<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 13:15) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 18.42 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.77 9.00
3 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.73 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.81 7.00
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 20.70 4.00
6 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.36 1.00
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 13:17) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 19.09
2 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.90 6.00
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 19.97 5.00
4 Dančík Michal Dančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21.21 2.00
5 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 21.78
6 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 23.05
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 13:19) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.99
2 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 22.64
3 Mucha MartinMucha Martin 040707 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.81
4 Turičík FilipTuričík Filip 051223 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.73
5 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.19
6 Strempek DanielStrempek Daniel 060121 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.91
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 1.5.2019 - 13:21) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 17.79
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.89 3.00
3 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.93
4 Bašo JakubBašo Jakub 051003 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.04
5 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.67
Seifert IgorSeifert Igor 050605 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 17.79
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 18.42 11.00
3 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.77 9.00
4 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 19.09
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.73 8.00
6 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.81 7.00
7 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.90 6.00
8 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 19.97 5.00
9 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 20.70 4.00
10 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.89 3.00
11 Dančík Michal Dančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21.21 2.00
12 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.36 1.00
13 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 21.78
14 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.99
15 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 22.64
16 Mucha MartinMucha Martin 040707 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.81
17 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.93
18 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 23.05
19 Turičík FilipTuričík Filip 051223 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.73
20 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.19
21 Strempek DanielStrempek Daniel 060121 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.91
22 Bašo JakubBašo Jakub 051003 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.04
23 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.67
Seifert IgorSeifert Igor 050605 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 1.5.2019 - 13:30) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.89 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.69 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.96 8.00
4 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.30 6.00
5 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.37 5.00
6 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.44 3.50
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 1.5.2019 - 13:32) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.44 3.50
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.52 2.00
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.19
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.24
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.41
6 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.07
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 1.5.2019 - 13:34) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.64
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.92
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.26
4 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.58
5 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.83
MS Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 24.15
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 1.5.2019 - 13:36) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.43
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.57
3 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 23.33
4 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.66
5 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.29
6 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.69
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 1.5.2019 - 13:38) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.34
MS Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.56
3 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 24.25
4 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.66
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 25.18
6 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.88
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (st, 1.5.2019 - 13:40) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danihliková MartinaDanihliková Martina 080115 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 24.44
2 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.30
3 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.38
4 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.73
5 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 27.06
Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (st, 1.5.2019 - 13:42) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.99
MS Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.45
3 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.29
4 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.69
5 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.06
Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Beh 8 (st, 1.5.2019 - 13:44) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 21.22 7.00
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.63 1.00
3 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 24.45
4 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.64
5 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.15
6 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 29.11
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 6 pretekárov
Beh 9 (st, 1.5.2019 - 13:46) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.98
2 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 050503 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.42
3 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.12
4 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.20
5 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 25.08
6 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.66
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh I
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (st, 1.5.2019 - 13:48) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.23
2 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.71
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh J
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 19.89 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.23
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.69 9.00
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.96 8.00
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 21.22 7.00
6 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.30 6.00
7 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.37 5.00
8 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.44 3.50
8 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.44 3.50
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.52 2.00
11 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.63 1.00
12 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.64
13 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.92
14 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.19
15 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.24
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.26
17 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.41
18 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.43
19 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.57
20 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.58
21 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.83
22 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.98
23 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.99
24 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.07
25 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 23.33
26 Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.34
27 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 050503 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.42
28 Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.45
29 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.56
30 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.66
31 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.12
32 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 24.15
33 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.20
34 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 24.25
35 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.29
36 Danihliková MartinaDanihliková Martina 080115 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 24.44
37 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 24.45
38 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.64
39 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.66
40 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.69
41 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 25.08
42 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.15
43 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 25.18
44 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.29
45 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.30
46 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.38
47 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.66
48 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.69
49 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.71
50 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.88
51 Bríšová TeréziaBríšová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.06
52 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.73
53 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 27.06
54 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 29.11
Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNS
Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS