Atletický klub Olomouc z.s. 14.65
04.07.2020 2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek guľa 5 kg/Dci 1 ŠK ŠOG Nitra 14.55
04.07.2020 2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek disk 1,5 kg/Dci 1 ŠK ŠOG Nitra 44.24
04.07.2020 2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek 100 m/Dci/B01 5 ŠK ŠOG Nitra 11.66
28.06.2020 1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek guľa 5 kg/Dci 2 ŠK ŠOG Nitra 14.09
28.06.2020 1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek disk 1,5 kg/Dci 2 ŠK ŠOG Nitra 40.30
28.06.2020 1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek 100 m/Dci/B02 3 ŠK ŠOG Nitra 11.76
01.03.2020 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek guľa 5 kg/Dci 2 ŠK ŠOG Nitra 15.43
01.03.2020 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 60 m/Dci/R01 2 ŠK ŠOG Nitra 07.33
01.03.2020 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 60 m/Dci/F 7 ŠK ŠOG Nitra 07.30
22.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien 60 m/M/R03 6 ŠK ŠOG Nitra 07.44
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II 60 m/M/R03 5 ŠK ŠOG Nitra 07.37
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II guľa 5 kg/Dci 1 ŠK ŠOG Nitra 15.38
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m/Dci/B01 ŠK ŠOG Nitra DQ
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 guľa 5 kg/Dci 5 ŠK ŠOG Nitra 15.09
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m/Dci/IE 2 ŠK ŠOG Nitra 07.36
18.01.2020 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých guľa 5 kg/Dci 1 ŠK ŠOG Nitra 15.00
18.01.2020 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých 60 m/Dci/F 5 ŠK ŠOG Nitra 07.38
18.01.2020 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých 60 m/Dci/R04 1 ŠK ŠOG Nitra 07.34
18.01.2020 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých 200 m/Dci/B08 1 ŠK ŠOG Nitra 24.54