<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 13:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 19.69 11.00
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.51 9.00
3 151 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.41 8.00
4 60 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 21.74 7.00
5 40 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.75 6.00
6 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.93 5.00
7 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.52 3.00
MS 62 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 13:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.09 4.00
2 128 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.53 2.00
3 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 22.60 1.00
4 142 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.10
5 37 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.46
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
139 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Sokira OliverSokira Oliver 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 22.66
2 42 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.58
3 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.70
4 126 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.20
5 180 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.99
6 41 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.29
7 177 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.40
8 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 26.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2019 - 13:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.61
2 44 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 28.36
MS 120 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.47
MS 207 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.01
125 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 19.69 11.00
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.51 9.00
3 151 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.41 8.00
4 60 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 21.74 7.00
5 40 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.75 6.00
6 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.93 5.00
7 207 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.01
8 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.09 4.00
9 62 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.13
10 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.52 3.00
11 128 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.53 2.00
12 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 22.60 1.00
13 4 Sokira OliverSokira Oliver 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 22.66
14 142 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.10
15 37 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.46
16 42 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.58
17 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.70
18 126 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.20
19 180 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.99
20 41 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.29
21 177 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.40
22 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 26.08
23 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.61
24 120 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.47
25 44 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 28.36
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
139 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
125 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.50 11.00
2 74 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.89 9.00
3 97 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21.02 8.00
4 205 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.55 7.00
5 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.07 4.00
6 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 22.12 3.00
7 21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.64
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 21.57 6.00
2 23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 21.57 5.00
3 45 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.31 2.00
4 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.58
5 50 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.82
6 46 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.40
7 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Kováčová LeaKováčová Lea 06 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 23.25
2 6 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 23.28
3 163 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.55
4 95 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.84
5 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.41
6 49 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.48
7 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.59
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
2 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.26
3 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.58
4 154 Guláková LianaGuláková Liana 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.87
5 116 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 26.60
MS 53 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.26
153 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.78
2 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.43
3 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 25.44
4 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.34
5 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 28.08
6 90 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 28.49
7 113 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 29.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.50 1.00
2 165 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.89
3 193 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.61
4 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 27.45
5 94 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.40
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.50 11.00
2 74 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.89 9.00
3 97 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21.02 8.00
4 205 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.55 7.00
5 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 21.57 6.00
5 23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 21.57 5.00
7 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.07 4.00
8 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 22.12 3.00
9 45 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.31 2.00
10 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.50 1.00
11 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.58
12 21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.64
13 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.78
14 50 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.82
15 5 Kováčová LeaKováčová Lea 06 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 23.25
16 6 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 23.28
17 46 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.40
18 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.53
19 163 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.55
20 169 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
21 95 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.84
22 165 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.89
23 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.26
23 53 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.26
25 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.41
26 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.43
27 49 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.48
28 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.59
29 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 25.44
30 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.58
31 193 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.61
32 154 Guláková LianaGuláková Liana 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.87
33 116 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 26.60
34 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.34
35 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 27.45
36 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 28.08
37 94 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.40
38 90 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 28.49
39 113 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 29.41
153 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS