<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 10:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 28.97 28,0328,9728,1728,9728,75x 11.00
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 28.50 27,92x25,8127,9228,50x 9.00
3 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 25.64 20,23x25,6425,6424,1025,16 8.00
4 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 22.90 20,2421,8322,9022,9020,3521,56 7.00
MS Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 22.24 22,2022,2422,24
MS Danielova NinaDanielova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020626 22.00 20,3322,0022,00
7 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 21.68 21,13x20,2321,1321,4221,68 6.00
8 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 20.60 x17,1815,8317,18x20,60 5.00
9 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 19.74 18,0319,7419,1119,7419,6319,68 4.00
10 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 18.79 x18,7915,9718,7917,7216,08 3.00
MS Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 17.97 11,4117,9717,97
12 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 17.01 17,0115,6917,01 2.00
13 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040710 16.92 x16,9216,92 1.00
14 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 16.25 16,2516,1816,25
15 Baricakova LauraBaricakova Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040902 14.61 14,6112,4314,61
16 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050531 11.81 11,81x11,81
17 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040930 11.58 8,3911,588,39
18 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060225 07.02 x7,027,02
Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 NM xx0.0
Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051211 NM xx0.0
Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030404 NM xx0.0
Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 22 pretekárov