<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 14:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hodža, Čapliar, Sádecký, Rúrik Hodža, Čapliar, Sádecký, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 32.05 11.00
2 Ambrózi, Gál, Gura, Schmidt Ambrózi, Gál, Gura, Schmidt BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 32.52 9.00
3 Hudec, Husenica, Macko, Šlúch Hudec, Husenica, Macko, Šlúch MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 34.50 7.00
4 Hudec, Lörinc, Michlík, Gottwald Hudec, Lörinc, Michlík, Gottwald Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 35.50 6.00
5 Mištrík, Mucha, Repka, Strempek Mištrík, Mucha, Repka, Strempek ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 38.36 4.00
Poznámky:
4 x 60m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 14:17) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš, Macháč, Šimík, Štedrák Kubiš, Macháč, Šimík, Štedrák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 34.32 8.00
2 Hradňanský, Bašo, Liška, Turičík Hradňanský, Bašo, Liška, Turičík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.97 5.00
Poznámky:
4 x 60m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hodža, Čapliar, Sádecký, Rúrik Hodža, Čapliar, Sádecký, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 32.05 11.00
2 Ambrózi, Gál, Gura, Schmidt Ambrózi, Gál, Gura, Schmidt BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 32.52 9.00
3 Kubiš, Macháč, Šimík, Štedrák Kubiš, Macháč, Šimík, Štedrák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 34.32 8.00
4 Hudec, Husenica, Macko, Šlúch Hudec, Husenica, Macko, Šlúch MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 34.50 7.00
5 Hudec, Lörinc, Michlík, Gottwald Hudec, Lörinc, Michlík, Gottwald Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 35.50 6.00
6 Hradňanský, Bašo, Liška, Turičík Hradňanský, Bašo, Liška, Turičík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.97 5.00
7 Mištrík, Mucha, Repka, Strempek Mištrík, Mucha, Repka, Strempek ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 38.36 4.00

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 14:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baricakova, Fapšová, Klabníková, Ondričková Baricakova, Fapšová, Klabníková, Ondričková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 33.80 9.00
2 Holeková, Černáková, Černáková, Repáčová Holeková, Černáková, Černáková, Repáčová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 34.06 6.50
3 Kaprálová, Simová, Šmehílová, Duháčková Kaprálová, Simová, Šmehílová, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 34.14 5.00
4 Nepšinská, Pohančaníková, Tamasiová, Tokárová Nepšinská, Pohančaníková, Tamasiová, Tokárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 35.70 2.00
5 Kmeč, Kmeč, Kubáňová, Kováčiková Kmeč, Kmeč, Kubáňová, Kováčiková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 36.60
6 Gerátová, Dybalová, Odrobiňáková, Stańová Gerátová, Dybalová, Odrobiňáková, Stańová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 38.10
Poznámky:
4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 14:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Magnerová, Podhorská, Urbanovská Bučková, Magnerová, Podhorská, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 32.74 11.00
2 Dzurušová, Klementisová, Krajčiová, Šuhajdová Dzurušová, Klementisová, Krajčiová, Šuhajdová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 33.82 8.00
3 Baranková, Kečkéšová, Gabajová, Jordánová Baranková, Kečkéšová, Gabajová, Jordánová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 35.55 3.00
4 Halčinová, Kuboučíková, Aydin, Nemčoková Halčinová, Kuboučíková, Aydin, Nemčoková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.79 1.00
5 Hudecová, Kučeráková, Michaličková, Pirosiková Hudecová, Kučeráková, Michaličková, Pirosiková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 37.09
6 Jarošová, Kučavíková, Voštinárová, Kováčová Jarošová, Kučavíková, Voštinárová, Kováčová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 37.36
Poznámky:
4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 14:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haštová, Stehlíková, Tabačarová, Vanková Haštová, Stehlíková, Tabačarová, Vanková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 34.06 6.50
2 Kuboučíková, Marčišinová, Černajová, Ďuranová Kuboučíková, Marčišinová, Černajová, Ďuranová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.02
3 Bátoryová, Huťková, Poštová, Očenášová Bátoryová, Huťková, Poštová, Očenášová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 36.38
4 Jankovičová, Kuníková, Salášková, Visolajská Jankovičová, Kuníková, Salášková, Visolajská AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 37.58
5 Braciníková, Harvancová, Kurucová, Maceíková Braciníková, Harvancová, Kurucová, Maceíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 37.84
6 Cvachová, Jechová, Kováčiková, Vozárová Cvachová, Jechová, Kováčiková, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 38.70
Poznámky:
4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 1.5.2019 - 14:36) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová, Hutňanová, Martinčeková, Sajdáková Hudecová, Hutňanová, Martinčeková, Sajdáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.57 4.00
2 Futáková, Gálusová, Krajčíková, Želiarová Futáková, Gálusová, Krajčíková, Želiarová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.21
3 Horecká, Lukáčová, Novotná, Tancygierová Horecká, Lukáčová, Novotná, Tancygierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 38.07
4 Adamcová, Boboková, Líškayová, Ruckschlossová Adamcová, Boboková, Líškayová, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.29
5 Balážová, Hanzlíková, Kaliská, Paučová Balážová, Hanzlíková, Kaliská, Paučová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 39.68
Poznámky:
4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Magnerová, Podhorská, Urbanovská Bučková, Magnerová, Podhorská, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 32.74 11.00
2 Baricakova, Fapšová, Klabníková, Ondričková Baricakova, Fapšová, Klabníková, Ondričková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 33.80 9.00
3 Dzurušová, Klementisová, Krajčiová, Šuhajdová Dzurušová, Klementisová, Krajčiová, Šuhajdová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 33.82 8.00
4 Holeková, Černáková, Černáková, Repáčová Holeková, Černáková, Černáková, Repáčová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 34.06 6.50
4 Haštová, Stehlíková, Tabačarová, Vanková Haštová, Stehlíková, Tabačarová, Vanková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 34.06 6.50
6 Kaprálová, Simová, Šmehílová, Duháčková Kaprálová, Simová, Šmehílová, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 34.14 5.00
7 Hudecová, Hutňanová, Martinčeková, Sajdáková Hudecová, Hutňanová, Martinčeková, Sajdáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.57 4.00
8 Baranková, Kečkéšová, Gabajová, Jordánová Baranková, Kečkéšová, Gabajová, Jordánová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 35.55 3.00
9 Nepšinská, Pohančaníková, Tamasiová, Tokárová Nepšinská, Pohančaníková, Tamasiová, Tokárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 35.70 2.00
10 Halčinová, Kuboučíková, Aydin, Nemčoková Halčinová, Kuboučíková, Aydin, Nemčoková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.79 1.00
11 Kuboučíková, Marčišinová, Černajová, Ďuranová Kuboučíková, Marčišinová, Černajová, Ďuranová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.02
12 Futáková, Gálusová, Krajčíková, Želiarová Futáková, Gálusová, Krajčíková, Želiarová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.21
13 Bátoryová, Huťková, Poštová, Očenášová Bátoryová, Huťková, Poštová, Očenášová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 36.38
14 Kmeč, Kmeč, Kubáňová, Kováčiková Kmeč, Kmeč, Kubáňová, Kováčiková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 36.60
15 Hudecová, Kučeráková, Michaličková, Pirosiková Hudecová, Kučeráková, Michaličková, Pirosiková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 37.09
16 Jarošová, Kučavíková, Voštinárová, Kováčová Jarošová, Kučavíková, Voštinárová, Kováčová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 37.36
17 Jankovičová, Kuníková, Salášková, Visolajská Jankovičová, Kuníková, Salášková, Visolajská AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 37.58
18 Braciníková, Harvancová, Kurucová, Maceíková Braciníková, Harvancová, Kurucová, Maceíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 37.84
19 Horecká, Lukáčová, Novotná, Tancygierová Horecká, Lukáčová, Novotná, Tancygierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 38.07
20 Gerátová, Dybalová, Odrobiňáková, Stańová Gerátová, Dybalová, Odrobiňáková, Stańová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 38.10
21 Adamcová, Boboková, Líškayová, Ruckschlossová Adamcová, Boboková, Líškayová, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.29
22 Cvachová, Jechová, Kováčiková, Vozárová Cvachová, Jechová, Kováčiková, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 38.70
23 Balážová, Hanzlíková, Kaliská, Paučová Balážová, Hanzlíková, Kaliská, Paučová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 39.68