<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 19 PB 11.51 11.02 11.51 10.81 11.51 10.98 11.44 x 11.00
2 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 9 PB 10.50 07.71 09.88 08.84 9.88 07.27 10.50 x 9.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 20 PB 10.33 10.33 10.13 10.04 10.33 09.86 10.04 09.99 8.00
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 18 10.22 10.22 09.77 08.50 10.22 09.55 09.50 09.52 7.00
5 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 PB 10.19 10.01 09.77 09.46 10.01 09.98 10.19 09.85 6.00
6 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 PB 09.71 09.71 09.00 08.49 9.71 09.03 09.24 09.06 5.00
7 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 14 09.58 09.36 09.29 08.83 9.36 09.58 08.80 08.80 4.00
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 15 09.38 08.65 09.38 08.92 9.38 08.96 08.45 08.07 3.00
9 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 13 09.33 08.28 08.90 09.33 9.33 2.00
10 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 SB 09.28 08.80 08.76 09.28 9.28 1.00
11 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 16 09.20 09.08 09.13 09.20 9.20
12 Matúšová MonikaMatúšová Monika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 2 PB 08.96 07.57 08.96 08.94 8.96
13 Matulová NatáliaMatulová Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 PB 08.90 07.91 08.85 08.90 8.90
14 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 3 PB 08.80 06.33 08.80 05.80 8.80
15 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 8 08.47 07.65 08.47 07.92 8.47
16 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 08.46 08.46 08.09 07.80 8.46
17 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 7 PB 08.43 08.16 08.35 08.43 8.43
18 41 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 08.01 07.26 08.01 07.62 8.01
19 27 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 4 07.72 07.49 07.72 07.70 7.72
20 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 6 07.19 06.91 06.12 07.19 7.19
Celkom 20 pretekárov