<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.44
5 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68
Celkom 2 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.43
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.69
4 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.00
6 Kriak MatúšKriak Matúš 050622 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.36
8 Kravčák MárioKravčák Mário 040903 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.81
Celkom 4 pretekári
Rozbeh E (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.99
6 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 050412 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.46
Celkom 2 pretekári
Rozbeh G (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pindeš PeterPindeš Peter 040813 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.16
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.99
2 Pindeš PeterPindeš Peter 040813 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.16
3 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.43
4 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.44
5 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 050412 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.46
6 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68
7 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.69
8 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.00
9 Kriak MatúšKriak Matúš 050622 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.36
10 Kravčák MárioKravčák Mário 040903 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.81

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.03
7 Pindeš PeterPindeš Peter 040813 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.08
Celkom 2 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.62
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
3 Kučera PeterKučera Peter 071229 07 Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie 08.91
Celkom 3 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20
Celkom 1 pretekári
Rozbeh E (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.06
2 Varinský MatejVarinský Matej 060425 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.66
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.62
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
3 Kučera PeterKučera Peter 071229 07 Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie 08.91
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.06
5 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20
6 Varinský MatejVarinský Matej 060425 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.66

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.55
4 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.56
5 Kučera PeterKučera Peter 071229 07 Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie 08.68
6= Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.80
6= Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.80
Celkom 5 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.71
2 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.94
3 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.05
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.45
Celkom 4 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.28
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13
7 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.66
Celkom 3 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97
3 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.13
Celkom 2 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.94
6 Račková PetraRačková Petra 051030 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.69
Celkom 2 pretekári
Rozbeh E (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.70
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.28
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.70
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.71
4 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.94
4 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.94
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97
7 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.05
8 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13
8 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.13
10 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.45
11 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.66
12 Račková PetraRačková Petra 051030 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.69

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.25
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
3 Smolková EmaSmolková Ema 040207 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.78
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
2 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
4 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.44
Celkom 4 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Johanidesová SofiaJohanidesová Sofia 071220 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.99
5 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.21
7 Gajdošová LettíciaGajdošová Lettícia 071227 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.62
8 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 070703 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.63
Celkom 4 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81
3 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.25
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.33
6 Kuncová KarinKuncová Karin 070701 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.39
Celkom 4 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 070221 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.47
5 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 060401 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.54
Celkom 2 pretekári
Rozbeh E (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.39
4 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.57
5 Sýkorová LindaSýkorová Linda 080117 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.58
7 Pisarovičová Miriam MichaelaPisarovičová Miriam Michaela 090520 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.50
Celkom 4 pretekári
Rozbeh F (st, 2.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
2 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
4 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.44
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
4 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
4 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
6 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.25
7 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.33
8 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
8 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
10 Kuncová KarinKuncová Karin 070701 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.39
10 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.39
12 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.44
12 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.44
14 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 070221 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.47
15 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 060401 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.54
16 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.57
17 Sýkorová LindaSýkorová Linda 080117 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.58
18 Johanidesová SofiaJohanidesová Sofia 071220 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.99
19 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.21
20 Pisarovičová Miriam MichaelaPisarovičová Miriam Michaela 090520 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.50
21 Gajdošová LettíciaGajdošová Lettícia 071227 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.62
22 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 070703 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.63

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.39
4 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.93
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97
6 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.04
8 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.19
Celkom 5 pretekárov