<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

300 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:41.87
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 0:44.39 11.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:48.69 8.00
3 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:49.88 7.00
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:52.24 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.06 9.00
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 0:50.69 6.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:53.27 4.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:58.02 3.00
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:01.37 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:03.96 1.00
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:04.52
3 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:19.73
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 0:44.39 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.06 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:48.69 8.00
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:49.88 7.00
5 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 0:50.69 6.00
6 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:52.24 5.00
7 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:53.27 4.00
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:58.02 3.00
9 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:01.37 2.00
10 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:03.96 1.00
11 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:04.52
12 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:19.73