<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

600 m - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 1:54.65 11.00
2 137 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15 1:56.41 9.00
3 4 Sokira OliverSokira Oliver 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 2:00.43 8.00
4 9 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:00.83 7.00
5 83 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:00.87 6.00
6 206 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:01.50 5.00
7 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 2:02.66 4.00
8 119 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 2:02.81 3.00
9 132 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:02.97 2.00
10 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:06.13 1.00
11 149 Vagaský FrantišekVagaský František 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:11.18
12 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 16 2:13.60
13 131 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:16.55
14 135 Kolcun TimonKolcun Timon 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14 2:21.02
79 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
146 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 16 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 102 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 1:57.65 11.00
2 84 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 1:58.44 9.00
3 16 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:00.12 8.00
4 86 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:01.23 7.00
5 155 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:04.85 6.00
6 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 2:05.11 5.00
7 5 Kováčová LeaKováčová Lea 06 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 5 2:05.11 4.00
8 24 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 2:18.35 3.00
9 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13 2:23.08 2.00
10 91 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14 2:25.20 1.00
11 13 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 12 2:25.53
12 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 2:31.20
13 92 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 15 2:31.65
19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 DNS
14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 DNF
Celkom 15 pretekárov