<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 12:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 39.58
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 41.41 11.00
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 41.86 9.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 45.30 6.00
5 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.34 5.00
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 48.56 4.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 12:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 42.71 8.00
2 Dančík Michal Dančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 45.03 7.00
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 50.81 3.00
4 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 56.51 2.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 39.58
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 41.41 11.00
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 41.86 9.00
4 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 42.71 8.00
5 Dančík Michal Dančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 45.03 7.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 45.30 6.00
7 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.34 5.00
8 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 48.56 4.00
9 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 50.81 3.00
10 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 56.51 2.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 43.34 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 44.86 8.00
3 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.50 4.00
4 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 48.98 1.00
5 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.48
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DQ
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 13:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 44.71 9.00
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 46.21 6.00
3 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 46.23 5.00
4 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 50.03
5 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 50.99
6 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 54.81
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 13:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 49.01
2 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 50.65
3 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 51.50
4 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 52.83
5 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 56.43
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 1.5.2019 - 13:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 5 46.01
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 46.69 3.00
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 53.33
4 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 53.79
5 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 54.63
6 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 56.13
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 1.5.2019 - 13:08) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.00 7.00
2 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 48.80 2.00
3 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 51.28
Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (st, 1.5.2019 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 50.91
2 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 54.15
3 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 56.63
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 43.34 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 44.71 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 44.86 8.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.00 7.00
5 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 5 46.01
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 46.21 6.00
7 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 46.23 5.00
8 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.50 4.00
9 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 46.69 3.00
10 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 48.80 2.00
11 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 48.98 1.00
12 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 49.01
13 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.48
14 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 50.03
15 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 50.65
16 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 50.91
17 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 50.99
18 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 51.28
19 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 51.50
20 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 52.83
21 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 53.33
22 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 53.79
23 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 54.15
24 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 54.63
25 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 54.81
26 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 56.13
27 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 56.43
28 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 56.63
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DQ
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS