<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 1.5.2019 - 10:30) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.79
2 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.05
3 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.57
4 Strempek DanielStrempek Daniel 060121 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.77
Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 DQ
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 1.5.2019 - 10:32) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.73
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
3 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.96
4 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.34
5 Husenica MarekHusenica Marek 050428 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.72
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 1.5.2019 - 10:34) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.06
2 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.79
3 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.86
4 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.38
5 Dag KadirDag Kadir 070914 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.62
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 1.5.2019 - 10:36) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.54
2 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.10
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.24
4 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.42
5 Turičík FilipTuričík Filip 051223 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.60
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 1.5.2019 - 10:38) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.14
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.15
3 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.35
4 Kocian SimonKocian Simon 040701 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.53
5 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.90
6 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.27
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dag KadirDag Kadir 070914 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.62
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.54
3 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.73
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
5 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.79
6 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.06
7 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.10
8 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.14
9 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.15
10 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.24
11 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.35
12 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.42
13 Kocian SimonKocian Simon 040701 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.53
14 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.79
15 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.86
16 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.90
17 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.96
18 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.05
19 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.27
20 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.34
21 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.38
22 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.57
23 Turičík FilipTuričík Filip 051223 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.60
24 Husenica MarekHusenica Marek 050428 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.72
25 Strempek DanielStrempek Daniel 060121 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.77
Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (st, 1.5.2019 - 10:30) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.61 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.64 9.00
3 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.67 8.00
4 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.03 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.10 6.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.15 5.00
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 1.5.2019 - 10:32) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.20 4.00
2 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.21 3.00
3 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.39 2.00
4 Kocian SimonKocian Simon 040701 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.50 1.00
5 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.82
6 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.90
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 1.5.2019 - 10:40) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.23
2 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.38
3 Gabajová TimeaGabajová Timea 070228 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.62
4 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.64
5 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.02
6 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.41
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 1.5.2019 - 10:42) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.26
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.37
3 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 060130 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.51
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.56
5 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.59
6 Paučová LeaPaučová Lea 051222 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.29
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 1.5.2019 - 10:44) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.44
2 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.17
MS Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.39
4 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.40
5 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.64
6 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.95
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 1.5.2019 - 10:46) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.58
MS Stanková KarinStanková Karin 000807 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.86
3 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.08
4 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.10
5 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.17
6 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.02
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 1.5.2019 - 10:48) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.68
2 Daňová PetraDaňová Petra 040907 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 08.82
3 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.85
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.52
5 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.70
6 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.82
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (st, 1.5.2019 - 10:50) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.62
2 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.16
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.23
4 Bandíková LeaBandíková Lea 050601 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 09.43
5 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.93
MS Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.15
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (st, 1.5.2019 - 10:52) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.80
2 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.03
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.15
4 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.30
5 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.04
6 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.23
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (st, 1.5.2019 - 10:54) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.66
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.69
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.99
4 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.60
5 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.87
6 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.70
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (st, 1.5.2019 - 10:56) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.81
2 Vanková KristínaVanková Kristína 040224 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.83
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.86
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.34
MS Ježíková KatarínaJežíková Katarína 030415 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.55
6 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 070326 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.14
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (st, 1.5.2019 - 10:58) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.67
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.79
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.81
4 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.05
5 Horecká LeaHorecká Lea 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.23
6 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.40
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 10
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.02
1 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.02
3 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.04
4 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 070326 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.14
5 Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.15
6 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.23
7 Paučová LeaPaučová Lea 051222 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.29
8 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.41
9 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.70
10 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.95
11 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.23
12 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.26
13 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.37
14 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.44
15 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.58
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.62
17 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.66
18 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.67
19 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.68
20 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.69
21 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.79
22 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.80
23 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.81
23 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.81
25 Daňová PetraDaňová Petra 040907 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 08.82
26 Vanková KristínaVanková Kristína 040224 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.83
27 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.85
28 Stanková KarinStanková Karin 000807 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.86
28 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.86
30 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.99
31 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.03
32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.05
33 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.08
34 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.10
35 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.15
36 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.16
37 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.17
37 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.17
39 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.23
39 Horecká LeaHorecká Lea 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.23
41 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.30
42 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.34
43 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.38
44 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.39
45 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.40
45 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.40
47 Bandíková LeaBandíková Lea 050601 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 09.43
48 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 060130 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.51
49 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.52
50 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 030415 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.55
51 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.56
52 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.59
53 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.60
54 Gabajová TimeaGabajová Timea 070228 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.62
55 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.64
55 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.64
57 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.70
58 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.82
59 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.87
60 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.93

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (st, 1.5.2019 - 11:25) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.08 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.19 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.32 8.00
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.48 7.00
5 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.66 6.00
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.68 5.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 1.5.2019 - 11:27) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 08.48 4.00
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.53 3.00
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.55 2.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.65 1.00
5 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.69
6 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.71
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 13:15) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 18.42 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.77 9.00
3 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.73 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.81 7.00
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 20.70 4.00
6 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.36 1.00
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 13:17) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 19.09
2 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.90 6.00
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 19.97 5.00
4 Dančík Michal Dančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21.21 2.00
5 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 21.78
6 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 23.05
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 13:19) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.99
2 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 22.64
3 Mucha MartinMucha Martin 040707 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.81
4 Turičík FilipTuričík Filip 051223 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.73
5 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.19
6 Strempek DanielStrempek Daniel 060121 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.91
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 1.5.2019 - 13:21) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 17.79
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.89 3.00
3 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.93
4 Bašo JakubBašo Jakub 051003 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.04
5 Dag KadirDag Kadir 070914 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.67
Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 17.79
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 18.42 11.00
3 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.77 9.00
4 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 19.09
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.73 8.00
6 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.81 7.00
7 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.90 6.00
8 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 19.97 5.00
9 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 20.70 4.00
10 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.89 3.00
11 Dančík Michal Dančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21.21 2.00
12 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.36 1.00
13 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 21.78
14 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.99
15 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 22.64
16 Mucha MartinMucha Martin 040707 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.81
17 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.93
18 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 23.05
19 Turičík FilipTuričík Filip 051223 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.73
20 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.19
21 Strempek DanielStrempek Daniel 060121 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.91
22 Bašo JakubBašo Jakub 051003 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.04
23 Dag KadirDag Kadir 070914 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.67
Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 13:30) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.89 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.69 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.96 8.00
4 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.30 6.00
5 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.37 5.00
6 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.44 3.50
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 13:32) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.44 3.50
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.52 2.00
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.19
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.24
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.41
6 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.07
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 13:34) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.64
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.92
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.26
4 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.58
5 Horecká LeaHorecká Lea 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.83
MS Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 24.15
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 1.5.2019 - 13:36) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.43
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.57
3 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 23.33
4 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.66
5 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.29
6 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.69
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 1.5.2019 - 13:38) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.34
MS Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.56
3 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 24.25
4 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.66
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 25.18
6 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.88
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (st, 1.5.2019 - 13:40) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danihliková MartinaDanihliková Martina 080115 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 24.44
2 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.30
3 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.38
4 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.73
5 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 27.06
Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (st, 1.5.2019 - 13:42) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.99
MS Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.45
3 Boboková ElaBoboková Ela 070411 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.29
4 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.69
5 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.06
Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Beh 8 (st, 1.5.2019 - 13:44) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 21.22 7.00
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.63 1.00
3 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 24.45
4 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.64
5 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.15
6 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 29.11
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 6 pretekárov
Beh 9 (st, 1.5.2019 - 13:46) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.98
2 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 050503 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.42
3 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.12
4 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.20
5 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 25.08
6 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.66
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh I
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (st, 1.5.2019 - 13:48) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.23
2 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.71
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh J
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.89 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.23
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.69 9.00
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.96 8.00
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 21.22 7.00
6 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.30 6.00
7 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.37 5.00
8 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.44 3.50
8 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.44 3.50
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.52 2.00
11 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.63 1.00
12 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.64
13 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.92
14 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.19
15 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.24
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.26
17 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.41
18 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.43
19 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.57
20 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.58
21 Horecká LeaHorecká Lea 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.83
22 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.98
23 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.99
24 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.07
25 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 23.33
26 Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.34
27 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 050503 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.42
28 Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.45
29 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.56
30 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.66
31 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.12
32 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 24.15
33 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.20
34 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 24.25
35 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.29
36 Danihliková MartinaDanihliková Martina 080115 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 24.44
37 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 24.45
38 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.64
39 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.66
40 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.69
41 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 25.08
42 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.15
43 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 25.18
44 Boboková ElaBoboková Ela 070411 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.29
45 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.30
46 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.38
47 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.66
48 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.69
49 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.71
50 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.88
51 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.06
52 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.73
53 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 27.06
54 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 29.11
Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNS
Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 39.58
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 41.41 11.00
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 41.86 9.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 45.30 6.00
5 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.34 5.00
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 48.56 4.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 12:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 42.71 8.00
2 Dančík Michal Dančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 45.03 7.00
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 50.81 3.00
4 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 56.51 2.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 39.58
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 41.41 11.00
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 41.86 9.00
4 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 42.71 8.00
5 Dančík Michal Dančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 45.03 7.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 45.30 6.00
7 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.34 5.00
8 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 48.56 4.00
9 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 50.81 3.00
10 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 56.51 2.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 43.34 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 44.86 8.00
3 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.50 4.00
4 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 48.98 1.00
5 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.48
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DQ
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 13:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 44.71 9.00
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 46.21 6.00
3 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 46.23 5.00
4 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 50.03
5 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 50.99
6 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 54.81
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 13:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 49.01
2 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 50.65
3 Daňová PetraDaňová Petra 040907 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 51.50
4 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 52.83
5 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 56.43
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 1.5.2019 - 13:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 5 46.01
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 46.69 3.00
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 53.33
4 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 53.79
5 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 54.63
6 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 56.13
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 1.5.2019 - 13:08) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.00 7.00
2 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 48.80 2.00
3 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 51.28
Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (st, 1.5.2019 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 50.91
2 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 54.15
3 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 56.63
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 43.34 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 44.71 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 44.86 8.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.00 7.00
5 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 5 46.01
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 46.21 6.00
7 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 46.23 5.00
8 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.50 4.00
9 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 46.69 3.00
10 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 48.80 2.00
11 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 48.98 1.00
12 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 49.01
13 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.48
14 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 50.03
15 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 50.65
16 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 50.91
17 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 50.99
18 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 51.28
19 Daňová PetraDaňová Petra 040907 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 51.50
20 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 52.83
21 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 53.33
22 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 53.79
23 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 54.15
24 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 54.63
25 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 54.81
26 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 56.13
27 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 56.43
28 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 56.63
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DQ
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS

800 m - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:16.11 11.00
2 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:20.35 9.00
3 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:26.37 8.00
4 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:31.79 7.00
5 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:31.97 6.00
6 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:47.35 5.00
7 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:47.73 4.00
8 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:55.77 3.00
9 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:58.10 2.00
10 Bašo JakubBašo Jakub 051003 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:08.55 1.00
11 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 3:09.33
Poznámky:
800m - Starší žiaci
Celkom 11 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 2:25.61
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:29.15 11.00
3 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15 2:30.61 9.00
4 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:34.70 8.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:36.65 7.00
6 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 16 2:42.53 6.00
7 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:44.69 5.00
8 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:47.39 4.00
9 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:49.29 3.00
10 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:50.23 2.00
11 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:54.21 1.00
12 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:54.79
13 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:56.19
14 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 3:01.79
15 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 3:04.05
Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 DNF
Poznámky:
800m - Staršie žiačky
Celkom 16 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 7:44.63 11.00
2 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 8:01.29 9.00
3 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 8:10.21 8.00
4 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 8:23.73 7.00
5 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 8:28.59 6.00
6 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 8:41.79 5.00
7 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 9:18.71 4.00
8 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 041114 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 9:22.37 3.00
9 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 9:26.15 2.00
10 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 9:26.39 1.00
11 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 060225 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10:12.52
Poznámky:
2000m - Staršie žiačky
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11:30.08 11.00
2 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14:04.87 9.00
3 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 14:08.34 8.00
4 Schmidt Filip Schmidt Filip 051220 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 16:13.27 7.00
Poznámky:
3000m - Starší žiaci
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 10:00) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 19.53 11.00
2 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.24 9.00
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.70 8.00
4 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.18 7.00
5 Schmidt Filip Schmidt Filip 051220 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 22.66 6.00
6 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.24 5.00
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 10:15) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 16.02 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 17.24 9.00
3 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.01 8.00
4 Juráková LeaJuráková Lea 040126 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 19.51 6.00
5 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.84 3.00
Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 10:17) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.02 7.00
2 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 19.77 4.50
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.34 1.00
4 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 21.59
5 Boboková ElaBoboková Ela 070411 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.53
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 24.51
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 10:19) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.77 4.50
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 20.81 2.00
3 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.92
4 Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.57
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 16.02 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 17.24 9.00
3 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.01 8.00
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.02 7.00
5 Juráková LeaJuráková Lea 040126 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 19.51 6.00
6 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 19.77 4.50
6 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.77 4.50
8 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.84 3.00
9 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 20.81 2.00
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.34 1.00
11 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 21.59
12 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.92
13 Boboková ElaBoboková Ela 070411 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.53
14 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 24.51
15 Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.57
Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:49.43 11.00
2 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:50.42 9.00
3 Frič AdriánFrič Adrián 050516 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:51.63 8.00
4 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 0:56.71 7.00
5 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:56.99 6.00
6 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:00.01 5.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:49.08 11.00
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:51.20 9.00
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:53.36 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:55.02 7.00
5 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:57.53 6.00
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:59.92 2.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 14:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:58.22 5.00
2 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:59.69 3.00
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:00.82 1.00
4 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:01.56
5 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 041114 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:06.75
6 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:15.22
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 14:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:58.61 4.00
2 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:01.91
3 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:02.75
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:00.82 1.00
2 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:01.56
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:01.91
4 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:02.75
5 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 041114 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:06.75
6 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:15.22
7 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:49.08 11.00
8 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:51.20 9.00
9 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:53.36 8.00
10 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:55.02 7.00
11 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:57.53 6.00
12 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:58.22 5.00
13 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:58.61 4.00
14 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:59.69 3.00
15 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:59.92 2.00

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 5:40.32 11.00
2 Frič AdriánFrič Adrián 050516 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 5:44.86 9.00
3 Boško DenisBoško Denis 040326 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 5:54.96 8.00
4 Gandel DominikGandel Dominik 040503 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 6:30.26 7.00
Poznámky:
1500m steeplechase [76,2cm] - Starší žiaci
Celkom 4 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 6:31.44 11.00
2 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:35.74 9.00
3 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 6:47.46 8.00
4 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 6:50.50 7.00
5 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 7:30.26 6.00
6 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 8:01.95 5.00
7 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia 040930 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 8:30.33 4.00
8 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 8:52.95 3.00
Poznámky:
1500m steeplechase [76,2cm] - Staršie žiačky
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14:39.68 11.00
MS Krištof MichalKrištof Michal 071117 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 25:21.43
Poznámky:
3000m chôdza - Starší žiaci
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Poštová NinaPoštová Nina 051214 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 17:10.21 11.00
2 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 17:12.49 9.00
3 Černajová EmaČernajová Ema 050503 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 19:15.43 8.00
4 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 19:53.81 7.00
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20:09.07 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 20:17.19 5.00
7 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 21:10.30 4.00
8 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 071117 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21:47.06 3.00
9 Stańová PatríciaStańová Patrícia 060324 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 21:55.14 2.00
10 Marušková SáraMarušková Sára 070924 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 23:26.60 1.00
11 Gajdošová LijaGajdošová Lija 050728 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 25:48.92
Poznámky:
3000m chôdza - Staršie žiačky
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 140145150155160165170 Body
1 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 04 165 -oooooxxx 11.00
2 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 05 155 oooxoxxx 9.00
3 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 05 150 oooxxx 8.00
4 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 04 140 oxxx 7.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 05 140 xoxxx 6.00
Kocian SimonKocian Simon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040701 04 NM xxx
Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050819 05 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 125130135140145150 Body
1 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 05 145 oooxoxxoxxx 11.00
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 05 145 --oxoxxoxxx 9.00
3 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 04 140 ooooxxx 8.00
4 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 04 140 ooxoxoxxx 7.00
5 Hutňanová SoňaHutňanová Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050809 05 140 oooxxoxxx 6.00
6= Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 05 135 oooxxx 4.50
6= Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 04 135 oooxxx 4.50
8= Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 05 135 ooxoxxx 2.50
8= Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 05 135 ooxoxxx 2.50
10 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 04 130 ooxxx 1.00
11 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
060228 06 130 oxoxxx
12 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070308 07 130 oxxoxxx
13 Lednická LindaLednická Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050409 05 130 oxxoxxx
14= Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 04 125 oxxx
14= Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040219 04 125 oxxx
14= Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 125 o
17= Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 05 125 xoxxx
17= Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060926 06 125 xoxxx
Kučavíková DáliaKučavíková Dália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060221 06 DNS
Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 06 NM
Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060609 06 NM
Dybalová NinaDybalová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040607 04 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 22 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 180200220240260270275 Body
1 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040918 04 270 ooooxoxxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Starší žiaci
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160180200210220230240250260270280290300 Body
MS Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 98 290 -------ooooxoxxx
MS Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
750811 75 280 -------oxoxoxxoxxx
MS Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 05 240 -ooooxoxoxxx
4 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 04 240 ----ooxxoxxx 11.00
5 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 05 210 oxoxoxoxxx 9.00
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Staršie žiačky
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 04 575 +1.7 m/s 566  +0.7575  +1.7553  +0.6575560  +0.8 +0.3 +1.4 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 05 555 +1.6 m/s 549  +0.9505  +1.8539  +0.6549520  +0.6524  +0.9555  +1.6 9.00
3 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041019 04 494 +0.4 m/s 482  +1.0479  +1.4478  +0.2482494  +0.4 +0.7462  +1.7 8.00
4 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 04 467 +1.6 m/s 433  +1.0467  +1.6453  +0.8467317  +0.8436  +0.6382  +1.3 7.00
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 04 464 +1.2 m/s 464  +1.2436  +1.3453  +1.7464452  +0.4460  +0.5426  +1.4 6.00
6 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 06 447 +0.7 m/s 439  +1.9441  +1.3425  +1.6441 +0.1447  +0.7441  +1.6 5.00
7 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 05 430 +1.2 m/s 401  +1.8430  +1.2427  +1.0430428  +0.5 +0.5415  +1.5 4.00
8 Mucha MartinMucha Martin
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
040707 04 430 +0.3 m/s  +1.3430  +0.3411  +1.7430384  +0.5402  +0.3 +0.9 3.00
9 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 06 427 +1.7 m/s 427  +1.7 +1.2413  +1.5427 2.00
10 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
061207 06 416 +1.2 m/s 416  +1.2402  +1.2384  +1.2416 1.00
11 Macko VladimírMacko Vladimír
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040811 04 414 +1.2 m/s 414  +1.2287  +0.2399  +1.4414
12 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060624 06 397 +0.7 m/s 389  +1.6397  +0.7382  +1.7397
13 Repka Oliver RenéRepka Oliver René
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060806 06 358 +1.5 m/s  +1.5 +0.8358  +1.5358
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Starší žiaci
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 499 +1.3 m/s 427  +1.7453  +1.4479  +1.2479467  +1.5499  +1.3 11.00
2 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 04 475 +1.4 m/s 446  +1.4475  +1.4 +1.5475 +1.6 +1.1 9.00
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 06 469 +1.7 m/s 454  +1.6435  +1.3451  +1.3454466  +1.1469  +1.7 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 05 459 +1.3 m/s 459  +1.3423  +1.2451  +1.6459440  +1.9446  +1.0 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 06 448 +1.0 m/s 445  +1.4411  +0.2 +1.2445433  +1.4448  +1.0 6.00
6 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050517 05 446 +0.4 m/s 428  +1.4446  +0.4417  +1.2446402  +1.5399  +1.6 5.00
7 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 04 440 +1.3 m/s 395  +1.5440  +1.3417  +1.2440423  +1.4431  +1.4 4.00
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 05 425 +1.4 m/s 425  +1.4419  +1.7407  +1.5425399  +1.4413  +1.6 3.00
9 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 04 423 +1.5 m/s 423  +1.5417  +1.3423 2.00
10 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 06 423 +1.6 m/s 423  +1.6410  +1.9423 1.00
11 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 04 420 +1.3 m/s 420  +1.3387  +1.2420
12 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040219 04 416 +1.3 m/s 415  +1.3416  +1.3416
13 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 05 413 +1.6 m/s 413  +1.6 +1.3413
MS Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 07 411 +1.4 m/s 390  +1.1411  +1.4411
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
060130 06 407 +1.5 m/s  +0.2407  +1.5407
MS Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 04 403 +1.4 m/s 403  +1.4385  +1.2403
17 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 05 403 +0.9 m/s 403  +0.9 +1.3403
18 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050615 05 401 +1.4 m/s 401  +1.4377  +1.8401
19 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 05 399 +1.3 m/s 399  +1.3354  +1.3399
20 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 05 394 +1.2 m/s 372  +1.7394  +1.2394
21 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060130 06 393 +1.4 m/s 393  +1.4379  +1.3393
22 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050104 05 392 +1.1 m/s 362  +1.2392  +1.1392
23 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
051031 05 391 +1.2 m/s 391  +1.2386  +0.2391
24 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080326 08 387 +0.5 m/s 387  +1.3387  +0.5387
25 Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061118 06 378 +0.9 m/s 378  +0.9361  +1.1378
26 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070405 07 376 +1.3 m/s 376  +1.3357  +0.3376
MS Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030415 03 369 +1.2 m/s 365  +0.7369  +1.2369
28 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071016 07 358 +0.9 m/s 338  +1.4358  +0.9358
29 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050531 05 346 +0.5 m/s 346  +1.2346  +0.5346
30 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
080115 08 345 +1.5 m/s 345  +1.5 +1.4345
31 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060812 06 323 +0.4 m/s 322  +0.1323  +0.4323
32 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051211 05 288 +1.5 m/s 288  +1.5285  +1.4288
Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040930 04 DNS 0.0
Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070915 07 DNS -0.0
Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071028 07 DNS 0.0
Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 00 NM  +1.3 +1.00.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Staršie žiačky
Celkom 36 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 04 10.55 10,559,5210,229,529,4810,36 11.00
2 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 09.68 8,928,809,499,499,689,24 9.00
3 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 04 09.55 8,989,559,429,559,498,58 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 09.30 8,828,368,728,829,30x 7.00
5 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 04 09.08 8,108,219,089,088,938,53 6.00
6 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 08.64 8,578,648,578,648,207,86 5.00
7 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040213 04 08.56 8,128,188,308,308,568,50 4.00
MS Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 03 08.56 7,598,568,56
9 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 04 08.37 8,187,77x8,188,378,13 3.00
MS Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
021107 02 08.31 8,238,318,31
11 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040126 04 08.16 7,178,168,16 2.00
MS Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 02 07.69 7,69x7,69
13 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 05 07.37 7,377,237,37 1.00
14 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 07.14 7,146,937,14
15 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040528 04 06.71 6,426,716,71
16 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 04 06.66 6,016,666,66
17 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 05 06.49 6,49x6,49
18 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 06 06.08 6,085,966,08
19 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
051222 05 06.06 6,065,636,06
20 Kaliská BarboraKaliská Barbora
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040110 04 05.81 5,475,815,81
21 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070326 07 05.62 5,625,175,62
22 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060225 06 05.37 5,375,265,37
MS Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060720 06 05.32 5,315,325,32
24 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
061228 06 05.27 5,27x5,27
25 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070228 07 05.17 5,174,865,17
26 Marušková SáraMarušková Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070924 07 04.35 x4,354,35
Joneková DominikaJoneková Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
040102 04 NM -x0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 27 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 10.86 9,7310,2310,509,7310,8310,3010,86 11.00
2 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 04 10.79 10,79xx10,7910,6110,6210,74 9.00
3 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 10.46 10,179,50x9,5010,4610,2310,23 8.00
MS Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 03 10.46 10,219,7810,019,78x10,4610,15
5 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 05 09.17 9,179,178,919,177,998,748,51 7.00
MS Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 03 09.00 xx9,009,008,63xx
7 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 05 08.98 8,207,778,988,988,358,367,89 6.00
8 Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050819 05 06.50 5,91xx5,916,506,00x 5.00
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Starší žiaci
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
500314 50 36.16 33,5936,1633,8436,16xx33,93
2 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 28.31 28,31x24,7328,31x25,03x 11.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 04 22.32 x21,8016,2321,8022,3219,0519,94 9.00
4 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 20.01 19,20xx19,20x20,01x 8.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 05 10.88 10,88xx10,88x10,55x 7.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 03 26.21 26,2125,8726,21
2 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 23.63 20,4420,1423,6323,6319,8520,12 11.00
3 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 22.97 20,7819,7322,9722,9722,5322,44 9.00
4 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 06 21.27 18,7218,6621,2721,2719,6120,82 8.00
5 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 20.91 x20,5920,9120,9117,5817,97 7.00
6 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 04 20.58 17,5318,0818,2818,2820,5819,51 6.00
7 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 19.03 18,5817,3019,0319,03xx 5.00
8 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 18.13 16,3816,6618,1318,1317,22x 4.00
MS Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 02 17.87 14,4217,8717,87
10 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 04 17.70 17,7014,1015,6317,7013,5812,39 3.00
11 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 05 16.65 16,6515,0916,65 2.00
12 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 04 16.59 x16,5916,59 1.00
13 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 05 16.01 16,0115,5416,01
14 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 05 15.59 15,5915,4715,59
15 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 05 13.67 13,4613,6713,67
Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 04 NM xx0.0
Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 17 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 05 28.97 28,0328,9728,1728,9728,75x 11.00
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 06 28.50 27,92x25,8127,9228,50x 9.00
3 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 25.64 20,23x25,6425,6424,1025,16 8.00
4 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 04 22.90 20,2421,8322,9022,9020,3521,56 7.00
MS Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 03 22.24 22,2022,2422,24
MS Danielova NinaDanielova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020626 02 22.00 20,3322,0022,00
7 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 04 21.68 21,13x20,2321,1321,4221,68 6.00
8 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 20.60 x17,1815,8317,18x20,60 5.00
9 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 04 19.74 18,0319,7419,1119,7419,6319,68 4.00
10 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 18.79 x18,7915,9718,7917,7216,08 3.00
MS Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 02 17.97 11,4117,9717,97
12 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 04 17.01 17,0115,6917,01 2.00
13 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040710 04 16.92 x16,9216,92 1.00
14 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 05 16.25 16,2516,1816,25
15 Baricakova LauraBaricakova Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040902 04 14.61 14,6112,4314,61
16 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050531 05 11.81 11,81x11,81
17 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040930 04 11.58 8,3911,588,39
18 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060225 06 07.02 x7,027,02
Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 04 NM xx0.0
Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051211 05 NM xx0.0
Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030404 03 NM xx0.0
Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 22 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
500314 50 33.01 32,7133,0132,9733,01xxx
2 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 26.46 20,6126,4626,3326,46x24,98x 11.00
3 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040913 04 21.56 21,5618,1015,7821,56--- 9.00
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040420 04 19.66 16,5918,94x18,94x19,6617,98 8.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 05 18.84 12,5312,6117,3517,3518,8417,6917,41 7.00
6 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040503 04 14.12 11,2713,18x13,1811,5114,1212,66 6.00
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [4kg] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 03 20.88 x20,7220,3020,7220,57x20,88
MS Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 03 20.45 20,4520,43x20,4520,4219,20x
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [5kg] - Dorastenci
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040126 04 33.33 32,1033,0432,7633,0433,3332,68 11.00
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 27.77 21,3423,5127,7727,7724,2427,03 9.00
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 04 25.52 x22,0523,4723,4725,5225,46 8.00
4