<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:49.43 11.00
2 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:50.42 9.00
3 Frič AdriánFrič Adrián 050516 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:51.63 8.00
4 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 0:56.71 7.00
5 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:56.99 6.00
6 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:00.01 5.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:49.08 11.00
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:51.20 9.00
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:53.36 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:55.02 7.00
5 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:57.53 6.00
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:59.92 2.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 14:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:58.22 5.00
2 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:59.69 3.00
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:00.82 1.00
4 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:01.56
5 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 041114 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:06.75
6 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:15.22
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 14:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:58.61 4.00
2 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:01.91
3 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:02.75
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:00.82 1.00
2 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:01.56
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:01.91
4 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:02.75
5 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 041114 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:06.75
6 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:15.22
7 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:49.08 11.00
8 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:51.20 9.00
9 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:53.36 8.00
10 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:55.02 7.00
11 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:57.53 6.00
12 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:58.22 5.00
13 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:58.61 4.00
14 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:59.69 3.00
15 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:59.92 2.00