<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 192
Skok do výšky - Starší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 160
Skok do výšky - Mladší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 135
Skok do výšky - Dorastenky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 163
2 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 145
Skok do výšky - Staršie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 150
2= Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 140
2= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 140
Skok do výšky - Mladšie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 145
2 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 145
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Skok do diaľky - Dorastenci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok do diaľky - Starší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pindeš PeterPindeš Peter 040813 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 542
Skok do diaľky - Mladší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok do diaľky - Dorastenky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kočišová ErikaKočišová Erika 030319 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 487
3 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 463
Skok do diaľky - Staršie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 458
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 456
3 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 453
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 522
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 470
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.11
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.61
3 Krstičevič EmaKrstičevič Ema 030722 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.30
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 050530 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.61
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Uhľár LukášUhľár Lukáš 040811 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11.22
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallay IgorGallay Igor 020215 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.50
3 Medveď MichalMedveď Michal 020802 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.71
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Kollárová LauraKollárová Laura 061119 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 40.31