<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 119 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 46.40 46.40 46.40 39.20 46.10 43.58 11.00
2 132 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 18 41.41 36.74 36.74 35.88 35.27 41.41 9.00
3 9 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 19 40.46 40.46 40.46 35.52 x x 8.00
4 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 20 40.15 39.11 39.11 37.41 40.15 34.70 7.00
5 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 23 39.90 39.90 39.90 x x 33.80 6.00
6 149 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 22 39.78 39.70 39.70 x 39.78 36.38 5.00
7 145 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 21 38.89 37.10 37.10 38.89 37.53 37.05 4.00
8 38 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 16 38.22 34.62 34.62 36.00 34.60 38.22 3.00
9 83 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 10 33.90 33.90 33.90 2.00
10= 121 Baran MatejBaran Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 17 33.50 33.50 33.50 0.50
10= 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 15 33.50 33.50 33.50 0.50
12 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 31.90 31.90 31.90
13 206 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 14 30.41 30.41 30.41
14 137 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 29.00 29.00 29.00
15 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 12 24.20 24.20 24.20
16 135 Kolcun TimonKolcun Timon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 24.15 24.15 24.15
17 42 Miko NatanielMiko Nataniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 9 19.80 19.80 19.80
18 37 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 1 17.57 17.57 17.57
19 77 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 4 17.18 17.18 17.18
20 44 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 11 14.66 14.66 14.66
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 7 DNS
39 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 DNS
120 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 DNS
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 25 36.31 36.31 36.31 32.45 31.72 31.41 11.00
2 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 27 35.23 31.36 31.36 31.90 32.41 35.23 9.00
3 17 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 21 34.56 31.73 31.73 30.90 30.67 34.56 8.00
4 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 28 34.55 31.71 31.71 34.55 x x 7.00
5 70 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 23 33.96 33.96 33.96 30.04 33.47 33.43 6.00
6 65 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 29 32.31 32.31 32.31 x x x 5.00
7 154 Guláková LianaGuláková Liana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 19 31.46 31.17 31.17 31.46 30.38 x 4.00
8 45 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 31.32 31.32 31.32 18.55 27.16 23.81 3.00
9 13 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 1 30.90 30.90 30.90 2.00
10 112 Majchráková BiankaMajchráková Bianka
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 22 30.54 30.54 30.54 1.00
11 51 Papcunová TerezaPapcunová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 20 28.85 28.85 28.85
12 166 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 18 28.58 28.58 28.58
13 84 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 28.05 28.05 28.05
14 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 26 28.00 28.00 28.00
15 96 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 24 27.56 27.56 27.56
16 18 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 17 27.36 27.36 27.36
17 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 23.85 23.85 23.85
18 25 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 16 23.41 23.41 23.41
19 50 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 7 22.25 22.25 22.25
20 54 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 14 21.00 21.00 21.00
21 90 Majirská PetraMajirská Petra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 20.30 20.30 20.30
22 93 Pavljuková EmmaPavljuková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 11 19.82 19.82 19.82
23 92 Osifová SoňaOsifová Soňa
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 18.08 18.08 18.08
24 94 Rijaková KarolínaRijaková Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 12 17.58 17.58 17.58
25 46 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 16.38 16.38 16.38
118 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 15 DNS
117 Sekeráková MartinaSekeráková Martina
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 13 DNS
52 Riesová TamaraRiesová Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 10 DNS
Celkom 28 pretekárov