<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 4:54.70 11.00
2 245 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 4:59.52 9.00
3 14 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 5:08.66 8.00
4 13 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 PB 5:09.24 7.00
5 211 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 5:09.78 6.00
6 234 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:10.32 5.00
7 4 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 5:13.08 4.00
8 219 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 5:18.47 3.00
9 12 Vesperín AndrejVesperín Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 15 PB 5:19.68 2.00
10 225 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 6:17.45 1.00
231 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 DNS
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 77 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 5:49.22
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 6:22.59 11.00
2 3 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 6:26.53 9.00
3 29 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 6:33.96 8.00
4 244 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 7:08.93 7.00
Celkom 4 pretekári