<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)

Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:07.72
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:14.27
3 Duda MichalDuda Michal 040304 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:27.23
4 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:02.67
5 Biž RóbertBiž Róbert 040916 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 05:14.18
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(st, 2.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečník RichardZámečník Richard 091025 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33.23
2 Harman SamuelHarman Samuel 081017 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:35.64
3 Latinák MatúšLatinák Matúš 110822 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:51.45
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Poštová NinaPoštová Nina 051214 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:07.90
2 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:14.72
3 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 051015 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 06:01.11
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(st, 2.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:53.48
2 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:04.90
3 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 05:15.81
4 Pernická DominikaPernická Dominika 100503 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:16.87
5 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33.82
6 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 070501 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:58.88
7 Knoppová NinaKnoppová Nina 080911 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:59.75
8 Lopatková PetraLopatková Petra 090115 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:11.58
9 Houšková DanielaHoušková Daniela 090303 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:20.86
10 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 090216 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:22.24
11 Erneková LauraErneková Laura 101102 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:27.66
12 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:31.48
Celkom 12 pretekárov