<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 1.5.2019 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040126 33.33 32,1033,0432,7633,0433,3332,68 11.00
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 27.77 21,3423,5127,7727,7724,2427,03 9.00
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 25.52 x22,0523,4723,4725,5225,46 8.00
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 24.85 24,0822,4024,8524,8520,78x 7.00
5 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 24.37 24,3723,3320,0524,3721,41x 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 23.48 22,4423,48x23,4821,75x 5.00
7 Krajčová NinaKrajčová Nina
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040811 23.12 21,4422,5123,1223,12x19,79 4.00
8 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041008 22.96 19,3022,8621,1522,8622,9621,99 3.00
9 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040528 20.32 20,32x20,32 2.00
10 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 19.52 19,5217,2919,52 1.00
11 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 19.29 19,2917,4919,29
12 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 17.91 17,91x17,91
13 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 15.99 15,3815,9915,99
14 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 15.58 14,9015,5815,58
15 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050517 15.54 15,5415,4915,54
16 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051211 11.60 11,60x11,60
17 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 10.04 9,4810,049,48
Černajová EmaČernajová Ema
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
050503 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Staršie žiačky
Celkom 18 pretekárov