<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 21.57
6 Garaj MatejGaraj Matej 070911 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 25.05
Celkom 2 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.94
Celkom 1 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Mello AdamMello Adam 060830 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 23.23
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tavačiak TimotejTavačiak Timotej 060301 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 20.60
3 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.43
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 22.15
5 Piala MichalPiala Michal 090307 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tavačiak TimotejTavačiak Timotej 060301 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 20.60
2 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.43
3 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 21.57
4 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.94
5 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 22.15
6 Mello AdamMello Adam 060830 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 23.23
7 Piala MichalPiala Michal 090307 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.00
8 Garaj MatejGaraj Matej 070911 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 25.05

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh A (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Betková SarahBetková Sarah 070430 07 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 24.37
3 Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 25.89
4 Bohušová KláraBohušová Klára 070629 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.05
Celkom 3 pretekári
Beh B (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.44
5 Javorčíková LauraJavorčíková Laura 080624 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 27.50
Celkom 2 pretekári
Beh C (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 22.93
2 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.10
3 Johanidesová SofiaJohanidesová Sofia 071220 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 24.71
Celkom 3 pretekári
Beh D (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Oravkinová LeaOravkinová Lea 090411 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 28.05
Celkom 1 pretekári
Beh E (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Rychnavská EmaRychnavská Ema 060723 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.09
5 Pisarovičová Miriam MichaelaPisarovičová Miriam Michaela 090520 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 27.25
Celkom 2 pretekári
Beh F (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 22.28
2 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 070918 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.51
3 Ťureková AndreaŤureková Andrea 080903 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.42
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 22.28
2 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 22.93
3 Rychnavská EmaRychnavská Ema 060723 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.09
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.10
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.44
6 Betková SarahBetková Sarah 070430 07 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 24.37
7 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 070918 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.51
8 Johanidesová SofiaJohanidesová Sofia 071220 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 24.71
9 Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 25.89
10 Bohušová KláraBohušová Klára 070629 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.05
11 Ťureková AndreaŤureková Andrea 080903 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.42
12 Pisarovičová Miriam MichaelaPisarovičová Miriam Michaela 090520 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 27.25
13 Javorčíková LauraJavorčíková Laura 080624 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 27.50
14 Oravkinová LeaOravkinová Lea 090411 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 28.05