<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Adam AlexAdam Alex 030816 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:13.07
Celkom 1 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:11.50
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:12.75
Celkom 2 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:11.93
2 Medveď MichalMedveď Michal 020802 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:12.36
Celkom 2 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 0:12.45
2 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 030918 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 0:12.65
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:11.50
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:11.93
3 Medveď MichalMedveď Michal 020802 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:12.36
4 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 0:12.45
5 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 030918 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 0:12.65
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:12.75
7 Adam AlexAdam Alex 030816 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:13.07

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:11.39
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:11.91
5 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 0:12.32
7 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 030918 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 0:12.70
8 Medveď MichalMedveď Michal 020802 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:13.33
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:14.01
Celkom 1 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 08:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:13.54
2 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:14.08
3 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 020111 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:14.34
4 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:14.45
6 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:15.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:14.35
6 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:15.87
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:13.54
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:14.01
3 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:14.08
4 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 020111 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:14.34
5 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:14.35
6 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:14.45
7 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:15.43
8 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:15.87

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 08:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:13.33
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:13.82
6 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:14.12
7 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:14.20
Celkom 4 pretekári