<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

200 m - Juniori

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.79
2 56 Hudy JozefHudy Jozef 010130 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 24.86
MS 63 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 25.76
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.97 11.00
2 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.19 9.00
3 81 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.32 8.00
4 181 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.64 7.00
5 174 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.30 6.00
6 175 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.34 5.00
1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.06 4.00
2 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.60 3.00
3 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.96 2.00
4 104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 28.43 1.00
5 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 28.85
6 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 32.32
7 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 34.56
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.97 11.00
2 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.19 9.00
3 81 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.32 8.00
4 181 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.64 7.00
5 174 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.30 6.00
6 175 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.34 5.00
7 172 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.06 4.00
8 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.60 3.00
9 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.96 2.00
10 104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 28.43 1.00
11 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 28.85
12 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 32.32
13 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 34.56
1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.71 11.00
2 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 27.75 9.00
3 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.34 7.00
4 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.62 6.00
5 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.70 5.00
MS 33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 26.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.34 8.00
2 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 29.95 4.00
3 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 31.32 3.00
66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.71 11.00
2 33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 26.76
3 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 27.75 9.00
4 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.34 7.00
4 202 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.34 8.00
6 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.62 6.00
7 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.70 5.00
8 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 29.95 4.00
9 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 31.32 3.00
66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS