<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 575 +1.7 m/s 566  +0.7575  +1.7553  +0.6575560  +0.8 +0.3 +1.4 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 555 +1.6 m/s 549  +0.9505  +1.8539  +0.6549520  +0.6524  +0.9555  +1.6 9.00
3 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041019 494 +0.4 m/s 482  +1.0479  +1.4478  +0.2482494  +0.4 +0.7462  +1.7 8.00
4 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 467 +1.6 m/s 433  +1.0467  +1.6453  +0.8467317  +0.8436  +0.6382  +1.3 7.00
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 464 +1.2 m/s 464  +1.2436  +1.3453  +1.7464452  +0.4460  +0.5426  +1.4 6.00
6 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 447 +0.7 m/s 439  +1.9441  +1.3425  +1.6441 +0.1447  +0.7441  +1.6 5.00
7 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 430 +1.2 m/s 401  +1.8430  +1.2427  +1.0430428  +0.5 +0.5415  +1.5 4.00
8 Mucha MartinMucha Martin
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
040707 430 +0.3 m/s  +1.3430  +0.3411  +1.7430384  +0.5402  +0.3 +0.9 3.00
9 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 427 +1.7 m/s 427  +1.7 +1.2413  +1.5427 2.00
10 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
061207 416 +1.2 m/s 416  +1.2402  +1.2384  +1.2416 1.00
11 Macko VladimírMacko Vladimír
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040811 414 +1.2 m/s 414  +1.2287  +0.2399  +1.4414
12 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060624 397 +0.7 m/s 389  +1.6397  +0.7382  +1.7397
13 Repka Oliver RenéRepka Oliver René
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060806 358 +1.5 m/s  +1.5 +0.8358  +1.5358
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Starší žiaci
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 499 +1.3 m/s 427  +1.7453  +1.4479  +1.2479467  +1.5499  +1.3 11.00
2 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 475 +1.4 m/s 446  +1.4475  +1.4 +1.5475 +1.6 +1.1 9.00
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 469 +1.7 m/s 454  +1.6435  +1.3451  +1.3454466  +1.1469  +1.7 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 459 +1.3 m/s 459  +1.3423  +1.2451  +1.6459440  +1.9446  +1.0 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 448 +1.0 m/s 445  +1.4411  +0.2 +1.2445433  +1.4448  +1.0 6.00
6 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050517 446 +0.4 m/s 428  +1.4446  +0.4417  +1.2446402  +1.5399  +1.6 5.00
7 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 440 +1.3 m/s 395  +1.5440  +1.3417  +1.2440423  +1.4431  +1.4 4.00
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 425 +1.4 m/s 425  +1.4419  +1.7407  +1.5425399  +1.4413  +1.6 3.00
9 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 423 +1.5 m/s 423  +1.5417  +1.3423 2.00
10 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 423 +1.6 m/s 423  +1.6410  +1.9423 1.00
11 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 420 +1.3 m/s 420  +1.3387  +1.2420
12 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040219 416 +1.3 m/s 415  +1.3416  +1.3416
13 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 413 +1.6 m/s 413  +1.6 +1.3413
MS Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 411 +1.4 m/s 390  +1.1411  +1.4411
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
060130 407 +1.5 m/s  +0.2407  +1.5407
MS Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 403 +1.4 m/s 403  +1.4385  +1.2403
17 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 403 +0.9 m/s 403  +0.9 +1.3403
18 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050615 401 +1.4 m/s 401  +1.4377  +1.8401
19 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 399 +1.3 m/s 399  +1.3354  +1.3399
20 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 394 +1.2 m/s 372  +1.7394  +1.2394
21 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060130 393 +1.4 m/s 393  +1.4379  +1.3393
22 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050104 392 +1.1 m/s 362  +1.2392  +1.1392
23 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
051031 391 +1.2 m/s 391  +1.2386  +0.2391
24 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080326 387 +0.5 m/s 387  +1.3387  +0.5387
25 Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061118 378 +0.9 m/s 378  +0.9361  +1.1378
26 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070405 376 +1.3 m/s 376  +1.3357  +0.3376
MS Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030415 369 +1.2 m/s 365  +0.7369  +1.2369
28 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071016 358 +0.9 m/s 338  +1.4358  +0.9358
29 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050531 346 +0.5 m/s 346  +1.2346  +0.5346
30 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
080115 345 +1.5 m/s 345  +1.5 +1.4345
31 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060812 323 +0.4 m/s 322  +0.1323  +0.4323
32 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051211 288 +1.5 m/s 288  +1.5285  +1.4288
Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040930 DNS 0.0
Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070915 DNS -0.0
Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071028 DNS 0.0
Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 NM  +1.3 +1.00.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Staršie žiačky
Celkom 36 pretekárov