<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 10:15) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 16.02 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 17.24 9.00
3 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.01 8.00
4 Juráková LeaJuráková Lea 040126 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 19.51 6.00
5 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.84 3.00
Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 10:17) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.02 7.00
2 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 19.77 4.50
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.34 1.00
4 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 21.59
5 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.53
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 24.51
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 10:19) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.77 4.50
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 20.81 2.00
3 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.92
4 Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.57
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 16.02 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 17.24 9.00
3 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.01 8.00
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.02 7.00
5 Juráková LeaJuráková Lea 040126 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 19.51 6.00
6 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 19.77 4.50
6 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.77 4.50
8 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.84 3.00
9 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 20.81 2.00
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.34 1.00
11 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 21.59
12 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.92
13 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.53
14 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 24.51
15 Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.57
Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ