<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 2.10.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
02 02 520 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pindeš PeterPindeš Peter
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 542 0.0
6 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 501 0.0
8 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 482 0.0
19 Antal MarianAntal Marian
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 422 0.0
29 Kravčák MárioKravčák Mário
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 311 0.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 2.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 437 0.0
6 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 414 0.0
11 Šepík ŠimonŠepík Šimon
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 396 0.0
12 Kučera PeterKučera Peter
Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie
07 07 395 0.0
13 Galovič TomášGalovič Tomáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 394 0.0
23 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 337 0.0
25 Zauška KarolZauška Karol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 318 0.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 2.10.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 487 0.0
3 Škapcová NinaŠkapcová Nina
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
03 03 463 0.0
4 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 457 0.0
5 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 453 0.0
8 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 413 0.0
13 Škodová LenkaŠkodová Lenka
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 380 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 458 0.0
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 456 0.0
3 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 453 0.0
6 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 407 0.0
7 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 403 0.0
10 Šajgalíková SimonaŠajgalíková Simona
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 372 0.0
11 Zvarová EmaZvarová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 358 0.0
15 Račková PetraRačková Petra
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
05 05 331 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 2.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 522 0.0
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 470 0.0
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 449 0.0
9 Kollárová LauraKollárová Laura
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 386 0.0
11 Rychnavská EmaRychnavská Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 379 0.0
14 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 357 0.0
15 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 357 0.0
16 Kuncová KarinKuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 355 0.0
17 Sýkorová LindaSýkorová Linda
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 349 0.0
25 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 303 0.0
27 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 293 0.0
28 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 283 0.0
Celkom 12 pretekárov