<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.22 QA
2 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.68 qA
3 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.10 qA
4 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.31 qB
5 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.82 qB
MS 207 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.69
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 070713 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.50 QA
2 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.98 qA
3 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.22 qB
4 180 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.82 qB
MS 120 Baláž ŠimonBaláž Šimon 060730 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.01
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19 QA
2 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.47 qB
3 177 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.17
4 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid 060708 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.32
MS 62 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.00
139 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.93 QA
2 145 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.13 qA
3 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.77 qB
4 121 Baran MatejBaran Matej 070418 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.95 qB
5 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.00 qB
6 79 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.22 QA
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.50 QA
3 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.68 qA
4 207 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.69
5 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.93 QA
6 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.98 qA
7 62 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.00
8 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.10 qA
9 145 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.13 qA
10 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19 QA
11 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.22 qB
12 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.31 qB
13 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.47 qB
14 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.77 qB
15 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.82 qB
15 180 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.82 qB
17 121 Baran MatejBaran Matej 070418 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.95 qB
18 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.00 qB
19 177 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.17
20 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid 060708 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.32
21 79 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.76
22 120 Baláž ŠimonBaláž Šimon 060730 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.01
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 070713 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
139 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 12:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.15 11.00
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.27 9.00
3 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.64 8.00
4 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.65 7.00
5 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.90 6.00
6 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.22 5.00
7 145 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.22 4.00
8 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.27 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.6.2019 - 12:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.02 2.00
2 121 Baran MatejBaran Matej 070418 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.36 1.00
3 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.46
4 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.73
5 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.75
6 180 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.81
7 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.98
8 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.16
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.37 QA
2 199 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.76 qB
3 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.79 qB
4 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.90 qB
5 89 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.52
6 14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.77
7 116 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.06
8 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 10.26
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.64 QA
2 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.97 qB
3 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.18 qB
4 158 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.34
5 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.12
6 13 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.90
MS 53 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.60
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.45 QA
2 110 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.02 qB
3 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.71
4 15 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.88
5 193 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.02
109 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
114 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 060619 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.96 QA
2 166 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.30
3 112 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 070329 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.53
4 96 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.54
5 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.86
6 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.71
23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 205 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.56 QA
2 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.76 qA
3 70 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.18
4 157 Kašperová DominikaKašperová Dominika 070115 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.56
5 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.76
6 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.58
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.95 QA
2 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24
3 6 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 5 09.25
4= 102 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.62
4= 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 060214 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.62
6 169 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.77
7 25 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.69 QA
2 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.02 qB
3 155 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.02 qB
4 86 Helou EmmaHelou Emma 061012 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.61
5 161 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.94
6 93 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.77
7 113 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.09
118 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.37 QA
2 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.45 QA
3 205 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.56 QA
4 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.64 QA
5 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.69 QA
6 199 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.76 qB
6 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.76 qA
8 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.79 qB
9 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.90 qB
10 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.95 QA
11 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.96 QA
12 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.97 qB
13 110 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.02 qB
13 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.02 qB
13 155 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.02 qB
16 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.18 qB
16 70 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.18
18 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24
19 6 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 5 09.25
20 166 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.30
21 158 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.34
22 89 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.52
23 112 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 070329 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.53
24 96 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.54
25 157 Kašperová DominikaKašperová Dominika 070115 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.56
26 53 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.60
27 86 Helou EmmaHelou Emma 061012 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.61
28 102 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.62
28 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 060214 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.62
30 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.71
31 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.76
32 14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.77
32 169 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.77
34 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.86
35 15 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.88
36 161 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.94
37 193 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.02
38 116 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.06
39 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.12
40 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 10.26
41 25 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.33
42 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.58
43 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.71
44 93 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.77
45 13 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.90
46 113 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.09
109 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
114 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 060619 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 DNS
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
118 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 12:20) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.36 11.00
2 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 9.00
3 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.61 8.00
4 205 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.66 7.00
5 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.82 6.00
6 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.89 5.00
7 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.22 4.00
8 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.76 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.6.2019 - 12:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.52 2.00
2 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.61 1.00
3= 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.77
3= 199 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.77
5 110 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.95
6 155 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.98
7 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.99
8 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.02
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori

(so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 12.09
2 150 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.11
3 179 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.25
4 127 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 010331 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.76
MS 63 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.34
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Sokol PeterSokol Peter 030326 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.92 QA
2 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.17 QA
3 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.38 qA
4 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.45 qA
5 104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 13.78 qA
6 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel 031211 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.99 qB
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.01 QA
2 181 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.21 QA
3 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.67 qA
4 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.42 qB
5 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.77 qB
108 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Sokol PeterSokol Peter 030326 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.92 QA
2 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.01 QA
3 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.17 QA
4 181 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.21 QA
5 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.38 qA
6 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.45 qA
7 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.67 qA
8 104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 13.78 qA
9 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel 031211 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.99 qB
10 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.42 qB
11 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.77 qB
108 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 11:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Sokol PeterSokol Peter 030326 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.72 11.00
2 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11.74 9.00
3 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.00 8.00
4 181 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.14 7.00
5 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.31 6.00
6 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.35 5.00
7 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.52 4.00
104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.6.2019 - 11:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel 031211 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 13.91 2.00
2 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 14.60 1.00
3 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.67
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.35 QA
2 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.53 QA
3 200 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.63 qA
4 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.25 qA
5 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.73 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.33 QA
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.45 QA
3 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.86 qA
4 201 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.40 qA
5 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 14.53 qB
MS 33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 13.07
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 13.07
2 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.33 QA
3 192 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.35 QA
4 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.45 QA
5 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.53 QA
6 200 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.63 qA
7 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.86 qA
8 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.25 qA
9 201 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.40 qA
10 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 14.53 qB
11 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.73 qB

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 12:00) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.07 11.00
2 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.39 9.00
3 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.54 8.00
4 200 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.87 7.00
5 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.10 6.00
6 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.28 5.00
7 201 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.58 4.00
66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.6.2019 - 12:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.53 2.00
2 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.67 1.00
Celkom 2 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 13:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 19.69 11.00
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.51 9.00
3 151 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.41 8.00
4 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 21.74 7.00
5 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.75 6.00
6 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.93 5.00
7 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.52 3.00
MS 62 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 13:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.09 4.00
2 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.53 2.00
3 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 22.60 1.00
4 142 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.10
5 37 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.46
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
139 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Sokira OliverSokira Oliver 070719 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 22.66
2 42 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.58
3 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.70
4 126 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.20
5 180 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.99
6 41 Korfant ErichKorfant Erich 071124 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.29
7 177 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.40
8 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 26.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2019 - 13:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid 060708 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.61
2 44 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 28.36
MS 120 Baláž ŠimonBaláž Šimon 060730 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.47
MS 207 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.01
125 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 060413 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 070713 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 19.69 11.00
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.51 9.00
3 151 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.41 8.00
4 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 21.74 7.00
5 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.75 6.00
6 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.93 5.00
7 207 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.01
8 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.09 4.00
9 62 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.13
10 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.52 3.00
11 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.53 2.00
12 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 22.60 1.00
13 4 Sokira OliverSokira Oliver 070719 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 22.66
14 142 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.10
15 37 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.46
16 42 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.58
17 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.70
18 126 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.20
19 180 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.99
20 41 Korfant ErichKorfant Erich 071124 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.29
21 177 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.40
22 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 26.08
23 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid 060708 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.61
24 120 Baláž ŠimonBaláž Šimon 060730 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.47
25 44 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 28.36
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
139 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
39 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
125 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 060413 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 070713 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.50 11.00
2 74 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.89 9.00
3 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21.02 8.00
4 205 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.55 7.00
5 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.07 4.00
6 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 22.12 3.00
7 21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.64
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 21.57 6.00
2 23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 21.57 5.00
3 45 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.31 2.00
4 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.58
5 50 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.82
6 46 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.40
7 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 23.25
2 6 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 23.28
3 163 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.55
4 95 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.84
5 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.41
6 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.48
7 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.59
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
2 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.26
3 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.58
4 154 Guláková LianaGuláková Liana 080228 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.87
5 116 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 26.60
MS 53 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.26
153 Fecková LauraFecková Laura 070510 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.78
2 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 060214 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.43
3 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 25.44
4 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.34
5 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 28.08
6 90 Majirská PetraMajirská Petra 070813 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 28.49
7 113 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 29.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 1.6.2019 - 13:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.50 1.00
2 165 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.89
3 193 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.61
4 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 27.45
5 94 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.40
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.50 11.00
2 74 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.89 9.00
3 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21.02 8.00
4 205 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.55 7.00
5 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 21.57 6.00
5 23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 21.57 5.00
7 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.07 4.00
8 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 22.12 3.00
9 45 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.31 2.00
10 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.50 1.00
11 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.58
12 21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.64
13 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.78
14 50 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.82
15 5 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 23.25
16 6 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 23.28
17 46 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.40
18 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.53
19 163 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.55
20 169 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
21 95 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.84
22 165 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.89
23 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.26
23 53 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.26
25 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.41
26 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 060214 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.43
27 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.48
28 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.59
29 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 25.44
30 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.58
31 193 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.61
32 154 Guláková LianaGuláková Liana 080228 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.87
33 116 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 26.60
34 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.34
35 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 27.45
36 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 28.08
37 94 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.40
38 90 Majirská PetraMajirská Petra 070813 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 28.49
39 113 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 29.41
153 Fecková LauraFecková Laura 070510 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS

200 m - Juniori

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.79
2 56 Hudy JozefHudy Jozef 010130 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 24.86
MS 63 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 25.76
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.97 11.00
2 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.19 9.00
3 81 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.32 8.00
4 181 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.64 7.00
5 174 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.30 6.00
6 175 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.34 5.00
1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 13:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.06 4.00
2 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.60 3.00
3 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.96 2.00
4 104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 28.43 1.00
5 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 28.85
6 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 32.32
7 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 34.56
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.97 11.00
2 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.19 9.00
3 81 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.32 8.00
4 181 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.64 7.00
5 174 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.30 6.00
6 175 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.34 5.00
7 172 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.06 4.00
8 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.60 3.00
9 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.96 2.00
10 104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 28.43 1.00
11 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 28.85
12 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 32.32
13 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 34.56
1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.71 11.00
2 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 27.75 9.00
3 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.34 7.00
4 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.62 6.00
5 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.70 5.00
MS 33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 26.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.34 8.00
2 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 29.95 4.00
3 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 31.32 3.00
66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.71 11.00
2 33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 26.76
3 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 27.75 9.00
4 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.34 7.00
4 202 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.34 8.00
6 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.62 6.00
7 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.70 5.00
8 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 29.95 4.00
9 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 31.32 3.00
66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS

300 m - Mladší žiaci (Vložený beh)

Vložený beh (so, 1.6.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 44.53
2 151 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 46.91
MS 62 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 49.08
Celkom 3 pretekári

300 m - Mladšie žiačky (Vložený beh)

Vložený beh (so, 1.6.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 45.22
2 165 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 52.33
3 92 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 58.24
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniori

(so, 1.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:51.81
2 56 Hudy JozefHudy Jozef 010130 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 0:55.41
3 179 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:58.13
103 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 DNS
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.06 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:06.87 11.00
2 189 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:09.53 9.00
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 1:54.65 11.00
2 137 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 071120 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15 1:56.41 9.00
3 4 Sokira OliverSokira Oliver 070719 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 2:00.43 8.00
4 9 Kollár MatejKollár Matej 070304 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:00.83 7.00
5 83 Solár MatejSolár Matej 060626 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:00.87 6.00
6 206 Kancír MarošKancír Maroš 070622 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:01.50 5.00
7 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 2:02.66 4.00
8 119 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 2:02.81 3.00
9 132 Kmec MartinKmec Martin 061018 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:02.97 2.00
10 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:06.13 1.00
11 149 Vagaský FrantišekVagaský František 070711 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:11.18
12 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 16 2:13.60
13 131 Jedinák JakubJedinák Jakub 070109 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:16.55
14 135 Kolcun TimonKolcun Timon 070917 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14 2:21.02
79 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
146 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 16 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 102 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 1:57.65 11.00
2 84 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 060913 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 1:58.44 9.00
3 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:00.12 8.00
4 86 Helou EmmaHelou Emma 061012 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:01.23 7.00
5 155 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:04.85 6.00
6 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 2:05.11 5.00
7 5 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 5 2:05.11 4.00
8 24 Takács AnnaTakács Anna 081015 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:18.35 3.00
9 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13 2:23.08 2.00
10 91 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14 2:25.20 1.00
11 13 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:25.53
12 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 2:31.20
13 92 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 15 2:31.65
19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 DNS
14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 DNF
Celkom 15 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:33.12 11.00
2 201 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:41.82 9.00
Celkom 2 pretekári

1000 m - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 3:09.99
MS 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 3:34.40
MS 7 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 3:07.52
Celkom 3 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 189 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12:39.64 11.00
2 191 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14:05.69 9.00
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 10:20) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.03 11.00
2 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.61 9.00
3 142 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.25 7.00
139 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
143 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 10:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.83 8.00
2 132 Kmec MartinKmec Martin 061018 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.79 6.00
3 126 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.71 5.00
4 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.83 4.00
5 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.91 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.03 11.00
2 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.61 9.00
3 146 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.83 8.00
4 142 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.25 7.00
5 132 Kmec MartinKmec Martin 061018 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.79 6.00
6 126 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.71 5.00
7 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.83 4.00
8 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.91 3.00
139 Macej MárioMacej Mário 070408 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
143 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.52 11.00
2 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.54 9.00
3 158 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.59 8.00
4 89 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.00 7.00
5 15 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 13.61 6.00
6 20 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 14.40 5.00
7 210 Jassová NatáliaJassová Natália 080101 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 15.07 4.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky

(so, 1.6.2019 - 10:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 DNF
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 10:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.53 11.00
2 29 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 14.63 9.00
3 186 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.05 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 208 Štefan Simon JozefŠtefan Simon Jozef 060225 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 12:47.02 11.00
2 8 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 13:15.32 9.00
3 10 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14:43.34 8.00
4 12 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 14:48.42 7.00
5 77 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel 080511 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 15:06.01 6.00
106 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 13:44.23 11.00
2 95 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 13:51.12 9.00
3 15 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 14:27.74 8.00
4 90 Majirská PetraMajirská Petra 070813 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14:27.79 7.00
5 20 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 14:39.03 6.00
6 94 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 15:05.04 5.00
7 93 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 15:46.67 4.00
8 17 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 16:02.24 3.00
117 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 070224 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 DNS
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170175180 Body
1= 136 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 03 5 165 ----ooxxx 10.00
1= 140 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030514 03 2 165 ---oooxxx 10.00
3 174 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 03 3 160 ---ooxxx 8.00
4 58 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 03 4 160 ---xoxoxxx 7.00
5 172 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 1 155 ooxoxxoxxx 6.00
MS 127 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010331 01 1 170 --o-oooxxx
MS 150 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010114 01 6 175 --o-o-ooxxr
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135 Body
1= 10 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060108 06 1 130 ooooxxx 9.33
1= 12 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070614 07 2 130 ooooxxx 9.33
1= 8 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 08 3 130 ooooxxx 9.33
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150 Body
1 72 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 5 145 --xooxoxxx 11.00
2 73 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 4 140 oooxxoxxr 9.00
3 75 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 3 130 ooxxx 8.00
4 200 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 04 1 125 oxxx 7.00
115 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030109 03 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145150 Body
1 21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060727 06 9 130 ----xooxxoxxx 11.00
2 167 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 07 5 125 ooooooxxx 9.00
3 74 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 7 125 ---ooxoxxx 8.00
4 110 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061127 06 6 125 ---xooxoxxx 7.00
5 168 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061228 06 3 125 oooxoxoxxoxxx 6.00
6 157 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070115 07 2 120 xoooooxxx 5.00
7 65 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 8 120 ----xoxxx 4.00
8 91 Nováková ClaudiaNováková Claudia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080317 08 4 120 oooxoxoxxx 3.00
9 18 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070927 07 1 115 oxoxooxxx 2.00
10 210 Jassová NatáliaJassová Natália
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080101 08 105 oxoxxx 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 1.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 372392407 Body
1 64 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 01 1 392 oxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 332352362 Body
1 59 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 03 1 352 xoxxoxxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
980807 98 1 643 +1.4 m/s xx459  +2.8459643  +1.4608  +0.7480  +1.6
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 01 3 638 +3.2 m/s 636 +0.3 m/s 622  -0.2608  +1.9638  +3.2638636  +0.3624  +2.7x
150 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010114 01 2 DNS 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 9 554 +0.4 m/s 532  +0.8545  -0.9494  +0.7545x530  +0.9554  +0.4 11.00
2 100 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030326 03 10 542 +1.6 m/s 531  +0.6542  +1.6531  +0.3542x-- 9.00
3 174 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 03 1 513 +3.7 m/s 500 -0.6 m/s 499  +0.9465  -0.6513  +3.7513499  -2.3500  -0.6483  -1.2 8.00
4 172 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 7 506 +3.1 m/s 486 +0.6 m/s 458  +2.4486  +0.6485  +0.9486506  +3.1478  +2.2x 7.00
5 136 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 03 3 501 +0.3 m/s 494  +2.1480  +3.0478  +0.7494444  +4.1490  +2.8501  +0.3 6.00
6 181 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 04 8 499 +1.0 m/s 449  +1.6479  +0.6456  +0.9479449  -0.6467  +2.0499  +1.0 5.00
7 173 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 6 484 +2.1 m/s 475 +2.0 m/s 475  +2.0473  -0.3484  +2.1484459  +1.8458  +2.4464  +1.2 4.00
8 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
031227 03 5 478 +0.8 m/s 477  +1.1433  +2.2478  +0.8478xxx 3.00
9 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030813 03 4 467 +1.8 m/s 453  +1.3467  +1.8435  -0.1467 2.00
10 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031031 03 2 461 -1.5 m/s 455  +1.4x461  -1.5461 1.00
108 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
031016 03 11 DNS 0.0
104 Jusko KevinJusko Kevin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
031227 03 1 NM xxx0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 151 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 07 13 424 +1.2 m/s 394  +3.0384  +2.6379  +1.1394379  +1.3424  +1.2402  +5.5 11.00
2 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070812 07 12 402 +1.9 m/s xx402  +1.9402x375  +0.4373  +1.6 9.00
3 83 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060626 06 7 383 +3.1 m/s 382 +1.9 m/s x382  +1.9374  +4.1382383  +3.1365  +1.7366  -1.5 8.00
4 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070511 07 6 376 +2.4 m/s 336 -0.9 m/s 335  -1.6376  +2.4370  +3.4376336  -0.9370  +4.4x 7.00
5 146 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 07 11 374 +2.9 m/s 368 +1.8 m/s 368  +1.8362  +1.1x368374  +2.9337  -1.2x 6.00
6 206 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070622 07 3 366 +2.9 m/s 347 +1.5 m/s 366  +2.9x316  +4.3366344  +1.7347  +1.5x 5.00
7 141 Mihalčin MarekMihalčin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060702 06 2 363 +3.4 m/s 340 +0.7 m/s 363  +3.4336  +2.2358  +3.5363340  +0.7320  +3.8322  +1.7 4.00
8 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
060930 06 4 355 +0.9 m/s 355  +0.9346  +0.9348  +2.8355320  +0.9x346  +2.0 3.00
9 131 Jedinák JakubJedinák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070109 07 9 352 +3.7 m/s 315  +2.5x352  +3.7352 2.00
10 143 Priščák ViliamPriščák Viliam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061113 06 1 315 +2.5 m/s 313 +2.0 m/s x315  +2.5313  +2.0315 1.00
11 126 Dzubák JakubDzubák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070123 07 8 304 +2.7 m/s 290 +2.0 m/s 298  +3.4290  +2.0304  +2.7304
125 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060413 06 5 DNS 0.0
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061017 06 10 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 04 9 521 +0.9 m/s x521  +0.9511  +2.9521x510  +1.0x 11.00
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 8 501 +1.4 m/s 501  +1.4478  -0.8-501x461  -2.9- 9.00
3 186 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 03 7 491 +2.5 m/s xxx0.0491  +2.5xx 8.00
4 185 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 03 6 444 +2.3 m/s 439 +1.1 m/s 387  +0.2439  +1.1x439444  +2.3442  +2.1425  +0.8 7.00
5 115 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030109 03 3 440 -1.3 m/s xxx0.0 -0.5440  -1.3430  +3.8 6.00
6 75 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 5 439 +1.1 m/s 434  +3.1439  +1.1x439xxx 5.00
7 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 03 4 438 +4.3 m/s 431 +0.6 m/s x412  +3.5438  +4.3438431  +0.6421  +3.1431  +5.6 4.00
8 201 Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050326 05 1 399 +2.1 m/s 397 +1.2 m/s 397  +1.5399  +2.1374  +3.1399397  +1.2391  -0.1366  +3.7 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 06 26 449 +0.9 m/s 417  +1.4431  +3.1431449  +0.9-- 11.00
2 16 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 06 23 426 +0.3 m/s 403  -2.4414  +0.4414426  +0.3413  +0.7379  +3.0 9.00
3 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060616 06 15 423 +3.0 m/s 411 +1.8 m/s 379  -1.9405  +1.5405411  +1.8x423  +3.0 8.00
4 197 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071215 07 24 420 +2.6 m/s 413 +0.9 m/s 413  +0.9369  -0.1413404  +1.0393  +2.8420  +2.6 7.00
5 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
060619 06 10 420 +1.4 m/s 162  +1.6412  -0.8412396  +1.0412  +2.3420  +1.4 6.00
6 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080422 08 18 404 +3.7 m/s 318 +1.4 m/s 245  +0.7388  +4.5388404  +3.7318  +1.4x 5.00
7 70 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 07 25 402 +3.8 m/s 398 +1.5 m/s 384  +3.6398  +1.5398xx402  +3.8 4.00
8 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 06 27 400 +1.9 m/s x396  +0.2396400  +1.9xx 3.00
9 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 07 22 386 +5.5 m/s x386  +5.5386 2.00
10 23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060629 06 16 384 +2.1 m/s 369 -0.9 m/s 369  -0.9384  +2.1384 1.00
11 167 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 07 8 372 -0.3 m/s 372  -0.3344  -2.7372
12 84 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060913 06 11 368 +1.5 m/s x368  +1.5368
13 168 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061228 06 9 366 -2.1 m/s 354  +3.2366  -2.1366
14 165 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070808 07 21 363 -1.2 m/s 348  -1.5363  -1.2363
15 89 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 06 19 359 +0.4 m/s 322  -1.0359  +0.4359
16 205 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071128 07 20 340 -2.5 m/s 337  -1.1340  -2.5340
17 96 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 07 12 339 +0.8 m/s 324  +3.4339  +0.8339
18 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
070409 07 6 338 -1.0 m/s 320  +2.0338  -1.0338
19 163 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
071126 07 14 326 +1.0 m/s 320  -1.0326  +1.0326
20 157 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070115 07 7 308 +1.1 m/s 308  +1.1279  +2.9308
21 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
070116 07 4 235 +1.6 m/s 235  +1.6227  -4.2235
22 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070619 07 5 235 +1.8 m/s 235  +1.8x235
23 210 Jassová NatáliaJassová Natália
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080101 08 200 +1.4 m/s 200  +1.4154  -1.5200
109 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070618 07 13 DNS 0.0
114 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060619 06 3 DNS 0.0
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090502 09 17 DNS 0.0
161 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080227 08 2 NM xx0.0
Celkom 27 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 68 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 02 1 09.39 +2.0 m/s 09.08  +0.309.30  +3.6x09.3009.39  +2.0
73 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 2 NM xr0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 07 07.28 07.0306.9806.9107.0307.2806.5707.06
2 8 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 08 07.12 05.9206.7206.3606.7207.1206.9206.11
3 10 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060108 06 06.65 06.3106.1906.6506.6506.2806.1305.96
4 12 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070614 07 06.43 04.7106.2105.8206.2105.7306.4306.05
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 02 11 12.82 11.9712.3112.1012.31x11.9412.82 11.00
2 101 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 04 10 12.57 11.5211.4711.9411.9412.5711.7311.38 9.00
3 3 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 04 9 11.20 11.1511.1911.0211.1910.3310.5011.20 8.00
4 27 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020702 02 8 10.27 x10.27x10.2710.2509.6909.69 7.00
5 162 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 04 6 09.08 08.5808.8209.0809.0809.0808.5609.08 6.00
6 187 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 02 7 08.15 08.1507.35x08.15x07.6807.47 5.00
7 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030102 03 5 08.09 08.0807.6207.7508.0807.6308.0308.09 4.00
8 160 Kvietková ViktóriaKvietková Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040810 04 2 07.86 07.7107.8507.7107.8507.7107.8607.58 3.00
9 198 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 3 07.76 x06.7007.7607.76 2.00
10 185 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 03 4 07.66 07.6607.0207.3207.66 1.00
11 178 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030213 03 1 06.24 06.2406.2105.5806.24
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 06 06.73 05.5705.6505.3605.6505.7406.7306.08
2 14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070414 07 06.10 06.1005.41x06.1005.3105.0604.98
3 17 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070508 07 06.09 05.3304.8905.5505.5505.7606.0906.02
4 21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060727 06 05.29 03.9704.8603.8704.8604.1504.9205.29
5 25 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080104 08 05.08 05.0804.8804.5805.0804.6804.04x
6 18 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070927 07 04.38 03.68x03.1103.6803.1204.3803.80
7 24 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
081015 08 02.71 x01.88x01.8800.5602.7102.36
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 147 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 11.72 11.0911.7210.6211.7210.4510.7510.87
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
020819 02 4 13.16 13.16--13.16--- 11.00
2 98 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 02 3 11.06 10.4310.93x10.93x11.0610.82 9.00
3 173 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 1 10.73 10.4610.6810.7310.73xx10.51 8.00
4 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031211 03 2 07.60 06.7507.3107.6007.6007.5207.44- 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 1.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010331 01 11.29 11.29x10.9611.2910.56--
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 1 38.46 x38.46x38.4636.90x35.80
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 1.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 98 1 33.97 xx33.9733.97xxx
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 68 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 02 5 22.66 xx22.6622.66xx21.98 11.00
2 198 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 4 19.61 18.25xx18.2518.85x19.61 9.00
3 160 Kvietková ViktóriaKvietková Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040810 04 3 17.30 13.40x15.1115.1113.4015.7817.30 8.00
4 185 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 03 1 17.28 17.2813.56-17.2812.7516.4012.07 7.00
5 192 Kuczik MáriaKuczik Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020520 02 2 15.92 13.4415.54-15.5415.9215.31x 6.00
6 178 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030213 03 11.58 11.58x10.1411.5811.3010.9211.57 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 173 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 3 25.27 25.27xx25.27--x 11.00
2 98 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 02 2 20.25 20.25x18.8420.2518.83x19.67 9.00
3 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031211 03 1 18.59 11.6313.9818.2618.26x18.59x 8.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 119 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070926 07 2 46.40 46.4046.4039.2046.1043.58 11.00
2 132 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061018 06 18 41.41 36.7436.7435.8835.2741.41 9.00
3 9 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 07 19 40.46 40.4640.4635.52xx 8.00
4 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060708 06 20 40.15 39.1139.1137.4140.1534.70 7.00
5 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 06 23 39.90 39.9039.90xx33.80 6.00
6 149 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070711 07 22 39.78 39.7039.70x39.7836.38 5.00
7 145 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 06 21 38.89 37.1037.1038.8937.5337.05 4.00
8 38 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 08 16 38.22 34.6234.6236.0034.6038.22 3.00
9 83 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060626 06 10 33.90 33.9033.90 2.00
10= 121 Baran MatejBaran Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070418 07 17 33.50 33.5033.50 0.50
10= 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070511 07 15 33.50 33.5033.50 0.50
12 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
071017 07 5 31.90 31.9031.90
13 206 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070622 07 14 30.41 30.4130.41
14 137 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
071120 07 8 29.00 29.0029.00
15 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070817 07 12 24.20 24.2024.20
16 135 Kolcun TimonKolcun Timon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070917 07 6 24.15 24.1524.15
17 42 Miko NatanielMiko Nataniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080612 08 9 19.80 19.8019.80
18 37 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
101105 10 1 17.57 17.5717.57
19 77 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080511 08 4 17.18 17.1817.18
20 44 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
120102 12 11 14.66 14.6614.66
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070713 07 7 DNS 0.0
39 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080818 08 3 DNS 0.0
120 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060730 06 13 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 07 25 36.31 36.3136.3132.4531.7231.41 11.00
2 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070107 07 27 35.23 31.3631.3631.9032.4135.23 9.00
3 17 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070508 07 21 34.56 31.7331.7330.9030.6734.56 8.00
4 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 06 28 34.55 31.7131.7134.55xx 7.00
5 70 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 07 23 33.96 33.9633.9630.0433.4733.43 6.00
6 65 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 29 32.31 32.3132.31xxx 5.00
7 154 Guláková LianaGuláková Liana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080228 08 19 31.46 31.1731.1731.4630.38x 4.00
8 45 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080106 08 3 31.32 31.3231.3218.5527.1623.81 3.00
9 13 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080308 08 1 30.90 30.9030.90 2.00
10 112 Majchráková BiankaMajchráková Bianka
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070329 07 22 30.54 30.5430.54 1.00
11 51 Papcunová TerezaPapcunová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
061101 06 20 28.85 28.8528.85
12 166 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070223 07 18 28.58 28.5828.58
13 84 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060913 06 2 28.05 28.0528.05
14 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060619 06 26 28.00 28.0028.00
15 96 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 07 24 27.56 27.5627.56
16 18 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070927 07 17 27.36 27.3627.36
17 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060214 06 6 23.85 23.85