<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (22. - 23. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.86 Q 0.168
2 206 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.99 q 0.159
3 60 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.14 0.151
4 205 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.27 0.160
5 54 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.39 0.173
6 122 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.41 0.150
7 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.48 0.179
92 Kabongo BrunoKabongo Bruno 98 98 FranceFrance 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.89 Q 0.157
2 128 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.98 q 0.138
3 179 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.07 q 0.152
4 66 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.21 0.183
5 53 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.37 0.241
6 158 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.43 0.169
7 151 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.61 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 06.89 Q 0.161
2 108 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.08 0.159
3 110 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.19 0.170
4 130 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.26 0.193
5 177 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.37 0.158
6 121 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.44 0.198
7 50 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.46 0.149
8 150 Behro MartinBehro Martin 89 89 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 8 07.85 0.207
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.89 Q 0.186
2 208 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.03 q 0.192
3 227 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.20 0.172
4 99 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 07.24 0.143
5 75 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.44 0.167
6 209 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.71 0.197
7 175 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.76 0.201
185 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.070
Poznámky:
185 2.dráha Lúža Maroš DQ podľa pravidla
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.86 Q 0.168
2 213 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.89 Q 0.157
2 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 06.89 Q 0.161
2 107 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.89 Q 0.186
5 128 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.98 q 0.138
6 206 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.99 q 0.159
7 208 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.03 q 0.192
8 179 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.07 q 0.152
9 108 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.08 0.159
10 60 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.14 0.151
11 110 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.19 0.170
12 227 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.20 0.172
13 66 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.21 0.183
14 99 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 07.24 0.143
15 130 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.26 0.193
16 205 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.27 0.160
17 53 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.37 0.241
17 177 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.37 0.158
19 54 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.39 0.173
20 122 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.41 0.150
21 158 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.43 0.169
22 121 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.44 0.198
22 75 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.44 0.167
24 50 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.46 0.149
25 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.48 0.179
26 151 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.61 0.177
27 209 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.71 0.197
28 175 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.76 0.201
29 150 Behro MartinBehro Martin 89 89 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 8 07.85 0.207
92 Kabongo BrunoKabongo Bruno 98 98 FranceFrance 5 DNS
185 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.070

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.2.2020 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.71 0.124
2 213 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.79 0.178
3 107 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 06.84 0.153
4 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 06.88 0.173
5 206 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.00 0.135
6 128 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.03 0.160
7 179 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.04 0.143
8 208 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.15 0.180
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 Q 0.206
2 89 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.87 0.179
3 138 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.03 0.192
4 129 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.27 0.167
5 22 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.39 0.219
6 220 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.48 0.222
7 116 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.53 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.64 Q 0.197
2 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.84 q 0.167
3 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.86 q 0.160
4 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.37 0.337
5 20 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.40 0.206
6 202 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.47 0.194
7 5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.66 0.222
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.68 Q 0.156
2 69 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.89 0.160
3 112 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.13 0.170
4 210 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.21 0.171
5 223 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.47 0.162
6 87 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.49 0.309
7 6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.63 0.206
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.71 Q 0.144
2 160 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.76 q 0.137
3 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.84 q 0.388
4 114 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.11 0.137
5 164 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.19 0.224
6 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.47 0.395
7 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.92 0.208
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 Q 0.206
2 135 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.64 Q 0.197
3 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.68 Q 0.156
4 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.71 Q 0.144
5 160 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.76 q 0.137
6 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.84 q 0.167
6 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.84 q 0.388
8 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.86 q 0.160
9 89 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.87 0.179
10 69 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.89 0.160
11 138 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.03 0.192
12 114 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.11 0.137
13 112 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.13 0.170
14 164 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.19 0.224
15 210 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.21 0.171
16 129 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.27 0.167
17 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.37 0.337
18 22 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.39 0.219
19 20 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.40 0.206
20 202 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.47 0.194
20 223 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.47 0.162
20 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.47 0.395
23 220 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.48 0.222
24 87 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.49 0.309
25 116 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.53 0.177
26 6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.63 0.206
27 5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.66 0.222
28 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.92 0.208

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.2.2020 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.43 0.164
2 135 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.59 0.148
3 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.62 0.148
4 160 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.69 0.149
5 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.71 0.166
6 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.83 0.228
7 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.84 0.170
8 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.85 0.158
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.83 q 0.143
2 130 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.97 0.187
3 80 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.70 0.221
172 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.353
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.27 q 0.164
2 206 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.70 0.183
3 124 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.42 0.182
4 151 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.63 0.165
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.04 q 0.177
2 179 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.23 0.175
3 64 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.87 0.202
4 219 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.46 0.200
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.52 q 0.174
2 93 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.91 0.172
3 97 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.95 0.183
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.72 0.191
2 110 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.10 0.168
3 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.41 0.186
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.63 0.208
2 182 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.97 0.181
180 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.194
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.83 q 0.143
2 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.04 q 0.177
3 29 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.27 q 0.164
4 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.52 q 0.174
5 49 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.72 0.191
6 130 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.97 0.187
7 110 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.10 0.168
8 179 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.23 0.175
9 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.41 0.186
10 177 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.63 0.208
11 206 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.70 0.183
12 64 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.87 0.202
13 93 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.91 0.172
14 97 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.95 0.183
15 182 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.97 0.181
16 124 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.42 0.182
17 219 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.46 0.200
18 151 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.63 0.165
19 80 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.70 0.221
172 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.353
180 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.194

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.47 0.148
2 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.74 0.183
3 29 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 21.80 0.157
4 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.92 0.164
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.10 q 0.173
2 138 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.87 0.186
3 102 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 28.06 0.151
40 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.27 q 0.170
2 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.09 0.168
3 5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.80 0.172
4 87 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.82 0.172
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.41 q 0.206
2 210 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.85 0.236
3 220 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.99 0.415
4 20 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.46 0.198
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.49 q 0.174
2 145 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.30 0.181
3 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.42 0.182
4 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.73 0.141
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.53 0.179
2 192 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.46 0.168
3 222 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.66 0.307
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.18 0.171
2 202 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.49 0.368
44 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.10 q 0.173
2 135 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.27 q 0.170
3 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.41 q 0.206
4 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.49 q 0.174
5 89 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.53 0.179
6 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.09 0.168
7 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.18 0.171
8 210 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.85 0.236
9 138 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.87 0.186
10 145 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.30 0.181
11 192 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.46 0.168
12 202 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.49 0.368
13 222 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.66 0.307
14 5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.80 0.172
15 87 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.82 0.172
16 220 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.99 0.415
17 102 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 28.06 0.151
18 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.42 0.182
19 20 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.46 0.198
20 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.73 0.141
40 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
44 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.58 0.191
2 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.01 0.161
3 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.28 0.194
4 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.78 0.151
Celkom 4 pretekári

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:49.46 q 0.170
2 237 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.77 q 0.173
3 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:51.15 0.200
4 157 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.52 0.179
Poznámky:
200m: 23,3 - 149 Domotor
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.25 0.173
2 185 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.33 0.207
3 176 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.29 0.155
4 214 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:53.47 0.162
Poznámky:
200m: 24,7 - 185 Lúža
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.73 q 0.241
2 188 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.06 0.190
3 64 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:52.38 0.205
4 175 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.36 0.241
Poznámky:
200m: 24,0 - 238 Vojtáš
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.56 q 0.158
2 173 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:52.64 0.200
3 209 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.27 0.189
4 133 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.70 0.234
Poznámky:
200m: 23,9 - 76 Glodžák
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (so, 22.2.2020 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.10 0.194
2 93 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.71 0.196
3 7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.29 0.215
Poznámky:
200m: 25,2 - 25 Grajcarík
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:49.46 q 0.170
2 76 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.56 q 0.158
3 238 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.73 q 0.241
4 237 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.77 q 0.173
5 188 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.06 0.190
6 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:51.15 0.200
7 184 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.25 0.173
8 185 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.33 0.207
9 25 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.10 0.194
10 176 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.29 0.155
11 64 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:52.38 0.205
12 173 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:52.64 0.200
13 214 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:53.47 0.162
14 157 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:53.52 0.179
15 93 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.71 0.196
16 209 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.27 0.189
17 7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.29 0.215
18 175 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.36 0.241
19 133 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.70 0.234

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:48.54 0.168
2 237 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:50.09 0.162
3 76 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.37 0.168
4 238 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:50.90 0.190
Poznámky:
200m : 23,1 - 149 Dömötör
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.20 Q 0.186
2 146 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.66 Q 0.266
3 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:58.87 0.172
4 139 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.55 0.190
Poznámky:
200m : 26,9 - 243 Malatincová
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.61 Q 0.174
2 47 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.69 Q 0.359
3 192 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:02.89 0.199
4 46 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:06.22 0.250
Poznámky:
200m: 27,6 - 196 Cidoríková
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 22.2.2020 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.95 0.255
2 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:00.46 0.432
3 148 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.84 0.178
4 44 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.88 0.205
Poznámky:
200m: 28,7 - 141 Kusyová
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.20 Q 0.186
2 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.61 Q 0.174
3 146 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.66 Q 0.266
4 47 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.69 Q 0.359
5 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:58.87 0.172
6 141 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.95 0.255
7 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:00.46 0.432
8 192 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:02.89 0.199
9 139 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.55 0.190
10 148 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:03.84 0.178
11 44 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.88 0.205
12 46 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:06.22 0.250

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:57.29 0.170
2 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.48 0.255
3 146 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:57.87 0.214
4 47 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:58.26 0.187
Poznámky:
200m : 27,1 - 146 Švecová
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 23.2.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 16 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:07.79
2 152 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:08.23
3 174 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:10.11
4 39 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:11.87
5 35 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:20.85
6 191 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.64
Poznámky:
400m : 1:02:9 - 152 Zubák
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.2.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:01.58
2 188 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:01.73
MS 97 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:07.75
4 31 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:18.11
17 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF
Poznámky:
400m : 59,0 - 17 Schneidgen
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.2.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 170 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:57.65
2 72 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 1:58.90
3 176 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:00.94
4 37 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:02.95
5 131 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:03.85
6 173 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.17
7 218 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:05.51
Poznámky:
400m: 57,2 - 170 Babulík
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 170 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:57.65
2 72 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 1:58.90
3 176 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:00.94
4 26 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:01.58
5 188 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:01.73
6 37 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:02.95
7 131 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:03.85
8 173 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.17
9 218 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:05.51
10 97 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:07.75
11 16 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:07.79
12 152 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:08.23
13 174 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:10.11
14 39 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:11.87
15 31 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:18.11
16 35 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:20.85
17 191 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.64
17 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 23.2.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 154 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:22.52
2 103 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:27.44
3 197 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:33.41
4 98 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:37.02
5 136 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:46.57
113 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF
Poznámky:
400m : 1:08,1 - 154 Vašková
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.2.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:15.55
2 101 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:16.11
3 200 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:17.28
4 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:19.09
5 239 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:19.18
6 24 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:24.46
7 162 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:26.92
Poznámky:
400m : 1:05,2 - 201 Naňová
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:15.55
2 101 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:16.11
3 200 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:17.28
4 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:19.09
5 239 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:19.18
6 154 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:22.52
7 24 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:24.46
8 162 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:26.92
9 103 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:27.44
10 197 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:33.41
11 98 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:37.02
12 136 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:46.57
113 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.2.2020 - 17:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:04.38
2 217 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 4:05.98
3 216 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:07.64
4 37 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 4:12.61
5 30 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 4:14.48
6 181 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:15.16
7 190 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:16.11
8 132 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:29.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.2.2020 - 17:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 4:17.88
2 34 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:29.89
3 187 Mészáros KristófMészáros Kristóf 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:34.75
4 79 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:37.83
5 8 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:44.09
6 96 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 5:11.09
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:04.38
2 217 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 4:05.98
3 216 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:07.64
4 37 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 4:12.61
5 30 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 4:14.48
6 181 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:15.16
7 190 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:16.11
8 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 4:17.88
9 132 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:29.09
10 34 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:29.89
11 187 Mészáros KristófMészáros Kristóf 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:34.75
12 79 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:37.83
13 8 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:44.09
14 96 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 5:11.09

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 22.2.2020 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 240 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:25.88
2 84 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:27.97
3 230 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 4:30.41
4 163 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 4:35.67
5 101 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:39.56
6 201 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 4:41.99
7 239 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 4:44.96
8 242 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 5:04.80
9 33 Bátovská KatarínaBátovská Katarína 95 95 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 9 5:09.16
10 197 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:20.80
11 199 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:20.90
12 224 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 5:50.18
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Muži

(ne, 23.2.2020 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 183 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08:36.24
2 71 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 2 08:40.58
3 127 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08:43.55
4 27 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 08:48.74
5 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08:52.68
6 166 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 08:58.74
7 30 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11 09:14.64
8 190 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09:14.77
9 28 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 10 09:19.12
10 78 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 09:24.66
11 228 Barto AurelBarto Aurel 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 13 09:30.45
12 229 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 15 09:32.16
216 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 DNF
241 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 DNF
120 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF
Poznámky:
1000m - 2:51,8 - 183 Peter Kováč 2000m - 5:46,3 - 183 Peter Kováč
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 230 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 09:41.58
2 84 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 09:41.61
3 65 Kuriačková IvanaKuriačková Ivana 94 94 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 10:04.77
4 231 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 10:05.77
5 42 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10:20.58
6 85 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10:31.65
7 198 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10:35.31
8 144 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10:54.76
9 153 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 10:55.53
10 33 Bátovská KatarínaBátovská Katarína 95 95 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 13 10:59.34
11 199 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 11:39.05
12 21 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 11:57.72
36 Luptáková PetraLuptáková Petra 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 DNS
Poznámky:
1000m - 3:22,4 - 231 Valová 2000m - 6:38,6 - 230 Hazuchová
Celkom 13 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Vložený beh)

Vložený beh (so, 22.2.2020 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.17 0.149
2 29 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.21 0.133
3 80 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.61 0.155
4 212 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 08.97 0.201
123 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
51 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 22.2.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.18 0.516
2 215 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.22 0.133
3 80 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.68 0.161
4 212 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 08.92 0.203
5 123 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.39 0.167
51 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNF 0.158
Poznámky:
Bician Andrej: žltá karta TP 4.4.3 (P142.4.c)
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.25 Q 0.178
2 233 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.89 Q 0.153
3 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.97 Q 0.166
4 211 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.24 q 0.215
5 61 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.24 q 0.136
6 137 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.66 0.191
64 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.68 Q 0.386
2 147 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.80 Q 0.151
3 143 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28 Q 0.153
4 161 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.67 0.214
5 43 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 10.52 0.165
22 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.192
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.25 Q 0.178
2 90 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.68 Q 0.386
3 147 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.80 Q 0.151
4 233 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.89 Q 0.153
5 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.97 Q 0.166
6 211 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.24 q 0.215
6 61 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.24 q 0.136
8 143 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28 Q 0.153
9 137 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.66 0.191
10 161 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.67 0.214
11 43 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 10.52 0.165
64 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS 0.177
22 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.192

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.2.2020 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.17 0.147
2 90 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.54 0.143
3 147 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.76 0.189
4 233 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.81 0.177
5 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.01 0.245
6 61 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 09.18 0.162
7 211 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.21 0.162
8 143 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.32 0.365
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 22.2.2020 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180185190195200205210214218221224226228 Body
1 19 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 5 195 -oooxxx
2 57 Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 1 190 oooxxx
3 189 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 2 190 oxooxxx
4 155 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 190 ooxoxxx
5 104 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 3 185 xooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 22.2.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165169173177180183186188 Body
1 82 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 7 173 --oooo-xxx
2 168 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 6 169 -ooooxxx
3 195 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 4 165 oooxxoxxx
4 41 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 2 160 -oxoxxx
5= 204 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 155 ooxxx
5= 148 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 155 ooxxx
7 134 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 155 oxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 23.2.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400420440450460470480490500510520530 Body
1 125 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 8 480 -----oo-o-oxxx
2 68 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 4 420 ---xooxoxxx
3 14 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 7 420 ----oxxoxxx
4 75 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 400 --xoooxxx
5 15 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 6 360 --oxxx
6 167 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 2 340 ooxxx
7 11 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 1 340 oxoxxx
51 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280290300310320330340350360370380390400 Body
1 226 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 5 350 -----oo-xxoxoxoxxx
2 70 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 3 310 -ooxo-xxoxxoxxx
3 234 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 4 280 --ooxx-x
4 23 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 2 260 oooxxx
5 236 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 1 260 ooxxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 22.2.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 5 693 x678693693610669660
2 67 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 3 650 646650647650622626636
3 81 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 646 624646x646xx639
4 75 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 563 451x563563xxx
5 178 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 424 424415x424411420421
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 22.2.2020 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 13 622 619622446622619r
2 105 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 11 585 x560583583585581585
3 233 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 10 566 561566x566562xx
4 61 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 8 549 538528546546543549426
5 48 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 9 541 532483521532541xx
6 203 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 511 502508511511493x484
7 63 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 12 508 508xx508xxx
8 41 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 507 507503x507xx501
9 115 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 505 x505498505
10 117 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 1 496 496484x496
11 40 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 5 478 456463478478
12 235 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 2 448 xx448448
64 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 7 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 23.2.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 100 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 5 14.73 14.0514.2114.4914.4914.43-14.73
2 67 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 3 14.42 12.29xx12.2914.15x14.42
3 18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 4 14.38 14.0212.0413.9014.0214.26x14.38
4 56 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
86 86 2 12.20 11.9512.20x12.20xxx
5 207 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 12.05 12.0512.0411.5712.0511.8812.0411.70
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 4 11.74 x10.8310.8910.8911.5011.6311.74
2 48 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 11.39 11.37xx11.37xx11.39
3 137 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 11.36 11.29xx11.2911.2111.36x
4 6 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 2 11.32 11.32xx11.3211.24xx
211 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 DNS 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 221 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 7 13.76 13.2712.9313.3513.3513.7612.8012.90
2 91 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 12.93 12.8612.7012.9312.93xxx
3 165 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 5 12.46 11.3111.59x11.5912.4611.6911.88
4 159 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 3 12.10 09.9911.8311.6211.8312.10xx
5 83 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 12.06 12.0011.77x12.0011.9412.0612.00
6 62 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 4 12.01 11.6411.3811.4411.6412.0111.8911.84
7 38 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 6 11.78 x11.46x11.46x11.78x
8 116 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 1 08.04 07.9107.7607.7507.9108.0407.6607.75
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 23.2.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 5 16.89 x16.89x16.8916.59x16.53
2 13 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 4 16.33 15.7115.4016.1116.11x16.33x
3 12 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 3 15.47 13.9914.4615.4715.4715.44xx
4 73 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 1 11.70 11.0611.5611.7011.7011.2210.87x
5 74 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 2 10.47 10.0710.3910.3710.3910.0710.2710.47
Celkom 5 pretekárov

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.2.2020 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Federič, Haraslin, Benda, Volko Federič, Haraslin, Benda, Volko Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:30.55 0.139
2 177 Ďurdina, Kostolný, Bellus, Beladič Ďurdina, Kostolný, Bellus, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:32.32 0.222
3 130 Rigo, Rojka, Fáber, Puchovský Rigo, Rojka, Fáber, Puchovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:34.39 0.173
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 22.2.2020 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Rigler, Cerula, Perrone, Mészáros Rigler, Cerula, Perrone, Mészáros Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 1:32.55 0.195
2 208 Čerevka, Jelínek, Patarák, Fabián Čerevka, Jelínek, Patarák, Fabián AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:33.68 0.166
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Federič, Haraslin, Benda, Volko Federič, Haraslin, Benda, Volko Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:30.55 0.139
2 177 Ďurdina, Kostolný, Bellus, Beladič Ďurdina, Kostolný, Bellus, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:32.32 0.222
3 60 Rigler, Cerula, Perrone, Mészáros Rigler, Cerula, Perrone, Mészáros Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 1:32.55 0.195
4 208 Čerevka, Jelínek, Patarák, Fabián Čerevka, Jelínek, Patarák, Fabián AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:33.68 0.166
5 130 Rigo, Rojka, Fáber, Puchovský Rigo, Rojka, Fáber, Puchovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:34.39 0.173

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.2.2020 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Kovačovicová, Takácsová, Forster, Ledecká Kovačovicová, Takácsová, Forster, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:41.04 0.193
2 115 Čorejová, Strýčková, Ufnárová, Čederlová Čorejová, Strýčková, Ufnárová, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:45.45 0.158
3 203 Šmigová, Tési, Babiczová, Bučičová Šmigová, Tési, Babiczová, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:48.10 0.176
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 22.2.2020 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Ištvánová, Kusyová, Luptáková, Húsková Ištvánová, Kusyová, Luptáková, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:47.05 0.250
2 43 Simová, Remišová, Kuricová, Comová Simová, Remišová, Kuricová, Comová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:56.36 0.195
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Kovačovicová, Takácsová, Forster, Ledecká Kovačovicová, Takácsová, Forster, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:41.04 0.193
2 115 Čorejová, Strýčková, Ufnárová, Čederlová Čorejová, Strýčková, Ufnárová, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:45.45 0.158
3 141 Ištvánová, Kusyová, Luptáková, Húsková Ištvánová, Kusyová, Luptáková, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:47.05 0.250
4 203 Šmigová, Tési, Babiczová, Bučičová Šmigová, Tési, Babiczová, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:48.10 0.176
5 43 Simová, Remišová, Kuricová, Comová Simová, Remišová, Kuricová, Comová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:56.36 0.195

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 23.2.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Cisár, Cidorík, Drobný, Hanic Cisár, Cidorík, Drobný, Hanic AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:32.35 0.210
2 54 Mészáros, Cerula, Adamovič, Perrone Mészáros, Cerula, Adamovič, Perrone Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 3:36.61 0.197
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (ne, 23.2.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Federič, Haraslin, Benda, Volko Federič, Haraslin, Benda, Volko Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 3:23.34 0.158
2 185 Lúža, Babulík, Pavelka, Marček Lúža, Babulík, Pavelka, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:24.06 0.179
3 219 Jablokov, Mizner, Melo, Mitašik Jablokov, Mizner, Melo, Mitašik AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:33.01 0.179
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Federič, Haraslin, Benda, Volko Federič, Haraslin, Benda, Volko Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 3:23.34 0.158
2 185 Lúža, Babulík, Pavelka, Marček Lúža, Babulík, Pavelka, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:24.06 0.179
3 174 Cisár, Cidorík, Drobný, Hanic Cisár, Cidorík, Drobný, Hanic AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:32.35 0.210
4 219 Jablokov, Mizner, Melo, Mitašik Jablokov, Mizner, Melo, Mitašik AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:33.01 0.179
5 54 Mészáros, Cerula, Adamovič, Perrone Mészáros, Cerula, Adamovič, Perrone Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 3:36.61 0.197

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 23.2.2020 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Húsková, Ištvánová, Tokárová, Haršányová Húsková, Ištvánová, Tokárová, Haršányová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:15.79 0.193
2 197 Behúňová, Čermáková, Masaryková, Naňová Behúňová, Čermáková, Masaryková, Naňová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:27.06 0.175
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (ne, 23.2.2020 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Babiczová, Bučičová, Matejíčková, Cidoríková Babiczová, Bučičová, Matejíčková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:58.48 0.183
2 146 Kusyová, Švecová, Nováková, Forster Kusyová, Švecová, Nováková, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:01.74 0.183
3 116 Strýčková, Krasňanská, Ufnárová, Čederlová Strýčková, Krasňanská, Ufnárová, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 4:16.63 0.228
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Babiczová, Bučičová, Matejíčková, Cidoríková Babiczová, Bučičová, Matejíčková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:58.48 0.183
2 146 Kusyová, Švecová, Nováková, Forster Kusyová, Švecová, Nováková, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:01.74 0.183
3 138 Húsková, Ištvánová, Tokárová, Haršányová Húsková, Ištvánová, Tokárová, Haršányová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:15.79 0.193
4 116 Strýčková, Krasňanská, Ufnárová, Čederlová Strýčková, Krasňanská, Ufnárová, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 4:16.63 0.228
5 197 Behúňová, Čermáková, Masaryková, Naňová Behúňová, Čermáková, Masaryková, Naňová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:27.06 0.175