<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 0:53.35
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 0:51.39 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.47 9.00
3 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:55.41 8.00
4 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:56.12 6.00
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:56.95 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:55.87 7.00
2 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:56.70 5.00
3 7 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:59.46 3.00
4 19 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:05.01 2.00
5 Mižialko KristiánMižialko Kristián 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 1:10.87 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 0:51.39 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.47 9.00
3 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:55.41 8.00
4 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:55.87 7.00
5 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:56.12 6.00
6 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:56.70 5.00
7 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:56.95 4.00
8 7 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:59.46 3.00
9 19 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:05.01 2.00
10 Mižialko KristiánMižialko Kristián 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 1:10.87 1.00

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:03.13
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 1:00.91 11.00
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 1:01.77 9.00
3 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.24 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.87 7.00
5 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:05.17 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:04.42 6.00
2 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:07.96 4.00
3 32 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:08.88 3.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:09.39 2.00
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:10.99 1.00
6 22 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:12.74
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 1:00.91 11.00
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 1:01.77 9.00
3 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.24 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.87 7.00
5 37 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:04.42 6.00
6 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:05.17 5.00
7 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:07.96 4.00
8 32 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:08.88 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:09.39 2.00
10 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:10.99 1.00
11 22 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:12.74