<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (22. - 23. 2. 2020)

Skok do diaľky - Muži

(so, 22.2.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 5 693 x678693693610669660
2 67 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 3 650 646650647650622626636
3 81 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 646 624646x646xx639
4 75 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 563 451x563563xxx
5 178 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 424 424415x424411420421
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 22.2.2020 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 13 622 619622446622619r
2 105 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 11 585 x560583583585581585
3 233 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 10 566 561566x566562xx
4 61 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 8 549 538528546546543549426
5 48 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 9 541 532483521532541xx
6 203 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 511 502508511511493x484
7 63 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 12 508 508xx508xxx
8 41 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 507 507503x507xx501
9 115 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 505 x505498505
10 117 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 1 496 496484x496
11 40 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 5 478 456463478478
12 235 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 2 448 xx448448
64 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 7 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov