<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (22. - 23. 2. 2020)

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.25 Q 0.178
2 233 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.89 Q 0.153
3 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.97 Q 0.166
4 211 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.24 q 0.215
5 61 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.24 q 0.136
6 137 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.66 0.191
64 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.68 Q 0.386
2 147 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.80 Q 0.151
3 143 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28 Q 0.153
4 161 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.67 0.214
5 43 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 10.52 0.165
22 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.192
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.25 Q 0.178
2 90 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.68 Q 0.386
3 147 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.80 Q 0.151
4 233 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.89 Q 0.153
5 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.97 Q 0.166
6 211 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.24 q 0.215
6 61 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.24 q 0.136
8 143 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28 Q 0.153
9 137 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.66 0.191
10 161 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.67 0.214
11 43 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 10.52 0.165
64 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS 0.177
22 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.192

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.2.2020 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.17 0.147
2 90 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.54 0.143
3 147 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.76 0.189
4 233 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.81 0.177
5 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.01 0.245
6 61 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 09.18 0.162
7 211 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.21 0.162
8 143 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.32 0.365
Celkom 8 pretekárov