<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 36.16 33,5936,1633,8436,16xx33,93
2 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 28.31 28,31x24,7328,31x25,03x 11.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 22.32 x21,8016,2321,8022,3219,0519,94 9.00
4 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 20.01 19,20xx19,20x20,01x 8.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10.88 10,88xx10,88x10,55x 7.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 26.21 26,2125,8726,21
2 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 23.63 20,4420,1423,6323,6319,8520,12 11.00
3 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 22.97 20,7819,7322,9722,9722,5322,44 9.00
4 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 21.27 18,7218,6621,2721,2719,6120,82 8.00
5 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 20.91 x20,5920,9120,9117,5817,97 7.00
6 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 20.58 17,5318,0818,2818,2820,5819,51 6.00
7 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 19.03 18,5817,3019,0319,03xx 5.00
8 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.13 16,3816,6618,1318,1317,22x 4.00
MS Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 17.87 14,4217,8717,87
10 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 17.70 17,7014,1015,6317,7013,5812,39 3.00
11 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 16.65 16,6515,0916,65 2.00
12 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 16.59 x16,5916,59 1.00
13 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 16.01 16,0115,5416,01
14 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 15.59 15,5915,4715,59
15 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13.67 13,4613,6713,67
Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 NM xx0.0
Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 17 pretekárov