<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 10.55 10,559,5210,229,529,4810,36 11.00
2 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 09.68 8,928,809,499,499,689,24 9.00
3 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 09.55 8,989,559,429,559,498,58 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 09.30 8,828,368,728,829,30x 7.00
5 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 09.08 8,108,219,089,088,938,53 6.00
6 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.64 8,578,648,578,648,207,86 5.00
7 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.56 8,128,188,308,308,568,50 4.00
MS Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 08.56 7,598,568,56
9 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.37 8,187,77x8,188,378,13 3.00
MS Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 08.31 8,238,318,31
11 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 08.16 7,178,168,16 2.00
MS Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 07.69 7,69x7,69
13 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 07.37 7,377,237,37 1.00
14 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 07.14 7,146,937,14
15 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 06.71 6,426,716,71
16 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 06.66 6,016,666,66
17 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 06.49 6,49x6,49
18 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 06.08 6,085,966,08
19 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 06.06 6,065,636,06
20 Kaliská BarboraKaliská Barbora
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 05.81 5,475,815,81
21 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 05.62 5,625,175,62
22 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 05.37 5,375,265,37
MS Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 05.32 5,315,325,32
24 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 05.27 5,27x5,27
25 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 05.17 5,174,865,17
26 Marušková SáraMarušková Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 04.35 x4,354,35
Joneková DominikaJoneková Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
04 04 NM -x0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 27 pretekárov