<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2019

Banská Bystrica (2. 10. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 2.10.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 192
7 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 155
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Savolt PatrikSavolt Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 160
9 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 140
11 Biž RóbertBiž Róbert
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 135
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 2.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 135
5 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 130
11 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 120
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 2.10.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 163
2 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 145
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 150
2= Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 140
2= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 140
5 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 130
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 2.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 145
2 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 145
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 140
4 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 140
5 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 135
6 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 130
Celkom 6 pretekárov