<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 1.5.2019 - 10:30) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.79
2 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.05
3 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.57
4 Strempek DanielStrempek Daniel 060121 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.77
Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 DQ
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 1.5.2019 - 10:32) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.73
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
3 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.96
4 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.34
5 Husenica MarekHusenica Marek 050428 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.72
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 1.5.2019 - 10:34) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.06
2 Seifert IgorSeifert Igor 050605 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.79
3 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.86
4 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.38
5 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.62
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 1.5.2019 - 10:36) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.54
2 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.10
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.24
4 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.42
5 Turičík FilipTuričík Filip 051223 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.60
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 1.5.2019 - 10:38) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.14
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.15
3 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.35
4 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.53
5 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.90
6 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.27
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.62
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.54
3 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.73
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
5 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.79
6 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.06
7 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.10
8 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.14
9 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.15
10 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.24
11 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.35
12 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.42
13 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.53
14 Seifert IgorSeifert Igor 050605 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.79
15 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.86
16 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.90
17 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.96
18 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.05
19 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.27
20 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.34
21 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.38
22 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.57
23 Turičík FilipTuričík Filip 051223 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.60
24 Husenica MarekHusenica Marek 050428 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.72
25 Strempek DanielStrempek Daniel 060121 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.77
Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (st, 1.5.2019 - 10:30) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.61 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.64 9.00
3 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.67 8.00
4 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.03 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.10 6.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.15 5.00
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 1.5.2019 - 10:32) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.20 4.00
2 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.21 3.00
3 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.39 2.00
4 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.50 1.00
5 Seifert IgorSeifert Igor 050605 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.82
6 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.90
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 1.5.2019 - 10:40) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.23
2 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.38
3 Gabajová TimeaGabajová Timea 070228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.62
4 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.64
5 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.02
6 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.41
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 1.5.2019 - 10:42) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.26
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.37
3 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 060130 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.51
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.56
5 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.59
6 Paučová LeaPaučová Lea 051222 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.29
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 1.5.2019 - 10:44) Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.44
2 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.17
MS Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.39
4 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.40
5 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.64
6 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.95
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 1.5.2019 - 10:46) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.58
MS Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.86
3 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.08
4 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.10
5 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.17
6 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.02
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 1.5.2019 - 10:48) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.68
2 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 08.82
3 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.85
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.52
5 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.70
6 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.82
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (st, 1.5.2019 - 10:50) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.62
2 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.16
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.23
4 Bandíková LeaBandíková Lea 050601 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 09.43
5 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.93
MS Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.15
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (st, 1.5.2019 - 10:52) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.80
2 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.03
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.15
4 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.30
5 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.04
6 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.23
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (st, 1.5.2019 - 10:54) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.66
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.69
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.99
4 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.60
5 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.87
6 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.70
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (st, 1.5.2019 - 10:56) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.81
2 Vanková KristínaVanková Kristína 040224 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.83
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.86
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.34
MS Ježíková KatarínaJežíková Katarína 030415 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.55
6 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 070326 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.14
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (st, 1.5.2019 - 10:58) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.67
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.79
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.81
4 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.05
5 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.23
6 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.40
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 10
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.02
1 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.02
3 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.04
4 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 070326 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.14
5 Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.15
6 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.23
7 Paučová LeaPaučová Lea 051222 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.29
8 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.41
9 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.70
10 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.95
11 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.23
12 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.26
13 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.37
14 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.44
15 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.58
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.62
17 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.66
18 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.67
19 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.68
20 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.69
21 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.79
22 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.80
23 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.81
23 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.81
25 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 08.82
26 Vanková KristínaVanková Kristína 040224 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.83
27 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.85
28 Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.86
28 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.86
30 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.99
31 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.03
32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.05
33 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.08
34 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.10
35 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.15
36 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.16
37 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.17
37 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.17
39 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.23
39 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.23
41 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.30
42 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.34
43 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.38
44 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.39
45 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.40
45 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.40
47 Bandíková LeaBandíková Lea 050601 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 09.43
48 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 060130 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.51
49 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.52
50 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 030415 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.55
51 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.56
52 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.59
53 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.60
54 Gabajová TimeaGabajová Timea 070228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.62
55 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.64
55 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.64
57 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.70
58 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.82
59 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.87
60 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.93

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (st, 1.5.2019 - 11:25) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.08 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.19 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.32 8.00
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.48 7.00
5 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.66 6.00
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.68 5.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 1.5.2019 - 11:27) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 08.48 4.00
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.53 3.00
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.55 2.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.65 1.00
5 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.69
6 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.71
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov