<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.44
5 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68
Celkom 2 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.43
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.69
4 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.00
6 Kriak MatúšKriak Matúš 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.36
8 Kravčák MárioKravčák Mário 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.81
Celkom 4 pretekári
Rozbeh E (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.99
6 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.46
Celkom 2 pretekári
Rozbeh G (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pindeš PeterPindeš Peter 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.16
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.99
2 Pindeš PeterPindeš Peter 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.16
3 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.43
4 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.44
5 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.46
6 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68
7 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.69
8 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.00
9 Kriak MatúšKriak Matúš 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.36
10 Kravčák MárioKravčák Mário 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.81

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 09:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.03
7 Pindeš PeterPindeš Peter 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.08
Celkom 2 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.62
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
3 Kučera PeterKučera Peter 07 07 Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie 08.91
Celkom 3 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20
Celkom 1 pretekári
Rozbeh E (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.06
2 Varinský MatejVarinský Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.66
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.62
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
3 Kučera PeterKučera Peter 07 07 Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie 08.91
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.06
5 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20
6 Varinský MatejVarinský Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.66

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.55
4 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.56
5 Kučera PeterKučera Peter 07 07 Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie 08.68
6= Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.80
6= Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.80
Celkom 5 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.71
2 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.94
3 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.05
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.45
Celkom 4 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.28
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13
7 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.66
Celkom 3 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97
3 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.13
Celkom 2 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.94
6 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.69
Celkom 2 pretekári
Rozbeh E (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.70
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.28
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.70
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.71
4 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.94
4 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.94
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97
7 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.05
8 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13
8 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.13
10 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.45
11 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.66
12 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.69

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 08:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.25
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
3 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.78
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
2 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
4 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.44
Celkom 4 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Johanidesová SofiaJohanidesová Sofia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.99
5 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.21
7 Gajdošová LettíciaGajdošová Lettícia 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.62
8 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.63
Celkom 4 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81
3 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.25
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.33
6 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.39
Celkom 4 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.47
5 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.54
Celkom 2 pretekári
Rozbeh E (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.39
4 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.57
5 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.58
7 Pisarovičová Miriam MichaelaPisarovičová Miriam Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.50
Celkom 4 pretekári
Rozbeh F (st, 2.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
2 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
4 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.44
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
4 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
4 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
6 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.25
7 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.33
8 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
8 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
10 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.39
10 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.39
12 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.44
12 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.44
14 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.47
15 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.54
16 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.57
17 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.58
18 Johanidesová SofiaJohanidesová Sofia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.99
19 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.21
20 Pisarovičová Miriam MichaelaPisarovičová Miriam Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.50
21 Gajdošová LettíciaGajdošová Lettícia 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.62
22 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.63

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 09:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.39
4 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.93
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97
6 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.04
8 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.19
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13.07
Celkom 1 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.50
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12.75
Celkom 2 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.93
2 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.36
Celkom 2 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 12.45
2 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.65
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.50
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.93
3 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.36
4 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 12.45
5 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.65
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12.75
7 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13.07

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 08:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.39
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.91
5 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 12.32
7 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.70
8 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.33
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 14.01
Celkom 1 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 08:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13.54
2 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14.08
3 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14.34
4 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14.45
6 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 14.35
6 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15.87
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13.54
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 14.01
3 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14.08
4 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14.34
5 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 14.35
6 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14.45
7 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15.43
8 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15.87

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 2.10.2019 - 08:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13.33
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 13.82
6 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 14.12
7 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14.20
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh A (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 21.57
6 Garaj MatejGaraj Matej 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 25.05
Celkom 2 pretekári
Rozbeh B (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.94
Celkom 1 pretekári
Rozbeh C (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Mello AdamMello Adam 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 23.23
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (st, 2.10.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tavačiak TimotejTavačiak Timotej 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 20.60
3 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.43
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 22.15
5 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tavačiak TimotejTavačiak Timotej 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 20.60
2 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.43
3 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 21.57
4 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 21.94
5 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 22.15
6 Mello AdamMello Adam 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 23.23
7 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.00
8 Garaj MatejGaraj Matej 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 25.05

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh A (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Betková SarahBetková Sarah 07 07 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 24.37
3 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 25.89
4 Bohušová KláraBohušová Klára 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.05
Celkom 3 pretekári
Beh B (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.44
5 Javorčíková LauraJavorčíková Laura 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 27.50
Celkom 2 pretekári
Beh C (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 22.93
2 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.10
3 Johanidesová SofiaJohanidesová Sofia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 24.71
Celkom 3 pretekári
Beh D (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Oravkinová LeaOravkinová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 28.05
Celkom 1 pretekári
Beh E (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Rychnavská EmaRychnavská Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.09
5 Pisarovičová Miriam MichaelaPisarovičová Miriam Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 27.25
Celkom 2 pretekári
Beh F (st, 2.10.2019 - 09:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 22.28
2 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.51
3 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.42
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 22.28
2 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 22.93
3 Rychnavská EmaRychnavská Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.09
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.10
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.44
6 Betková SarahBetková Sarah 07 07 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 24.37
7 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24.51
8 Johanidesová SofiaJohanidesová Sofia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 24.71
9 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 25.89
10 Bohušová KláraBohušová Klára 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.05
11 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 26.42
12 Pisarovičová Miriam MichaelaPisarovičová Miriam Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 27.25
13 Javorčíková LauraJavorčíková Laura 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 27.50
14 Oravkinová LeaOravkinová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 28.05

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh A (st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 44.01
Celkom 1 pretekári
Beh B (st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 43.42
3 Juríček MatúšJuríček Matúš 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 44.30
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 43.42
2 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 44.01
3 Juríček MatúšJuríček Matúš 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 44.30

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 44.66
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 45.49
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 48.27
7 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 49.57
16 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 55.91
17 Szépova NatáliaSzépova Natália 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 56.36
24 Račková GabrielaRačková Gabriela 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.21
Celkom 7 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1:50.55
3 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1:56.44
4 Ňanova SofiaŇanova Sofia 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:57.78
5 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:57.79
6 Straková MichaelaStraková Michaela 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:58.55
7 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:59.33
12 Berčíková ViktóriaBerčíková Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:05.87
17 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.98
19 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:11.47
20 Poštová MáriaPoštová Mária 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:12.05
22 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:14.27
24 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:15.17
25 Betková SarahBetková Sarah 07 07 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 2:17.39
28 Tužinská SoňaTužinská Soňa 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:20.25
30 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:25.43
32 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:37.76
33 Kupcová AndreaKupcová Andrea 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:00.33
Celkom 17 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:42.50
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:23.41
2 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:38.61
4 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:42.81
7 Zvarová EmaZvarová Ema 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:46.46
10 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:54.74
11 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:56.47
Celkom 6 pretekárov

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Tavačiak TimotejTavačiak Timotej 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3:11.34
2 Hadžega PatrikHadžega Patrik 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3:13.21
5 Repiský MichalRepiský Michal 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3:23.95
7 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:28.42
9 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3:32.41
14 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:37.18
19 Mello AdamMello Adam 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3:40.91
23 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:47.80
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4:38.11
2 Hutka DominikHutka Dominik 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4:41.42
3 Didi AdamDidi Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:44.55
8 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5:42.26
Celkom 4 pretekári

1500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4:46.72
4 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4:50.81
11 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5:12.33
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:07.72
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:14.27
3 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:27.23
4 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:02.67
5 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 05:14.18
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(st, 2.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33.23
2 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:35.64
3 Latinák MatúšLatinák Matúš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:51.45
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:07.90
2 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:14.72
3 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 06:01.11
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(st, 2.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:53.48
2 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:04.90
3 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 05:15.81
4 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:16.87
5 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33.82
6 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:58.88
7 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:59.75
8 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:11.58
9 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:20.86
10 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:22.24
11 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:27.66
12 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:31.48
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 2.10.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 192
7 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 155
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Savolt PatrikSavolt Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 160
9 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 140
11 Biž RóbertBiž Róbert
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 135
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 2.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 135
5 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 130
11 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 120
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 2.10.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 163
2 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 145
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 150
2= Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 140
2= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 140
5 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 130
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 2.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 145
2 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 145
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 140
4 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 140
5 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 135
6 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 130
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 2.10.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
02 02 520 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pindeš PeterPindeš Peter
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 542 0.0
6 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 501 0.0
8 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 482 0.0
19 Antal MarianAntal Marian
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 422 0.0
29 Kravčák MárioKravčák Mário
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 311 0.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 2.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 437 0.0
6 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 414 0.0
11 Šepík ŠimonŠepík Šimon
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 396 0.0
12 Kučera PeterKučera Peter
Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie
07 07 395 0.0
13 Galovič TomášGalovič Tomáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 394 0.0
23 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 337 0.0
25 Zauška KarolZauška Karol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 318 0.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 2.10.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 487 0.0
3 Škapcová NinaŠkapcová Nina
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
03 03 463 0.0
4 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 457 0.0
5 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 453 0.0
8 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 413 0.0
13 Škodová LenkaŠkodová Lenka
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 380 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 458 0.0
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 456 0.0
3 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 453 0.0
6 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 407 0.0
7 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 403 0.0
10 Šajgalíková SimonaŠajgalíková Simona
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 372 0.0
11 Zvarová EmaZvarová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 358 0.0
15 Račková PetraRačková Petra
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
05 05 331 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 2.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 522 0.0
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 470 0.0
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 449 0.0
9 Kollárová LauraKollárová Laura
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 386 0.0
11 Rychnavská EmaRychnavská Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 379 0.0
14 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 357 0.0
15 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 357 0.0
16 Kuncová KarinKuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 355 0.0
17 Sýkorová LindaSýkorová Linda
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 349 0.0
25 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 303 0.0
27 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 293 0.0
28 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 283 0.0
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 2.10.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 13.11 0.0
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 10.61 0.0
3 Krstičevič EmaKrstičevič Ema
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10.30 0.0
4 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 10.19 0.0
8 Laliková RadkaLaliková Radka
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 08.15 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 10.61 0.0
4 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 08.93 0.0
6 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 07.69 0.0
7 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 07.57 0.0
18 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 05.59 0.0
19 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 05.37 0.0
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Uhľár LukášUhľár Lukáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 11.22 0.0
8 Kyseľ DominikKyseľ Dominik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 09.68 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 2.10.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 13.50 0.0
3 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 11.71 0.0
4 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 11.53 0.0
6 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10.54 0.0
7 Prokein JozefProkein Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 10.54 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 2.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Zubák DávidZubák Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 51.07 0.0
15 Repiský MichalRepiský Michal
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
07 07 40.77 0.0
24 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 25.38 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 2.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kollárová LauraKollárová Laura
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 40.31 0.0
7 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 37.59 0.0
9 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 34.45 0.0
11 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 33.27 0.0
13 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 31.56 0.0
14 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 30.49 0.0
22 Oboňová LianaOboňová Liana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 21.14 0.0
24 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 18.88 0.0
Celkom 8 pretekárov