<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh A (st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:44.01
Celkom 1 pretekári
Beh B (st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:43.42
3 Juríček MatúšJuríček Matúš 041215 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 0:44.30
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:43.42
2 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:44.01
3 Juríček MatúšJuríček Matúš 041215 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 0:44.30

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:44.66
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:45.49
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:48.27
7 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:49.57
16 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:55.91
17 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:56.36
24 Račková GabrielaRačková Gabriela 041224 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:59.21
Celkom 7 pretekárov