<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (22. - 23. 2. 2020)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 23.2.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 16 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:07.79
2 152 Zubák AdamZubák Adam 041021 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:08.23
3 174 Cisár MartinCisár Martin 030905 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:10.11
4 39 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:11.87
5 35 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:20.85
6 191 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.64
Poznámky:
400m : 1:02:9 - 152 Zubák
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.2.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Bielek FilipBielek Filip 030701 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:01.58
2 188 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:01.73
MS 97 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:07.75
4 31 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:18.11
17 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF
Poznámky:
400m : 59,0 - 17 Schneidgen
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.2.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 170 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:57.65
2 72 Marko JánMarko Ján 000809 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 1:58.90
3 176 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:00.94
4 37 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:02.95
5 131 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:03.85
6 173 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.17
7 218 Melo PavolMelo Pavol 990110 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:05.51
Poznámky:
400m: 57,2 - 170 Babulík
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 170 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:57.65
2 72 Marko JánMarko Ján 000809 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 1:58.90
3 176 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:00.94
4 26 Bielek FilipBielek Filip 030701 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:01.58
5 188 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:01.73
6 37 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:02.95
7 131 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:03.85
8 173 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.17
9 218 Melo PavolMelo Pavol 990110 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:05.51
10 97 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:07.75
11 16 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:07.79
12 152 Zubák AdamZubák Adam 041021 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:08.23
13 174 Cisár MartinCisár Martin 030905 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:10.11
14 39 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:11.87
15 31 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:18.11
16 35 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:20.85
17 191 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.64
17 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 23.2.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 154 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:22.52
2 103 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:27.44
3 197 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:33.41
4 98 Danečková MáriaDanečková Mária 870801 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:37.02
5 136 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:46.57
113 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF
Poznámky:
400m : 1:08,1 - 154 Vašková
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.2.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:15.55
2 101 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:16.11
3 200 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:17.28
4 10 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:19.09
5 239 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:19.18
6 24 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 031002 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:24.46
7 162 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:26.92
Poznámky:
400m : 1:05,2 - 201 Naňová
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:15.55
2 101 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:16.11
3 200 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:17.28
4 10 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:19.09
5 239 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:19.18
6 154 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:22.52
7 24 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 031002 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:24.46
8 162 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:26.92
9 103 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:27.44
10 197 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:33.41
11 98 Danečková MáriaDanečková Mária 870801 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 2:37.02
12 136 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:46.57
113 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF