<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)
60 m - Starší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
60 m - Mladší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.55
60 m - Staršie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.25
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
3 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.78
60 m - Mladšie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.39
100 m - Dorastenci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.39
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.91
100 m - Dorastenky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13.33
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 13.82
Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:07.72
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:14.27
3 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:27.23
Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33.23
2 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:35.64
3 Latinák MatúšLatinák Matúš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:51.45
Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:07.90
2 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:14.72
3 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 06:01.11
Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky (streda, 2.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:53.48
2 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:04.90
3 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 05:15.81